Denley.pl- Logo - Opinie

Denley.pl

Opinie (791) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4608)

Ważny od: 12 wrz 2012
Denley.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 lis 2023
Rozmiarówka nie jest zgodna z rzeczywistoscia mimo że pomiary były robione jak w informatorze i zakupione nr większe jak zalecają .... ale ogólnie produkty super

21 maj 2023
Przy wyborze rozmiaru odzieży jest napisane, że rozmiarówka jest zaniżona. Zgodnie z tą informacją zamówiłem bluzę i t-shirt o rozmiar większe. Okazało się, iż są za duże. Ta informacja wprowadza w błąd.

Opinie nt. sklepu Denley.pl

4 sty 2024
29 gru 2023
16 lis 2023
13 gru 2023
Wszystko dotyczą dostawy ok.gorzej z jakością samej koszuli. Po jednym założeniu koszula rozeszła się. Nadaje się tylko do wyrzucenia.
Ubrania wygladaja jak na zdjeciu, proponuje sie kierowac swoim rozmiarem, poniewaz tak jak pisza zeby sprawdzac kazdej rzeczy rozmiarowki to tym sposobem 2 przedmioty byly za duze chociaz byly podane rozmiary dla nich jak dla innych mniejszych rozmiarów. Materiał wporzadku fajne spodnie welurowe damskie ale niestety za duze.
4 cze 2023
Bardzo szybko otrzymałam zamówione rzeczy, jedną z trzech pozycji musiałam reklamować. Przesłałam ją do sklepu ( przesyłka była darmowa) ale jeszcze nie otrzymałam reklamowanego towaru. Rozmiary są zgodne z opisem, kolory również. Ostateczną opinię mogę wystawić dopiero po otrzymaniu reklamowanego towaru.
MB

Zakupiłem spodnie dresowe i bluzę

Zakupiłem spodnie dresowe i bluzę. Towar ma się jak cena do jakości. W spodniach ściągacz niedokładnie wszyty. Zaufałem też doradcy wymiaru i wybrałem L, jest jednak zbyt obcisły. Materiał przyjemny , ciepły ale strasznie się mechaci wewnętrzna warstwa
13 cze 2023
Towar przyszedł szybko, ale niejasne zasady zwrotu. Można zwrócić przez szybkie zwroty niby za darmo, ale brak kodu zwrotu.
10 gru 2023
Wszystko ok,szybka dostawa.jedyny mankament to zbyt wąska przy szyi,kaptura nie da się dopiąć pod szyją.
JC
Jan C.
Tomaszów Lub
23 paź 2023

Rozmiary?

Wszystko ok, poza rozmiarem.
25 maj 2023
Solidne produkty w przystępnej cenie. Opcja darmowej wysyłki zwrotnej byłaby dużym udogodnieniem.
27 paź 2023
Rozmiarówka trochę nie precyzyjna. Materiały Super, obsługa Super.

bardzo duży wybór odzieży tylko mało…

bardzo duży wybór odzieży tylko mało rozmiarówek
31 maj 2023
szybka i bezproblemowa reakcja na zwrot towaru