Vitallabs.pl- Logo - Opinie

Vitallabs.pl

Opinie (67) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (455)

Ważny od: 14 gru 2017
Vitallabs.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 mar 2023
Bardzo solidna i odpowiedzialna firma. Od wielu lat kupuję w Vitallabs i zawsze jest łatwo i bardzo szybko. Polecam z całą odpowiedzialnością tym bardziej, że produkty są skuteczne i znakomitej jakości.
DK
Danuta K.
Warszawa

13 sty 2024
Moje styczniowe zamówienie na ponad 2000 złotych nie zostało dostarczone przez 4 dni, zamawiałam w tej firmie prawie 10 lat., powód?firma przesylkowa dpd nie znalazła mojego adresu 😅może czas najwyższy zmienić firmę która rozwozi wasz towar!!!

Opinie nt. sklepu Vitallabs.pl

Przesyłka ekspresowa, produkt bardzo estetycznie zapakowany
4 lut 2024
4 sty 2024
Jestem zadowolona, że kupiłam to co było mi potrzebne w tempie satysfakcjonującym. Trochę za drogie i mam nadzieję, że nie padnie odpowiedź, "za wygodę się płaci".
WS
Wanda S.
Warszawa
24 sty 2024
Znakomity asortyment "zdrowia", profesjonalna obsługa - od lat :)
GŁ
2 sty 2024
Jak zawsze super sprzedawca, dbający o jakość dostawy.
IG
Iwona G.
Bielsko-Biała
20 sty 2024
Wszystko na najwyższym poziomie.
8 sty 2024
szybkość realizacji zamówienia
18 sty 2024
17 sty 2024
2 sty 2024
13 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu Vitallabs.pl
16 sty 2024
Szanowna Pani, Dziękujemy za sugestię i już pracujemy nad dodaniem nowego, dodatkowego przewoźnika. Natomiast chcielibyśmy odnieść się do faktów. Paczkę nadaliśmy 8 stycznia w Poniedziałek, we wtorek była 1 próba doręczenia ze względu na brakujące dane w adresie (podany był tylko numer wielolokalowego budynku). Zdecydowała się Pani rownież na brak kontaktu z kurierem w celu doprecyzowania adresu (dane otrzymała Pani mailem/smsem) i odezwała się Pani do nas 3 dnia (10 stycznia), w którym podjęliśmy działania w Pani imieniu. Nadal nie podała Pani konkretnego lokalu do którego miała trafić paczka (mimo naszej prośby) i zrezygnowała Pani z przesyłki. Uważamy że jedna gwiazdka dla nas podsumowująca 10 letnią, udaną współpracę nie jest zasłużona i jest nam przykro.
RL
Renata L.
Szczecin
30 lis 2023
Glutation Liposomalny Altrient LivOn - drogi ale skuteczny. Rabaty też konkretne, wysyłka błyskawiczna, obsługa sklepu b. miła i kompetentna. Polecam wszystkim.
EH
Ela H.