Jean Louis David - sklep.jld.pl

Opinie (80) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (648)

Ważny od: 4 maj 2023
Jean Louis David - sklep.jld.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 lip 2023
Ogólnie oceniam sklep, towar i obsługę bardzo dobrze. Przydałoby się jednak więcej dbałości o odwiedzających Was mężczyzn. Być może 90% mężczyzn nie interesuje nic poza odsiwianiem, powstrzymywaniem łysienia i usługami barberskimi, ale są też tacy, którzy mają na głowie więcej niż 3cm włosów i potrzebują zabiegów/produktów typowo pielęgnacyjnych: odżywka, serum, maska, kuracje... Może warto wziąć to pod uwagę.

7 gru 2023
Długi czas oczekiwania, po otrzymaniu przesyłki okazało się, że przysłali inny towar niż został zamówiony. Następnie długi czas oczekiwania na kuriera po zwrot i kolejny długi czas oczekiwania na przysłanie faktycznie zamówionego towaru. Utrudniony kontakt z obsługą sklepu

Opinie nt. sklepu Jean Louis David - sklep.jld.pl

Oferujecie towar którego nie macie na stanie. Ostatnio w Waszym sklepie internetowym opłaciłam towar, którego nie mieliscie
Odpowiedź ze sklepu Jean Louis David - sklep.jld.pl
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, był to błąd systemowy. Pieniądze za towar zostały zwrócone niezwłocznie po kontakcie z Panią. Jeśli Pani sobie życzy, możemy skontaktować się, gdy produkt ponownie pojawi się w sprzedaży. Pozdrawiamy, zespół Jean Louis David
7 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu Jean Louis David - sklep.jld.pl
Szanowna Pani, wielokrotnie rozmawiała Pani z naszym działem obsługi klienta, a prawidłowy produkt został wysłany od razu po zgłoszeniu pomyłki, jeszcze przed dokonaniem zwrotu. Wydłużony czas oczekiwania wynikał z terminu złożenia zamówienia. Zrealizowaliśmy je w pierwszy dzień roboczy. Przykro nam, że tak negatywnie ocenia Pani doświadczenie zakupowe w naszym sklepie.
5 cze 2023
Nie otrzymalam zamowionej paczki
7 cze 2023
Szanowna Pani, Nie odebrała Pani przesyłki z paczkomatu. Wkrótce otrzymamy zwrot. Skontaktujemy się z Panią telefonicznie w tej sprawie.
10 paź 2023
Produkt brzydko pachnie
10 sie 2023
Wybrakowana paczka
11 sie 2023
Bardzo przepraszamy, rzeczywiście zaszła pomyłka. W dniu dzisiejszym brakujący produkt zostanie do Pani dosłany na nasz koszt.