mobilkigsm.pl

Opinie (23) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (23)

Ważny od: 5 lut 2024
mobilkigsm.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu mobilkigsm.pl

Kolejny zakup i obsługa na najwyższym poziomie. Współpraca to czysta przyjemność. Oby więcej firm z takim zaangażowaniem. Serdecznie polecam
Odpowiedź ze sklepu mobilkigsm.pl
Ogromnie dziękujemy 💪🏻 Cieszymy się, że mamy tak wspaniałych klientów jak Pan! 😊
Dziękujemy za 5/5⭐ Trzymamy kciuki, aby telefon sprawował się znakomicie! 😁💪🏻
16 mar 2024

Zachwycony i zszokowany

Telefon jak nowy, byłem przygotowany na jakieś ryski czy odpryski i wcale bym się nie zdziwił gdyby był jakiś mały uszczerbek a jednak gdybym nieświadomy dostał ten telefon na prezent, pomyślałbym że nówka sztuka. Jestem w totalnym szoku, całkowicie zachwycony i zakochany w otrzymanym iPhonie. Dziękuję i polecam!
Odpowiedź ze sklepu mobilkigsm.pl
Dziękujemy! 😁 Jakość towaru i transparentność oferty to nasze główne wyznaczniki - więc jeśli zaskakujemy, to tylko pozytywnie! 😎

Zyskali moje zaufanie

Poprzeniego ip kupiłem na zagranicznej konkurencyjne stronie. Teraz kupiłem tu i kolejnego również kupię u Was. Wolę wspierać swoich :) Realizacja bardzo szybka. Kontakt przed zakupowy wzorowy. A telefon idealny. Poszedł na prezent. Bateria zmieniona bez śladu. Zaufam i kolejny raz.
Dziękujemy najserdeczniej, miło nam czytać te słowa 😊 Do następnego! 💪🏻
telefon jak w opisie, polecam
Dziękujemy za 5/5⭐! No i zapraszamy w przyszłości po kolejne iPhony 😎
Wspaniała, bardzo sympatyczna obsługa klienta, dostałam odpowiedzi na każde pytanie w bardzo szybkim czasie. Produkt przyszedł bardzo dokładnie zabezpieczony i jest zgodny z opisem podanym na stronie oraz w wiadomościach na messengerze. Wszystko przebiegło sprawnie. Serdecznie polecam
Odpowiedź ze sklepu mobilkigsm.pl
Pani Magdaleno, bardzo dziękujemy za słowa pełne docenienia! Cieszymy się, że transakcja w naszym sklepie pozostawiła u Pani tak pozytywne odczucia 😊 No i zapraszamy w przyszłości po kolejne iPhone'y 😁💪🏼
Kupiłem 2 telefony iPhone 13 Pro wszystko jak w opisie. Napewno wrócę do sklepu gdy będę wymieniał na inny nowszy model.
Odpowiedź ze sklepu mobilkigsm.pl
Dziękujemy! 😎 Transakcje z takimi Klientami jak Pan to dla nas czysta przyjemność 🤗
14 lut 2024

Sklep mobilkigsm:) polecam !!

Super obsługa i kontakt iPhone w stanie idealnym jak nowy przyszedł baterie wymieniona po rabacie i gratisy w postaci ładowarek nie spodziewałem się że telefon będzie w nienaruszonym stanie jak ów zapakowany w pudełko od iPhona zaklejone jak byłby nowy ;) polecam z czystym sumieniem:)
14 lut 2024
Dziękujemy! Ogromnie nam miło, że docenia Pan nasze starania😊 Staramy się jak możemy, aby każdy Klient był zadowolony 😁💪🏼

Polecam i wracam

Mój niepierwszy zakup czy naprawa w mobilkach. Firma godna zaufania, telefony zawsze w oryginalnych częściach, zgodnie z podaną informacją o produkcie. Polecam i wybieram nawet jeżeli gdzieś jest taniej, bo tutaj wiem za co płacę i nie było jeszcze niespodzianek jak to bywa u innych.
Odpowiedź ze sklepu mobilkigsm.pl
Najmocniej dziękujemy! ✨ Kładziemy mocny nacisk na transparentność oferty i jakość produktów - cieszymy się, że zostało to przez Panią docenione 💪🏼 Do następnego! 😊
18 lut 2024

Polecam!!

Firma godna podziwu👌 super kontakt, doradztwo na najwyższym poziomie 🙂 Sprzęt w znakomitej kondycji 👍 Serdecznie polecam
Panie Karolu, dziękujemy! 🔥💪🏼 Pana opinia ma dla nas ogromną wartość 😊
Telefony w stanie idealnym, dodatkowo ładowarka, etui i szkło na ekran. Obsługa fantastyczna 👏
Odpowiedź ze sklepu mobilkigsm.pl
Dziękujemy najmocniej! ⭐ Staramy się trzymać najwyższy poziom jakości obsługi 🔥 Jest nam przeogromnie miło, że nas Pan docenia 🤗 Zapraszamy po kolejne telefony!
Wszystko ok, bardzo dobry kontakt, telefon zgodny z opisem
Odpowiedź ze sklepu mobilkigsm.pl
Dziękujemy za Pana opinię! 😊 Trzymamy kciuki, aby telefon posłużył Pana żonie jak najdłużej 🤗💪🏻
Innowacyjna strona szybkie wygodne zakupy
Odpowiedź ze sklepu mobilkigsm.pl
Dziękujemy 😎 Kładziemy duży nacisk na rozwój naszego sklepu - dlatego tym bardziej cieszymy się, że spełnia on swoje zadanie 💪🏻
iPhone absolutnie jak nowy. Dziekuję!
6 lut 2024
Cieszymy się, że telefon spełnił Pani oczekiwania 🤗 My również dziękujemy i zapraszamy w przyszłości! 😊
Odpowiedź ze sklepu mobilkigsm.pl
Dziękujemy za opinię! 🔥 Cieszymy się, że dołączył Pan do grona naszych zadowolonych Klientów 💪🏼
Dziękujemy za 5/5⭐ No i oczywiście zapraszamy w przyszłości! 💪🏼
6 lut 2024
Panie Grzegorzu, dziękujemy za 5/5⭐ Cieszymy się, że wraca Pan do nas po kolejne telefony! 🤗
3 lut 2024

Bardzo szeroki wybór telefonów w świetnym stanie

Bardzo szeroki wybór telefonów używanych w świetnym stanie i przystępnych cenach! Telefon dotarł szybko i wszystko było zgodnie z opisem. Bardzo polecam!
Odpowiedź ze sklepu mobilkigsm.pl
Dziękujemy! Cieszymy się, że dołączył Pan do grona naszych zadowolonych Klientów 🤗

Super współpraca.

Super współpraca z działem sprzedaży informacje wyczerpujące odnośnie sprzedawanego towaru . Towar zgodny z opisem w 100 %. Brak jakichkolwiek uwag. Na pewno wrócę po następny zakup. Polecam !!!!
Panie Damianie, dziękujemy! To zaszczyt mieć takich klientów jak Pan 😁
Polecam serdecznie zakup! Cała transakcja bezproblemowa. Kontakt z obsługą sklepu po prostu rewelacja :) Sam telefon w idealnym stanie! Dziękuję serdecznie, będę polecać dalej :)
Odpowiedź ze sklepu mobilkigsm.pl
Dziękujemy! Jeśli wpadnie do nas ktoś z Pani polecenia to proszę koniecznie dać znać! Cały czas mamy jakieś promocje i kody rabatowe 😁