Certyfikat dla denley.pl

12.09.2012 r.
11.09.2017 r.

Opinie o denley.pl

4.81/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 304 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Ok. Polecam. Zakupy, Realizacja, Towar bez zastrzeżeń.

nie ma się do czego doczepić.

super

Jestem zadowolona z szybkiej dostawy i dobrego towaru jakosci.

Bardzo szybka wysyłka ,towar zgodny z opisem pozdrawiam.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

gorąco polecam, towar zgodny z opisem i zdjęciami, bardzo dobra jakość.

Bardzo dobra ocena za transakcję. Polecam Wszystkim

POLECAM

Bardzo jestem zadowolona z zakupu. Dawno nie byłam tak mile zaskoczona. Świetny materiał. Bluza dopasowana. Komfortowo się w niej czuję. Kolor miętowy piękny. Polecam sklep denley :)

Ok.a

Ogromny wybór towaru, dobry jakościowo, szybka przesyłka

Wszystko poszło jak trzeba

Bardzo polecam

Zamówiłem kurtkę i bluzy. Wykonanie, rozmiarówka i jakość materiału dla oferowanej ceny, bardzo dobre. Opłaca się zamówić kilka pozycji do przymiarki, wybrać coś i resztę zwrócić. Procedura zwrotów bardzo sprawna. Polecam i korzystam dalej.

Super sklep

Kolejne zakupy. Myślę, że najlepszą recenzją będzie to, że znowu wróciłem,żeby zrobić zakupy :)

Jestescie super :)

wszystko GIT

Przyjazny i przejrzysty layout strony, sprawna i miła obsługa klienta, szybkość w realizacji zamówienia. Bezproblemowy zwrot i odzyskanie kosztów, jeśli nastąpi pomyłka w rozmiarze (przy zachowaniu warunków zwrotu). Polecam :-)

Regularnie dokonuję zakupów na danley.pl i zdecydowanie polecam sklep Bardzo dobra jakość ubrań, duży wybór, konkurencyjne ceny i błyskawiczna dostawa

Realizacja zamówienia przebiegła bardzo szybko. Towar zgodny z opisem. Super cena.

Transakcja udana.Przesyłka ekspresowa.Towar ok.

Super sklep ;-)

Pozytywna

Towar zgodny z opisem ,jestem kilkukrotnym klientem i jeszcze pewnie nie raz coś w tej firmie kupię. Jestem zadowolona z zakupów.

Bardzo szybka dostawa. Paczka dotarła do mnie kilka godzi temu. Wielki plus Nie będzie żadnych zwrotów, ciuchy leżą jak ulał dziękuję Denley

Wszystko w jak najlepszym porządku.

Jeszcze nie raz zrobie u was zakupy towar I jakosc super polecam

Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam

Produkt zgodny z opisem.

super

Do obsługi, wysyłki i zwrotu pieniędzy nie mam najmniejszych zastrzeżeń - perfekt.

Towar poniżej wszelkiej krytyki. Myślałem że kupuje polską markę streetwearową, kupiłem śmierdzącą plastikiem chińszczyznę zerowej jakości. Wstydziłbym się nosić cokolwiek z 10 zamówionych rzeczy gdzie indziej niż we własnej garderobie.Jakość nadruków, plastikowe suwaki, smród jaki wydobywał się z tych paczek...
Niedostateczny

Jestem bardzo zadowolona z towarów które są zgodne z opisem, jak i dostawy...

szybka i miła obsługa

denley.pl

denley.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 12.09.2012 r.

Kożuchowska 32
65-364 Zielona Góra
sklep@denley.pl
denley.pl

BOLF Sp. z o.o. Sp.k.
Kożuchowska 32
65-364 Zielona Góra
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na denley.pl.