Denley.plOpinie

Opinie nt. sklepu Denley.pl

4.80/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Denley.pl

1 dzień temu
szybko, dobra jakość, jak zawsze

Bardzo szybka realizacja zamówienia.

Super współpraca

Bardzo profesjonalne i miłe podejście do klijenta. Asortyment dobrej jakości i w atrakcyjnych cenach. Sklep wart polecenia ! Mała uwaga ; realizacja zamówienia i jego wysyłka mogły by trwać krócej ale dla klijentów którzy nie są wymagający co do czasu nie ma to wpływu na całokształt opini o Sklepie. Pozdrawiam !

Wszystko w porządku. Polecam.

tawar ma za niskie wymiary a przymiarka na miejscu jest nie dozwolona przy zamowieniu przez internet izniesiono platnosc przy odbiorze

Bardzo sprawny sprzedawca, towar zgodny z opisem, brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Polecam

Jestem bardzo zadowolony z towaru zakupionego w DENLEY-KRAJ. Towar zgodny z opisem,bardzo dobra jakość. Szybka dostawa , bardzo miły kontakt telefoniczny. Bardzo dziękuję za moje udane zakupy. Polecam każdemu, kto się wacha z zakupem .Zawsze będę wracał do tej firmy po zakupy.Pozdrawiam serdecznie.

Wszystko w najlepszym porządku - porządnie, sprawnie. Polecam

1 tydzień temu
Ogólnie zdjęcie nie oddaje w pełni wybranego towaru,a jakość pozostawia wiele do życzenia.

Jestem bardzo zadowolony z zakupu

Spodenki sie prują trochę za małe,koszulka bez rękawów z kapucą pisze że gość na zdjęciu ma XL ja mam podobny wzrost i wage więc wybrałem L żeby nie było za duże a dostałem worek,niewiem czy mam to nosić czy się tym przykryć.Tshirt 2sztuki jakieś delikatne jednorazówki co się prują a ta koszulka z szarym moro to tragedia nadruk tylko do połowy a reszte gdzie.Nie polecam i już nic uwas niekupie.

Odpowiedź ze sklepu Denley.pl
1 tydzień temu
Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Na adres mailowy otrzymali Państwo instrukcję odnośnie reklamacji oraz skorzystania z darmowej wysyłki. Dołożymy wszelkich starań aby reklamacja została rozpatrzona w możliwie najkrótszym czasie. W trosce o komfort zakupów w karcie każdego produktu znajduje się tabela z rozmiarami, dzięki czemu Klienci w każdym momencie mogą dobrać odpowiedni rozmiar.
1 tydzień temu
Wszystko ok tylko dresy podczas prania puszczają kolor

Zakupy robię nie pierwszy raz i jestem zawsze zadowolony, tym razem nie trafiłem rozmiarówki i muszę towar odesłać. Sklep polecam zawsze jestem zadowolony z obsługi.

polecam

Wszystko ok. Polecam

2 tygodni(e) temu
Zawsze kupuje na Denley i jestem zadowolona z jakosci ubran.

2 tygodni(e) temu
wszystko ok