Certyfikat dla denley.pl

12.09.2012 r.
11.09.2017 r.

Opinie o denley.pl

4.84/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 326 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

szybka i miła obsługa

Nie otrzymałem zamówienia gdyż zostałem poinformowany że towaru nie ma na magazynie. Ok, dobrze - zdarza się. Wchodzę na aukcje allegro, szukam firmy Denley, zadaję pytanie dla sprzedającego czy ta owa marynarka w tym kolorze i rozmiarze jest dostępna, po chwili oznajmiają mnie w e-mail'u że podana marynarka, kolor i rozmiar jest dostępna. Czekam na zwrot pieniążków.
Mierny

to co przysłali to było całkowicie co innego niż zamawiałem
zły rozmiar i złe rozmarówki na stronie
nie pasowało nic
Mierny

Wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam

Jest ok

kilka razy już brałem tu i jestem zadowolony mega

Zaniżona rozmiarówka, poza tym wszystko ok, towar wart swojej ceny.

towar warty ceny.

Sklep dobry, rzetelny i godny polecenia. Towar zgodny z opisem i oczekiwaniami. Ceny przystępne. Kontakt ze sklepem bezproblemowy. Polecam

Duży plus za stronę internetową pozwalającą na dokonanie świadomego wyboru dzięki możliwości dokładnego obejrzenia towaru czy zapoznania się z tabelą rozmiarów. Plus za szybką dostawę, estetycznie zapakowany towar oraz za atrakcyjną relację ceny do jakości oferowanego asortymentu. Polecam

Korzystam już 2 raz i jestem bardzo zadowolona.Wszystko na Plus.Ciuszki rewelacja.Polecam

Świetny sklep internetowy

Wszystko OK: Sprawnie, miło, przyjemnie. Polecam

Wybrałem, zakupiłem i jestem zadowolony :)

Kurtka rewelacyjna. W 100 spełnia moje wymagania. Przesyłka w ekspresowym tempie. Szczerze polecam zakupy.

Jak zawsze wszystko OK

Zamówiony towar otzrymałem zgodnie z zamówienem . Bardzo fajne produkty w rozsądnej cenie

Jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym sklepie . Bardo odpowiadają mi warunki dostawy i szeroki wybór towarów.

szybko,sprawnie,atrakcyjne ceny.

szybko, sprawnie, godne polecenia :)

Dobre - polecam ale bez fajerwerków

Zakupy bardzo udane, szybka dostawa, towar zgodny z opisem. Gorąco polecam zakupy w Denley.pl

Szybka przesyłka nawet przed swietami, ubrania dobrej jakości i bardzo ładnie zapakowane :) Brak problemów ze zwrotem nie trafionego rozmiaru i ekspresowy zwrot gotówki. Jednym słowem macie we mnie stałego klienta. Tak trzymać

Zamówienie zrealizowane sprawnie i rzetelnie, polecam

Wszystko supeer

Wszystko w porządku. Bardzo dobra komunikcja ze sklepem i miła obsługa na poziomie. Jestem zachwycony kolekcją oferowanych ubrań, jest tak ogromny wybór ,że każdy znajdzie coś dla siebie, od odzieży sportowej po klasykę czy eleganckie koszule, garnitury i spodnie oczywiście w bardzo przystępnej jak to bywa w Denleyu cenie. Szczerze polecam zakupy.

Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność. Po raz kolejny nie zawiodłem się. Kontrahent uczciwy, rzetelny, szybki. Towar fabrycznie nowy spełniający moje oczekiwania, dobre materiały. Poprzednie rzeczy również zakupione w Denleyu mam już długo i nadal świetnie się prezentują po wielokrotnym noszeniu i praniu. Warto kupować.

Generalnie polecam zakupy w tym sklepie. Jakość materiałów może zadowolić nawet wybrednego nabywcę. Na zdjęciach opublikowanych na stronie sklepu, kolory oraz układanie się ubrań idealnie oddają rzeczywistość. Cenne jest podawanie "wymiarów" modeli czasami to ułatwia sprawę i można sobie porównać do swojej sylwetki. Szybko wysłane i solidnie zapakowane

Sprzedawca wart polecenia. Dobry produkt, dobry kontakt, szybka wysyłka.

dobrze

bardzo fajna kurdka

Polecam gorąco

nie polecam rozmiarówka na stronie różni sie ze stanem faktycznym
Dostateczny

Koszula jest śliczna .Polecam Panom ,którzy cenią swobodną elegancję .

Jak dla mnie rewelacja, jakość produktów bardziej niż adekwatna w stosunku do ich ceny, również za pomocą tabeli rozmiarów można precyzyjnie wybrać odpowiedni towar.Zamówienie zrealizowane bardzo szybko z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Obserwuje rozwój sklepu już od pewnego czasu i widzę ogromne postępy, oby tak dalej gratulacje.

Wszystko świetnie

denley.pl

denley.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 12.09.2012 r.

Kożuchowska 32
65-364 Zielona Góra
sklep@denley.pl
denley.pl

BOLF Sp. z o.o. Sp.k.
Kożuchowska 32
65-364 Zielona Góra
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na denley.pl.