Clavier.pl - Rzęsy i Manicure- Logo - Opinie

Clavier.pl - Rzęsy i Manicure

Opinie (426) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (827)

Ważny od: 9 cze 2022
Clavier.pl - Rzęsy i Manicure spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo szybka dostawa, a jakośc produktów bardzo mnie zaskoczyła :) na plus oczywiście! Polecam bardzo

10 lip 2023
Od jakiegoś czasu zauważam spore problemy w organizacji firmy. Wieczne braki na magazynie, biuro obsługi klienta niedoinformowane, nigdy nie wiedzą, kiedy będzie dostawa produktów, mówią, że zadzwonią, a nie dzwonią… notoryczny brak odbierania telefonów i oddzwaniania. Pomyłki przy zamówieniach i co gorsze - brak podstawowej wiedzy na temat produktów, które sprzedają. Panie wysyłają rzęsy do przedłużania, które są źle oznakowane i próbują przekonać, że to jest to, co się zamówiło. Długo się z tym zbierałam, ale tym razem definitywnie kończę z zamawianiem produktów tej firmy.

Opinie nt. sklepu Clavier.pl - Rzęsy i Manicure

AB
Alina B.
Brzesko
3 sty 2024
długi czas oczekiwania na przesyłkę
19 wrz 2023
Poprawcie ceny dostaw na niższe i zwiększycie asortyment gadżetów dla salonów
28 maj 2023
Rzęski super jak zawsze,niestety tym razem większość opakowań połamana.