ielm.pl- Logo - Opinie

ielm.pl

Opinie (91) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (473)

31 lip 2023
Jakość produktu świetna, dostawa opóżniona - niezgodna z informacją mailową - płaciłam więcej, żeby produkt dotarł szybciej...

14 paź 2023
Rozczarowanie. Nie ma odbliasków. Dziecko nie widać na drogie w ciemności. W zeszłym roku kupiłam w tym sklepie kombinezon i na tej modeli były gwiazdki- paski odbliaskowe . A tu nie ma... Według mi , na takiego typu ubraniach, odbliaski powinny być .

Opinie nt. sklepu ielm.pl

1 maj 2024
2 maj 2024
Szanowny Kliencie, Przede wszystkim chcemy Ci podziękować za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami i zapewniamy, że zespół iELM będzie nadal oferować Ci najlepsze artykuły na przygody najmłodszych! Z wyrazami szacunku! 😊❤
29 kwi 2024
2 maj 2024

Bardzo łatwy i szybki kontakt, kombinezon fajnej jakości w pięknym wzorze za dobrą cenę :)
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl
Paczka jeszcze nie dotarła…
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl
Szanowny Kliencie, Mamy nadzieję, że przyjmiesz nasze najszczersze przeprosiny za niedawne doświadczenia z nami. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie szybkie otrzymanie informacji, o które prosisz, a zadowolenie Cię jest naszym priorytetem. Dziękujemy za wyrozumiałość, z tego co widzimy paczka została dzisiaj dostarczona!
17 mar 2024
16 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl
Polecam wełniany kombinezon. Jakość premium, super miękki I ciepły- idealny po drzemce lub po prostu do chodzenia. Genialny!
Wszystko Jakość wygląd Szybkość zamówienia
3 mar 2024
Szybka wysyłka, extra produkt!
2 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl
Szybka dostawa. Wspaniałe produkty.
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl
Szanowny Kliencie, Przede wszystkim chcemy podziękować Ci za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami i zapewniamy, że zespół iELM będzie nadal oferować Ci najlepsze artykuły na przygody najmłodszych! Z wyrazami szacunku! 😊❤
Polecam, świetny kombinezon!
25 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl
Wykonanie bardzo staranne, kombinezon bardzo przydatny na deszcz, wiatr, w okresach przejściowych i nawet w zimie. Bardzo gorąco polecam to nasz kolejny kombinezon
18 lut 2024

👍

👍
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl

Szybką wysyłka. Kombinezony cudowne.