coccine-shop.eu

Opinie (252) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (273)

Ważny od: 3 sty 2023
coccine-shop.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szybkość w zamówieniu na plus. Niestety brak niektórych artykułów(np. granatowy korektor, lakier w sprayu,który po kliknięcu przekierowuje na inne artykuły i którego nie mogłam dodać do koszyka,chociaż widnieje jako dostępny)) jest na minus.

9 lis 2023
Kupiłam 3 preparaty. Niestety ale jeden z nich nano watwr protect (zrobiłam wcześniej test i było okej) po nałożeniu odbarwil mi buty w kilku miejscach. Udało się to ukryć pastą do butów. Drugi preparat ( sneakers line top care) niestety też nie zadziałał - wypróbowany na 3 parach butów z różnymi materiałami. Buty przemakają. Trzeciego nie miałam okazji wypróbować i może lepiej żeby tego nie robiła..

Opinie nt. sklepu coccine-shop.eu

9 lis 2023

Niestety u mnie nie zadziałało

16 paź 2023
strona mobilnie bardzo sałbo sie spisuje