Certyfikat dla Denley.pl

12.09.2012 r.
11.09.2018 r.

Opinie o Denley.pl

4.77/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 390 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

jak zawsze wszystko super :)

jak wyżej
Dostateczny

SUPER

Świetny stosunek jakości do ceny Polecam

super kamizelka a firma bardzo porządna chociaż dostawa o 1 dzień dłuższa

Ok wszystko

Dobry sklep

Super Sprzedawca

sklep nie respektuje znizek, które sam wprowadza. sklep nie odpisuje na maile. sklep jest dziwny i go nie polecam.
Mierny

Denley.pl odpowiada: 19.10.2017 r.
Dziękujemy z opinię. Bardzo prosimy o informację odnośnie nieprawidłowości jakie wystąpiły. Jesteśmy po to, by Panu pomóc. Przykro nam, że tym razem nie udało nam się spełnić oczekiwań. Z uwagą analizujemy zgłoszenia klientów, by móc reagować na nieprawidłowości i im zapobiegać. Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 68 888 03 33 bądź mailowo sklep@denley.pl.

polecam w 100 kupuje regularnie i za każdym razem jestem tak samo zadowolony a stosunek ceny do jakości naprawie super polecam

Produkt zgodny z opisem, dostawa szybka.

towar i dostawa OK

Kolejny udany zakup, duży wybór, niskie ceny, wysoka jakość.

Polecam :)

polecam

Super wczoraj zamówiłam a dzisiaj mogłam odebrać paczkę

Podczas mojego pierwszego zamówienia, zostawiłem wiadomość dla kuriera (w rubryce), że odbiór przesyłki pod wskazanym adresem jest możliwy codzienne po godz. 17.00, bo wcześniej jestem w pracy. Kurier zadzwonił oczywiście, że jest z paczką pod wskazanym adresem a była godzina 10.00. Kurier tłumaczył się, że nie miał informacji. Musiałem po weekendzie jechać na pocztę, która była mi nie po drodze.

Denley.pl odpowiada: 16.10.2017 r.
Dziękujemy za komentarz i informację. Opinia jest dla nas cenną wskazówką, co moglibyśmy poprawić, by jeszcze lepiej dopasować się do oczekiwań Klientów. W takich przypadkach bardzo prosimy o kontakt z naszym działem Biura Obsługi Klienta - pod adresem mailowym sklep@denley.pl lub telefonicznie 68 888 03 33. Będziemy mogli sprawdzić na bieżąco, dlaczego tak się stało.

Bardzo szybka realizacja zamówienia, towar zgodny z opisem

Szybkie zamowienie na przesylke tez dlugo nie czekalam. Wszystko spk:)

Zawsze jestem zadowolona z towaru:)

Poolecam

Wszystko zgodnie z deklaracjami. Polecam sklep.

Szeroki asortyment, wysoka jakość, niskie ceny.

Brak zastrzeżeń

polecam miła obsługa i towar w miare ok

pozytyw

Wszystko fajnie i sprawnie

świetny sklep, towar dobrej jakości.

Sklep bardzo dobry, transakcja przebiegła pomyślnie :)

edevfv
Dostateczny

Denley.pl odpowiada: 26.09.2017 r.
Prosimy o więcej informacji dotyczących wyrażonej opinii. Sugestie Klientów są dla nas bardzo ważne, dlatego prosimy o kontakt pod nr tel. 68 888 03 33 bądź mailowo sklep@denley.pl.

Jestem zadowolony...płaszczyk super)))

Bardzo dobry kontakt, zgodność produktu i czas dostawy.

Świetna modna odzież, bezproblemowe kupowanie

Jestem bardzo zadowolona z zakupów dokonywanych w sklepie internetowym Denley - zarówno bluzy z kapturem, jak i t-shirty były w dobrym gatunku i zachęcającej, przystępnej cenie, jak również realizacja zamówienia przebiegła bardzo szybko i bez zakłóceń. Z pewnością odwiedzę jeszcze ten sklep - polecam serdecznie Jadwiga

Wszystko ok ;)

Bardzo szybkie i bezproblemowe zakupy. Bardzo dobre opisy produktów i zdjęcia.

Denley.pl opinie klientów

Denley.pl

Denley.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 12.09.2012 r.

Kożuchowska 32
65-364 Zielona Góra
sklep@denley.pl
Denley.pl

BOLF Sp. z o.o. Sp.k.
Kożuchowska 32
65-364 Zielona Góra
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z Denley.pl.