misslou.pl- Logo - Opinie

misslou.pl

Opinie (12) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (34)

Ważny od: 8 lut 2023
misslou.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 lip 2023
Kupiłam dwa stroje kąpielowe i jestem bardzo zadowolona. Zdjęcia odzwierciedlają rzeczywistość. Zamówienie zostało wysłane ekspresowo.

Kostium ma za luźne gumki-ramiączka, zwracam

Opinie nt. sklepu misslou.pl

13 kwi 2024
Szybka i sprawna dostawa, ładnie zapakowane i zabezpieczone zamówienie. Towar wysokiej jakości.
Super produkty, szybka wysyłka. Polecam
Odpowiedź ze sklepu misslou.pl
Droga Pani Edyto, dziękujemy za pozytywną opinię i przyznanie 5 gwiazdek. Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania, a nasza szybka wysyłka przyczyniła się do pozytywnego doświadczenia przy zakupach w naszym sklepie online. Doceniamy Pani polecenie i mamy nadzieję, że będziemy mogli obsłużyć Panią ponownie w przyszłości. Jeśli ma Pani jakiekolwiek pytania lub potrzebuje dodatkowej pomocy, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na kolejne zakupy, Miss Lou
Odpowiedź ze sklepu misslou.pl
Pani Magdaleno, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i przyznanie 5 gwiazdek. Cieszymy się, że nasz strój kąpielowy spełnił Pani oczekiwania i zapewnił satysfakcję. Serdecznie zapraszamy do ponownych zakupów w przyszłości. Miss Lou

Serdecznie polecam

Ekspresowa wysyłka, zamówiłam strój według wymiarów podanych na stronie. Wszystko leży idealnie, strój przepiękny. Serdecznie polecam
Odpowiedź ze sklepu misslou.pl
Droga Pani Karolino, Dziękujemy za wyjątkowo pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasza ekspresowa wysyłka spełniła Pani oczekiwania. Nasz zespół zawsze stara się zapewnić szybką i sprawną obsługę, aby dostarczyć produkty do naszych klientów jak najszybciej. Jest nam bardzo miło, że strój kąpielowy idealnie leży i spełnia Pani oczekiwania co do estetyki. Doceniamy Pani rekomendację i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsłużyć Panią ponownie w przyszłości. Zespół Miss Lou :)
27 lip 2023
21 sie 2023
Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z zakupionych strojów kąpielowych oraz że zdjęcia w naszym sklepie odzwierciedlają rzeczywistość (zawsze się staramy). Dziękujemy za pozytywny komentarz i docenienie naszej pracy. Mamy nadzieję, że będzie Pani z nami długo :) Zapraszamy do kolejnych zakupów! Pozdrawiamy serdecznie, MissLou
25 lis 2023
Świetny strój, rozmiar pasuje jak ulał. Cudowny, piękny.
Odpowiedź ze sklepu misslou.pl
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię i pięciogwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że strój spełnia Pani oczekiwania i doskonale pasuje. To dla nas ogromna radość, gdy nasi klienci są zadowoleni z zakupów. Mamy nadzieję, że nasze produkty będą dostarczać Pani radości i komfortu na długo. Z niecierpliwością czekamy na możliwość ponownego goszczenia Pani w naszym sklepie! MISS LOU
16 maj 2023
wszystko było ok.
24 maj 2023
Dziękujemy serdecznie
25 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu misslou.pl
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię i pięć gwiazdek! Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że będą one towarzyszyć wielu wspaniałym chwilom. Zapraszamy ponownie! Miss Lou
7 wrz 2023
11 wrz 2023
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię na temat ostatniej transakcji związanej z zakupem strojów kąpielowych w naszym sklepie. Cieszymy się, że wszystko przebiegło wzorowo i że jest Pani zadowolona z naszych usług. Zadowolenie jest dla nas najważniejsze i jest to dla nas najlepsza motywacja do dalszej pracy. Mamy nadzieję, że stroje kąpielowe spełniają Pani oczekiwania również na plaży czy basenie. Miss Lou
6 maj 2023
27 cze 2023
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię i maksymalną ocenę! Cieszymy się, że jesteś zadowolona/y. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze i zawsze staramy się, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Czekamy na Ciebie z przyjemnością w przyszłości! Dziękujemy, że jesteś z nami. Miss Lou