coccine-shop.eu

Opinie (242) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (259)

Ważny od: 3 sty 2023
coccine-shop.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szybkość w zamówieniu na plus. Niestety brak niektórych artykułów(np. granatowy korektor, lakier w sprayu,który po kliknięcu przekierowuje na inne artykuły i którego nie mogłam dodać do koszyka,chociaż widnieje jako dostępny)) jest na minus.

9 lis 2023
Kupiłam 3 preparaty. Niestety ale jeden z nich nano watwr protect (zrobiłam wcześniej test i było okej) po nałożeniu odbarwil mi buty w kilku miejscach. Udało się to ukryć pastą do butów. Drugi preparat ( sneakers line top care) niestety też nie zadziałał - wypróbowany na 3 parach butów z różnymi materiałami. Buty przemakają. Trzeciego nie miałam okazji wypróbować i może lepiej żeby tego nie robiła..

Opinie nt. sklepu coccine-shop.eu

Szybka realizacja, produkty dobrze zabezpieczone. Od wielu lat używam preparatów do zamszu/nubuku firmy Coccine, idealnie się sprawdzają. Polecam też jedwab w sprayu (silky fresh) jest rewelacyjny!
Przejrzysta strona internetowa . Szeroki opis produktów . Łatwość poruszania się w obrębie sklepu oraz składania zamówienia i dokonywania płatności .
Mój pierwszy zakup online ale kupiłem już kiedyś spray do nubuku w innym sklepie. Jestem zadowolony z zakupu
Doceniam, zwłaszcza gwarancję jakości. Jeśli nie będę usatysfakcjonowany to ....?
zamówienie zrealizowane szybko i jest dobry kontakt telefoniczny ze sklepem.
Wszystko sprawnie, szybko, produkty ok. Zdecydowanie polecam
Szybka wysyłka, różnorodny asortyment i świetne produkty.
polecam, szybko i sprawnie. Towar super.

Polecam !

Polecam wszystkim. Wszystko idealnie!👍