Denley.plOpinie

Kożuchowska 32
65-364 Zielona Góra

Opinie nt. sklepu Denley.pl

4.80/5.00

Bardzo profesjonalne i miłe podejście do klijenta. Asortyment dobrej jakości i w atrakcyjnych cenach. Sklep wart polecenia ! Mała uwaga ; realizacja zamówienia i jego wysyłka mogły by trwać krócej ale dla klijentów którzy nie są wymagający co do czasu nie ma to wpływu na całokształt opini o Sklepie. Pozdrawiam !
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Spodenki sie prują trochę za małe,koszulka bez rękawów z kapucą pisze że gość na zdjęciu ma XL ja mam podobny wzrost i wage więc wybrałem L żeby nie było za duże a dostałem worek,niewiem czy mam to nosić czy się tym przykryć.Tshirt 2sztuki jakieś delikatne jednorazówki co się prują a ta koszulka z szarym moro to tragedia nadruk tylko do połowy a reszte gdzie.Nie polecam i już nic uwas niekupie.
Odpowiedź ze sklepu Denley.pl
Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Na adres mailowy otrzymali Państwo instrukcję odnośnie reklamacji oraz skorzystania z darmowej wysyłki. Dołożymy wszelkich starań aby reklamacja została rozpatrzona w możliwie najkrótszym czasie. W trosce o komfort zakupów w karcie każdego produktu znajduje się tabela z rozmiarami, dzięki czemu Klienci w każdym momencie mogą dobrać odpowiedni rozmiar.
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Odpowiedź ze sklepu Denley.pl
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu Denley.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Ok
Jak zawsze niezawodni i na najwyższym poziomie ...POLECAM !
Dobry towar i usługa.
Najlepsi ! Uwielbiam tam robić zakupy !
 pomocny (2)
Jestem bardzo zadowolony z towaru zakupionego w DENLEY-KRAJ. Towar zgodny z opisem,bardzo dobra jakość. Szybka dostawa , bardzo miły kontakt telefoniczny. Bardzo dziękuję za moje udane zakupy. Polecam każdemu, kto się wacha z zakupem .Zawsze będę wracał do tej firmy po zakupy.Pozdrawiam serdecznie.
Szybka przesyłka. Ceny dość niskie, ale ma to odzwierciedlenie w jakości. Pierwszy zakupy- kurtka przejściowa jest fajna, bluza też, ale spodnie dresowe czy koszulki mają niedokładne szycia, dużo wiszących nitek, do tego nogawka w jednej parze spodni krzywo uszyta.
Kurtka zgodna z opisem ale zastosowano podszewkę z bardzo grubym ocieplaczem przez co jest bardzo obcisła. Nawet ręce z trudnością wciska się do rękawów. To jest kurtka dla bardzo szczupłych i wysokich mężczyzn pomimo rozmiaru XL.
bluza i t-shirt bardzo fajne, materiał bez zastrzeżeń i fason.co do spodni dresowych myślałam że materiał będzie trochę cieńszy a tak raczej na sezon zimowy.mąż nosi rozmiar L zamówiłam xl oprócz koszulki i pasują.
dokładniesze mierzenie ubrań i podawanie dokładne rodzaju materiałów ubrań (bawełan , len itp.) rozmiary ubrań podane na stronie www maja większrzy rozstrzał niż deklarowane - 2+2 cm
Zakupy robię nie pierwszy raz i jestem zawsze zadowolony, tym razem nie trafiłem rozmiarówki i muszę towar odesłać. Sklep polecam zawsze jestem zadowolony z obsługi.
Polecam, zakupy udane, kupowałam bluzy dla syna i są zgodne z opisem. Po dokładnym wymierzeniu pasują idealnie, wyglądają tak jak na zdjęciu a syn jest zadowolony.
Wszystko zgodne z opisem. Towar dobrej jakości, jeden rękaw w bluzie nierówno złapany (najprawdopodobniej maszyna przerywała) - poprawione bez większego wysiłku.
Obsługa zamówienia bardzo szybka i profesjonalna. Przesłane informacje czytelne. Jakość materiału zgodna z oczekiwaniami. Sklep godny polecenia.
Bardzo dobrej jakości rzeczy, duży wybór i dostępna w różnych rozmiarach dla każdego, sympatyczny kontakt i szybka dostępna darmowa dostawa.
Kurtka jak najbardziej Oki ale t-shirt nie. Na ciele fajnie leży ale rękawy za szerokie jak do rozmiarowi. Lekka przeróbka będzie potrzebna
tawar ma za niskie wymiary a przymiarka na miejscu jest nie dozwolona przy zamowieniu przez internet izniesiono platnosc przy odbiorze
Polecam wszystkim firmę, która wywiązuje się bardzo dobrze.Towar otrzymałem w bardzo dobrym stanie i w podanym terminie dostawy.
Firma,której zleży na jakości usług,widać,że bardzo się stara walcząc o klienta posmarują masłem jeżeli trzeba.Polecam..