Kapelusz.pl- Logo - Opinie

Kapelusz.pl

Opinie (280) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (497)

Ważny od: 22 sty 2020
Kapelusz.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Chciałbym krótko podzielić się swoimi spostrzeżeniami co do pracy personelu sklepu. Jakość? Na wzorcowym poziomie. Bardzo pomocni przy wyborze konkretnego modelu oraz rozmiaru. Przesyłka? Błyskawiczna ( biorąc pod uwagę wysyłkę z zagranicy ). Zmuszony byłem wymienić kapelusz z uwagi na nie dobranie odpowiedniego rozmiaru ( mój błąd! ), wymieniono na właściwy bez najmniejszego problemu. Szczególne podziękowania dla Pana Konrada Malinowskiego. Fachowość, gotowość do pomocy, uprzejmość i cierpliwość najwyższej próby! Kupiłem do tej pory 3 kapelusze ( dla siebie i dla żony ) i na pewno na tym nie poprzestanę. Gdy obrobię zdjęcia ze szwendania się po Tatrach, wrzucę by każdy mógł zobaczyć jak "Diaz" Stetsona doskonale komponuje się z Giewontem :-) Artur ze Świnoujścia

26 gru 2023
On December 10, I bought a hat: the website said that the material was 100% wool and the lining was 100% cotton. When I received the hat, it turned out that the ear flaps of this hat were made of 100% polyester. If I had known this beforehand, I would not have bought this hat because I only buy products from natural ingredients. On December 13, I wrote to the store why it was hiding the real composition of the hat, but I did not receive a reply. This makes me disappointed with this purchase and the customer service of this store. I suspect that the store deliberately hides the polyester admixture to increase sales of this product. https://kapelusz.pl/Czapka-Hatteras-Donegal-Earflaps-by-Stetson.html

Opinie nt. sklepu Kapelusz.pl

26 sty 2024
18 sty 2024

Bogactwo towaru, transparentność i dotrzymywanie słowa

Sklep internetowy z bogactwem towaru. Po raz pierwszy w życiu szukałem kaszkietów i zainteresowałem się propozycją kapelusz.pl. Wybrałem dwa modele. Oba do mnie (Polska) dotarły z Niemiec (zachodnia ich część). Cała podróż firmami kurierskimi była monitorowana a ja miałem dostęp do tych informacji. Oba kaszkiety dotarły nienaruszone i bardzo dobrze zabezpieczone. Jeden z nich nie pasował do mojej twarzy więc go bardzo szybko odesłałem korzystając z instrukcji otrzymanej od kapelusz.pl. Pieniądze zwrócono. Czego chcieć więcej? Oczywiście kolejnych kaszkietów... :)))))
6 sty 2024

ocena

Trochę długo trwało oczekiwanie na przesyłkę. Kaszkiet okazał się cieńszy niż myślałam, mimo, że z wełny. Na zdjęciu tego nie zauważyłam. Finalnie jednak okazało się, że bardzo dobrze leży, a z racji tego, że kupiłam większy o 1 cm obwód (59 cm zamiast noszonego 58 cm) nieco niżej zsuwa się na głowie, co kazało się komfortowe dla noszącego. Bardzo ładny wzór wełny. W podsumowaniu- bardzo udany zakup
19 lip 2023
Kapelusze na stronie Waszego sklepu charakteryzują się modnym wzornictwem i precyzyjnym wykonaniem. Wszystkie elementy jak potniki i taśmy są starannie przyszywane do kapelusza, a wewnątrz ronda logo potwierdzająca jego oryginalność. Dokonałem zakupu dwóch kapeluszy i jestem bardzo zadowolony polecam KAPELUSZ,PL wszystkim miłośnikom noszenia kapeluszy o każdej porze roku. Pozdrawiam JarRe
29 maj 2023

Zakup kapelusza przeciwsłonecznego na kapelusz.pl

Ogólnie szybko i prawie bezproblemowo. Produkt dokładnie taki jak w opisie. Jedynie podczas dostawy do Czech pojawił się problem - ze względu na nieprzekazanie numery telefonu kurierowi dostawa opóźniła się o 1 dzień i trzeba było zarezerwować dodatkowy czas na odbiór. Nie wiem kto zawinił - czy ktoś z firmy kurierskiej czy ktoś z kapelusz.pl. Poza tym, wszystko ok.
20 cze 2023

Towar zgodny z zamówieniem dotarł z przygodami.

Po telefonicznej interwencji zamówiony towar otrzymałem po ponad 2 tygodniach oczekiwania. Firma kurierska Asendia po 3 tygodniach od zamówienia nadal nie dostarczyła towaru. Druga wysyłka realizowana przez DPD - wywiązali się z zadania w kilka dni. Kapelusze ładne i wygodne, zgodne z opisem i zdjęciami zaprezentowanymi na stronie internetowej sklepu.
20 maj 2023

Sklep internetowy KAPELUSZ.PL działa bardzo dobrze :)

Sklep internetowy KAPELUSZ.PL działa sprawnie i przyjaźnie dla klienta. Zamówiony kaszkiet otrzymałem w szybkim terminie, następnie przy życzliwej pomocy sprzedawcy wymieniłem na inny (chodziło o rozmiar). Niestety jednak po wymianie nie bardzo mi pasował wiec odesłałem. Wszystko przebiegło sprawnie, łącznie ze zwrotem gotówki. Polecam sklep KAPELUSZ.PL
Polecam z całego serca, wszystko jak należy. Brak opinii na temat sklepu na polpularnych portalach sprawił że przeczytałam cały regulamin sklepu,łącznie ze składem zarządu:))) Nie potrzebnie tak się denerwowałam, wszystko pięknie przyjechało .2 kapelusze zapakowane mistrzowsko. Nie bójcie się Kapelusz.pl to prawdziwy i uczciwy sklep
31 gru 2023

Opakowanie przesyłki

Wszystko przebiegło od zakupu do odebrania przesyłki tylko zwracam uwagę że była bardzo kiepsko zapakowana, pudełko nieszczelne ze mógł spokojnie ktoś inny wyciągnąć czapkę i nikt by się nie zorientował. Mam tylko uwagę co do kiepskiej jakości przesyłki i sposobu jej zabezpieczenia, reszta wszystko ok.
15 lis 2023
Początkowo zaniepokojony byłem tym, że sklep nie jest w Polsce. Ostatecznie okazało się, że kapelusz dotarł błyskawicznie, doskonale zabezpieczony i ogólnie wspaniały. Jestem zachwycony i na pewno ponownie zrobię zakupy w Państwa sklepie. Polecam.
4 sie 2023
Super kapelusze firma wysyła kaoelusze zgodnie z zamówieniem czyli taki kapelusz jaki zamówilem. Z czystym sumieniem mogę polecić . Kowbojskie podziękowania i pozdrowienia. Uwaga: pudełko słabo zabezpieczona każdy może otworzyć nie niszcząc kartonu
30 lip 2023

Zadowolony klient :)

Trafiłem na tą stronę przypadkowo, przez reklamę. Świetnie się tutaj odnalazłem znajdując dokładnie to, czego szukałem. Produkty poukładane w bardzo czytelny, przejrzysty sposób. Dokonałem zakupów i jestem bardzo zadowolony! Pewnie tu wrócę :)
MD
10 cze 2023

Super!

Czapka bardzo lekka, bardzo dobrze wykonana. Córka bardzo zadowolona. Sklep spisał się na medal. Chwilę trzeba było zaczekać na dostawę, ale nie ma co się dziwić jeśli przesyłka idzie z Niemiec. Polecam sklep!
13 sty 2024
Szybka realizacja zamówienia oraz zwrotu. Do rozważenie zmiana częśtotliowści komunikacji email z kupującym. Dla mnie obecna jest wystarczająca, jednak duża cześc sklepów przesyała obecnie wiecej informacji.
16 sie 2023
Polecam sklep. Duży wybór i dobra jakość sprzedawanych artykułów. Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Bez problemu wymieniłam też kapelusz na inny rozmiar.
29 maj 2023
Spory wybór i szybka realizacja zamówienia. Brak czapek jokey (dżokejek) . Basebolówki głównie. A nie ma czapek z krótkim daszkiem jak w jokeykach.
MB
Magdalena B.
Mikołajki
23 wrz 2023

Miło robi się tu zakupy.

Bardzo dobrze zrobiona strona, czytelna i dobre opisy, zgodne z faktami (zakup kilku kapeluszy). Szybka dostawa i bardzo dobre pakowanie. Polecam.
POLECAM Strona czytelna, łatwa w obsłudze. Zdjęcia oddają stan rzeczywisty. Ze zwrotem nie było żadnych problemów Sklep przyjazny klientom.