coccine-shop.eu

Opinie (252) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (273)

Ważny od: 3 sty 2023
coccine-shop.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szybkość w zamówieniu na plus. Niestety brak niektórych artykułów(np. granatowy korektor, lakier w sprayu,który po kliknięcu przekierowuje na inne artykuły i którego nie mogłam dodać do koszyka,chociaż widnieje jako dostępny)) jest na minus.

9 lis 2023
Kupiłam 3 preparaty. Niestety ale jeden z nich nano watwr protect (zrobiłam wcześniej test i było okej) po nałożeniu odbarwil mi buty w kilku miejscach. Udało się to ukryć pastą do butów. Drugi preparat ( sneakers line top care) niestety też nie zadziałał - wypróbowany na 3 parach butów z różnymi materiałami. Buty przemakają. Trzeciego nie miałam okazji wypróbować i może lepiej żeby tego nie robiła..

Opinie nt. sklepu coccine-shop.eu

23 kwi 2024
Nie narzucać się z opiniami , jak zamówienie nie zrealizowane.
Nie otrzymałem potwierdzenia złożenia zamówienia po dokonaniu płatności.
Korespondencja mail - tragedia.
Złożyłem reklamację drogą elektroniczną, a sklep nie jest zainteresowany jej przyjęciem. Słabe podejście do klienta.
25 lis 2023

Zły rozmiar

Niezwłocznie po zamówieniu produktu, w komentarzu zostawiłem informację że rozmiar wkładki to jednak 42, ponieważ nieumyślnie po odświeżeniu strony dodałem wkładkę z rozmiarem 36 zamiast 42. Niestety i tak została do mnie przysłana wkładka z mniejszym rozmiarem.
16 cze 2023
Zamówiłem W waszym sklepie farbę do skóry Coccine Covering Color w kolorze Mid Brown/Brąz Średni a otrzymałem Dark Red. Proszę o rozwiązanie problemu! Jerzy Marzec. Kod zamówienia 558/411/150/12.
10 lis 2023
Ledwie usunęłam klej i resztki wkładki po odklejeniu z nowych ślubnych, skórzanych butów.
Szybka wysyłka??? To jakiś żart,
8 gru 2023