Certyfikat dla Denley.pl

12.09.2012 r.
11.09.2018 r.

Opinie o Denley.pl

4.79/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 407 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Super firma,Solidna.Aby bylo takich wiecej.Polecam w 100/

Polecam sklep szybka obsługa ceny towaru podobne do jakości ale całkiem niezłe jak na gatunek polecam

Oceniam DENLEY na bardzo mocne 5 , towar jakościowo bardzo dobry, zawsze zgodny z opisem , dostawa B. szybko , ceny zawsze konkurencyjne:-) Polecam wszystkim

pozytyw

Polecam dobry sklep

Super gorąco polecam

towar naprawdę świetnej jakości i w dobrej cenie ,

polecambardzo szybki zwrot kasy za odesłany towar

Wszystko ok :-)

Wszystko ok, zgodnie z zamówieniem

Mega szybka dostawa, choć produkty mają mieszaną rozmiarówkę, i tak polecam każdemu.

Jak zawsze wszystko w najlepszym początku, szybko wysyłka oraz dostawa, towar dobrej jakości i całkowicie zgodny z opisem.
Polecam każdemu

Polecam jak najbardziej

Elegancki towar , na czas Polecam

Polecam goraco :)

Bardzo fajny sklep z atrakcyjnymi cenami. GORĄCO POLECAM

polecam

pozytyw

towar wysokiej jakości,zwroty bez problemowe,dostawa szybka

Towar bardzo dobrej jakość :) świetny kontakt z obsługą, sklep naprawdę godny polecenia :)

Jakość produktów dostateczna.
Obsługa profesjonalna.

Fajny sklep. Dobre ceny. Niezła jakość.

Rozmiar ubrań absolutnie nieadekwatny do informacji podanych na stronie, marynarkę dostarczono podartą w wielu miejscach. Wieczne braki magazynowe. Bardzo słaby sklep. Zamawiając z Denley wiadomo, ze będzie jakiś problem, reklamacja lub zamówione rzeczy będą niedostępne pomimo dostępności podczas zamawiania. Słaba jakość ubrań.
Mierny

Denley.pl odpowiada: 11.07.2017 r.
Dziękujemy za Twoją opinię. Jeżeli masz jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naszych produktów, przypominamy, że możesz zwrócić je w ciągu 30 dni bez podawania przyczyn. Zachęcamy również do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta w celu rozwiązania problemu. Chętnie pomożemy! Pozdrawiamy, Zespół Denley.pl

Bez uwag

wszystko ok

Towar zgodny z opisem. Polecam

Towar spełnia moje oczekiwania,obsługa w porządku, dostawa bez zastrzeżeń. Polecam.

towar zgodny z zamowieniem

ok,ok

Sklep ok korzystam z usług i jestem bardzo zadowolony tak ze sklepu towaru oraz dostawy serdecznie polecam

Super sklep. profesjonalne podejście do klienta.
Tanio, szybko, towar dobry jakościowo.
No i milo.
Polecam bo wracam do nich co jakiś czas na kolejne zakupy.

Transakcja przebiegła b. sprawnie. Musiałem jednak zrezygnować z zakupu, gdyż otrzymany produkt był za mały. Zwrot pieniędzy przebiegł sprawnie.

Żeby każdy sklep działał tak sprawnie jak Denley :)

po prostu pełen profesjonalizm

POLECAM, SZYBKA WYSYŁKA, TOWAR ZGODNY Z OPISEM,

Wszystko w najlepszym porządku. Sklep godny polecenia

Denley.pl opinie klientów

Denley.pl

Denley.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 12.09.2012 r.

Kożuchowska 32
65-364 Zielona Góra
sklep@denley.pl
Denley.pl

BOLF Sp. z o.o. Sp.k.
Kożuchowska 32
65-364 Zielona Góra
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z Denley.pl.