Clavier.pl - Rzęsy i Manicure- Logo - Opinie

Clavier.pl - Rzęsy i Manicure

Opinie (426) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (827)

Ważny od: 9 cze 2022
Clavier.pl - Rzęsy i Manicure spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo szybka dostawa, a jakośc produktów bardzo mnie zaskoczyła :) na plus oczywiście! Polecam bardzo

10 lip 2023
Od jakiegoś czasu zauważam spore problemy w organizacji firmy. Wieczne braki na magazynie, biuro obsługi klienta niedoinformowane, nigdy nie wiedzą, kiedy będzie dostawa produktów, mówią, że zadzwonią, a nie dzwonią… notoryczny brak odbierania telefonów i oddzwaniania. Pomyłki przy zamówieniach i co gorsze - brak podstawowej wiedzy na temat produktów, które sprzedają. Panie wysyłają rzęsy do przedłużania, które są źle oznakowane i próbują przekonać, że to jest to, co się zamówiło. Długo się z tym zbierałam, ale tym razem definitywnie kończę z zamawianiem produktów tej firmy.

Opinie nt. sklepu Clavier.pl - Rzęsy i Manicure

7 kwi 2024
Zamówienie w sklepie Clavier oceniam celująco. Uważam, że realizacja zamówienia była sprawna, dodatkowym plusem było dostarczenie paczki w sobotę do paczkomatu Inpost. Poza skrupulatną realizacją mojego zamówienia, zostałam dodatkowo obdarowana żelem antybakteryjnym i przepięknym lakierem hybrydowym w kolorze Pistacchio Ice Cream, który od razu znalazł się na moich paznokciach i został wielokrotnie skomplementowany. Z uwagi na powyższe, Clavier.pl zagwarantowało sobie moje przyszłe zakupy w ich sklepie, gdy ponownie będę potrzebowała zaopatrzyć się w akcesoria do manicure hybrydowego.
Szybka realizacja zamówienia i szybka wysyłka towarów. Wszystkie lakiery bardzo dobrze zabezpieczone. Wszystko jak najbardziej na plus i na pewno jeszcze nie raz zrobię tutaj zakupy
Wszystko zgodnie z zamówieniem. Starannie zapkowane. Wysyłka ekspresowa. Rzęsy bardzo ładne. Klej bardzo poręczny podczas aplikacji.Bardzo trwały.
13 kwi 2024
Super trwałe lakiery hybrydowe i bardzo dobra lampa, dodatkowo dostałam jeden pełnowymiarowy lakier w prezencie, za co bardzo dziękuję 😊 Polecam!

Kępki rzęs

uwielbiam rzęsy od Claviera :) łatwo się kleją, nie rwą się. Bardzo przyjemnie się z nimi pracuje, jeszcze nigdy nie miałam z nimi problemu
Pędzle super mały minus za opisywanie torebek flamastrem ,ubrudziłam rękę otwierając pędzle i potem ręką ubrudziłam gąbkę do makijażu

Bardzo polecam :)

Zamówienie zgodne z opisem, frezarka i lampa do paznokci działają bardzo dobrze. Nie mam do niczego zastrzeżeń. Szybka dostawa.
Bardzo sprawna i szybka wysyłka. Produkty super jakościowo. Także polecam jak najbardziej i pod względem sprzętu i lakierów l.

Rzęsy i klej SUPER

Przerabiałam wiele rzęs, wiele klejów, ale dawno nie pracowałam z tak dobrymi produktami jak te. Polecam z całego serduszka!
super! wszystko sprawnie i czytelnie na stronie. Rzesy jak zawsze najwyższej jakości a dostawa to dosłownie rakieta

swietny sklep

przesylka szybka, bezproblemowa, a w gratisie dostalam zel do dezynfekcji i lakier hybrydowy, bardzo polecam

Frezarka

Jestem zadowolona, frezarka okazała się strzałem w dziesiątkę. Polecam ;)
Intuicyjne użytkowanie, jakość wykonania, parametry techniczne
Szybka i sprawna realizacja zamowienia. Produkty super!
Wszystkie rzeczy do paznokci i rzęsy sa supee3.
Szybko sprawnie i wszystko zgodne z opisem ❤️

Jakość rewelacyjna

Przepiękne, dobrej jakości kępki