miekkie.com/- Logo - Opinie

miekkie.com/Opinie

Opinie nt. sklepu miekkie.com/

10 mar 2022
Tkaniny najwyższej jakości. Płaszczowe są naprawdę miękkie a wiskozy nasycone kolorem. Zdjęcia produktu na stronie naprawdę oddają to, co otrzymałam. Duży wybór asortymentu, także pasmanteryjnego. Paczka pięknie zapakowana, szybka wysyłka. Na przesyłkę z miękkie.com czeka się z dziecięcą niecierpliwością, bo produkt przewyższa oczekiwania

27 cze 2022
Nie było materiału (tiulu jasny ecru) który zamówiłam, dostałam telefon ze dostanę zastępczy materiał którego kolor jest identyczny, poprosiłam aby materiał nie był żółty na co Pani odpowiedziała ze nie jest w ogóle zolty po czym otrzymałam 10m tiulu który był kompletnie zolty… ten co zamówiłam otrzymałam metr i był idealnie ecru. Bardzo niezadowolona

Opinie nt. sklepu miekkie.com/

Wszystko super, paczka przyszła w ekspresowym tempie,a materiał taki ,jak na zdjęciach. Polecam serdecznie 😊
Serdecznie polecam😊 materiały świetnej jakości a przesyłka dotarła do Niemiec w mgnieniu oka👌
Obsługa jakość i opisy towarów. Rewelacja. Nigdy się nie zawiodłam.
Zawsze świetne materiały i jakość. Kupuje od kilku lat już u nich.
Rewelacyjny kontakt ze sprzedawcą.
31 lip 2022
Świetne tkaniny dobrej jakości , kupuje juz nie pierwszy raz , a jeszcze jak jest promocja to nie mogę się oprzeć , zakup szybki i bez wychodzenia z domu , chociaż ostatnio trochę przesyłka przedlużyła się ale ładnie przeprosili i dali gratisa ( to tak żeby nie było zbyt słodko hi hi ) serdecznie polecam żetelnego sprzedawce 😊
10 sie 2022
Szeroki wybór, dzianiny faktycznie są klasy premium, są przepiękne! Gdy okazało się, że zabrakło koloru, który zamówiłam, skontaktowano ale ze mną telefonicznie by zaproponować inne rozwiązanie. Bardzo dziękuję!
29 lip 2022
Zakupiony towar spełnił moje oczekiwania, transakcja przebiegła pomyślnie , wysyłka dotarła szybko. Sklep godny polecenia
30 lip 2022
super :-) kolory na zdjęciach nie odbiegają od rzeczywistych ,cena przyzwoita , tylko wysyłki mogły by być szybciej :-)
29 lip 2022
Swietna jakosc materiałów, dobrze zrobione zdjecia oddaja kolory. super usluga doboru nici do zamawianego materiału
1 sie 2022
Szybka przesyłka, super zapakowana, towar zgodny z opisem, nawet ładniejszy niż na zdjęciach, polecam
6 sie 2022
Wysyłka błyskawiczna, materiały genialne, nic nie ma do poprawy bo cały sklep działa esktra
9 sie 2022
Jestem bardzo zadowolona z jakości materiału jak i szybkości przesyłki.
6 sie 2022
Zamówienie spełniło moje oczekiwania. Dostawa w terminie, bez problemów.
1 sie 2022
Jestem zadowolona z zakupu. Towar dobrej jakości.
5 sie 2022
Piękne materiały. Szybka wysyłka. Polecam