Kapelusz.pl- Logo - Opinie

Kapelusz.pl

Opinie (324) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (585)

12 maj 2024
Chciałbym krótko podzielić się swoimi spostrzeżeniami co do pracy personelu sklepu. Jakość? Na wzorcowym poziomie. Bardzo pomocni przy wyborze konkretnego modelu oraz rozmiaru. Przesyłka? Błyskawiczna ( biorąc pod uwagę wysyłkę z zagranicy ). Zmuszony byłem wymienić kapelusz z uwagi na nie dobranie odpowiedniego rozmiaru ( mój błąd! ), wymieniono na właściwy bez najmniejszego problemu. Szczególne podziękowania dla Pana Konrada Malinowskiego. Fachowość, gotowość do pomocy, uprzejmość i cierpliwość najwyższej próby! Kupiłem do tej pory 3 kapelusze ( dla siebie i dla żony ) i na pewno na tym nie poprzestanę. Gdy obrobię zdjęcia ze szwendania się po Tatrach, wrzucę by każdy mógł zobaczyć jak "Diaz" Stetsona doskonale komponuje się z Giewontem :-) Artur ze Świnoujścia

26 gru 2023
On December 10, I bought a hat: the website said that the material was 100% wool and the lining was 100% cotton. When I received the hat, it turned out that the ear flaps of this hat were made of 100% polyester. If I had known this beforehand, I would not have bought this hat because I only buy products from natural ingredients. On December 13, I wrote to the store why it was hiding the real composition of the hat, but I did not receive a reply. This makes me disappointed with this purchase and the customer service of this store. I suspect that the store deliberately hides the polyester admixture to increase sales of this product. https://kapelusz.pl/Czapka-Hatteras-Donegal-Earflaps-by-Stetson.html

Opinie nt. sklepu Kapelusz.pl

Kapelusz jest piękny! I taki uroczy, oraz, niesamowicie praktyczny z uwagi na wielobarwną, w delikatnej tonacji kolorystykę, pasujacą prawie do wszystkiego. Przesyłka dotarła blyskawicznie, dodatkowym bonusem jest pudło, w ktorym przybył, starannie wykonane i bedzie mi sluzyło do przechowywania w nim innych moich kapeluszy. Ten kapelusz Panama jest juz kolejnym zakupionym w Waszym sklepie, i cieszę się, ze dokonalam wlasciwego wyboru. Zdjęcie jest zgodne z opisem, w rzeczywistości kapelusz wygląda doprawdy niesamowicie! Jest tak lekki, ze zakładając, zapomina się o nim, ze sie go nosi, bo natychmiast wtapia się w calość zestawu, dopelniając sobą poczucia bycia z klasą. Pokochalam go od pierwszego spojrzenia.
27 cze 2024
Świetny kontakt z obsługą, wymiana kapelusza na inny rozmiar poszła bardzo sprawnie. Uprzejmy i pomocny Pan na infolinii. Serdecznie polecam!
10 lip 2024

Szybko o profesjonalnie

Szybka o profesjonalna obsługa klienta Towar zgodny ze zdjęciem, bezpiecznie zapakowany.
11 lip 2024

Przesyłka dotarla

Obawiałam się, czy to nie jest jakaś fake-owa strona. Ale nie jest- kapelusz dostałam 🙂
28 cze 2024
Kolejny raz udane zakupy. Towar wysokiej jakości, realizacja zamówienia bez zarzutu. .
Wszystko było ok, jedyny minus to brak możliwości płatności blikiem lub Apple Pay!!
3 lip 2024
Świetna, profesjonalna i szybka obsługa klienta. Towar najwyższej jakości. Polecam.
13 lip 2024
Wszystko super. Czapka bardzo dobrej jakości. Dostawa szybka i cena przyzwoita.
30 cze 2024

daszek

oprócz produktu, sposób i tempo informowania oraz dostarczenia produktu
AŁ
Anna Ł.
Bełchatów
Bardzo profesjonalna firma i świetna strona www w zakresie asortymentu
Kapełuś piękny. Przesyłka profesjonalnie zapakowana i dostarczona.
12 lip 2024

Zakup kapelusza

Obsługa profesjonalna, produkt / kapelusz / zgodny z oczekiwaniem !
Bardzo dobry sklep. Znakomity wybór, błyskawiczna wysyłka.
4 lip 2024
Czapka spełniła oczekiwania więc pewnie jeszcze powrócę.
8 lip 2024

Łatwość wymiany towaru i przejrzysta komunikacja.

Super sklep

Duży wybór i błyskawiczna przesyłka! SUPER!
13 lip 2024
Super kapelusz. Szybka dostawa