Kapelusz.pl- Logo - Opinie

Kapelusz.pl

Opinie (286) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (520)

Ważny od: 22 sty 2020
Kapelusz.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 maj 2024
Chciałbym krótko podzielić się swoimi spostrzeżeniami co do pracy personelu sklepu. Jakość? Na wzorcowym poziomie. Bardzo pomocni przy wyborze konkretnego modelu oraz rozmiaru. Przesyłka? Błyskawiczna ( biorąc pod uwagę wysyłkę z zagranicy ). Zmuszony byłem wymienić kapelusz z uwagi na nie dobranie odpowiedniego rozmiaru ( mój błąd! ), wymieniono na właściwy bez najmniejszego problemu. Szczególne podziękowania dla Pana Konrada Malinowskiego. Fachowość, gotowość do pomocy, uprzejmość i cierpliwość najwyższej próby! Kupiłem do tej pory 3 kapelusze ( dla siebie i dla żony ) i na pewno na tym nie poprzestanę. Gdy obrobię zdjęcia ze szwendania się po Tatrach, wrzucę by każdy mógł zobaczyć jak "Diaz" Stetsona doskonale komponuje się z Giewontem :-) Artur ze Świnoujścia

26 gru 2023
On December 10, I bought a hat: the website said that the material was 100% wool and the lining was 100% cotton. When I received the hat, it turned out that the ear flaps of this hat were made of 100% polyester. If I had known this beforehand, I would not have bought this hat because I only buy products from natural ingredients. On December 13, I wrote to the store why it was hiding the real composition of the hat, but I did not receive a reply. This makes me disappointed with this purchase and the customer service of this store. I suspect that the store deliberately hides the polyester admixture to increase sales of this product. https://kapelusz.pl/Czapka-Hatteras-Donegal-Earflaps-by-Stetson.html

Opinie nt. sklepu Kapelusz.pl

22 maj 2024
Kapelusz zgodny z oczekiwaniem. Ważne, że dołączono paski z korka umożliwiające dopasowanie średnicy do obwodu głowy. Niedociągnięciem jest słabe zabezpieczenie opakowania. Pudełko nadeszło rozerwane wzdłuż jednego boku. Na szczęście kapelusz nie został uszkodzony. Pozdrawiam.
25 maj 2024
W efekcie nie zakupiłam kapelusza, poniewaz przyszedł gdy wyjechałam już na wakacje. Polecam jednak sprzedawcę, pon7ewaz nie było problemów ze zwrotem.
21 maj 2024
Jedyny sklep gdzie podana jest wysokość czapki co jest bardzo pomocne gdy szukasz rozmiaru co do centymetra aby zakryła uszy.
Jakość, szybkość, dołączanie do kapeluszy korkowych wstążek do dopasowania wielkości do głowy
26 maj 2024
Dobrej jakości produkt. Informacja na każdym etapie wysyłki .
MP
14 maj 2024

duża głowa

duży asortyment i dostępność dużych rozmiarów damskich
Strona zaprojektowana przejrzyście i do tego ladns
14 maj 2024
Towar wysokiej jakości, jestem bardzo zadowolony
21 maj 2024
jakość bardzo dobra, cena wysoka ale warto było
JC
Józef C.
Puszczykowo
29 maj 2024
szybko i sprawnie i zgodnie z zamówieniem
25 maj 2024
Bardzo fajny sklep, wszystko czytelne.
19 maj 2024
Bardzo dobry kontakt mailowy.
Kurier niezwykle uprzejmy 🙂
Świetny!