ielm.pl- Logo - Opinie

ielm.pl

Opinie (94) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (473)

31 lip 2023
Jakość produktu świetna, dostawa opóżniona - niezgodna z informacją mailową - płaciłam więcej, żeby produkt dotarł szybciej...

14 paź 2023
Rozczarowanie. Nie ma odbliasków. Dziecko nie widać na drogie w ciemności. W zeszłym roku kupiłam w tym sklepie kombinezon i na tej modeli były gwiazdki- paski odbliaskowe . A tu nie ma... Według mi , na takiego typu ubraniach, odbliaski powinny być .

Opinie nt. sklepu ielm.pl

Odpowiedź ze sklepu ielm.pl
Szanowny Kliencie, Przede wszystkim chcemy Ci podziękować za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami i zapewniamy, że zespół iELM będzie nadal oferować Ci najlepsze artykuły na przygody najmłodszych! Z wyrazami szacunku! 😊❤
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl
Polecam wełniany kombinezon. Jakość premium, super miękki I ciepły- idealny po drzemce lub po prostu do chodzenia. Genialny!
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl

Bardzo łatwy i szybki kontakt, kombinezon fajnej jakości w pięknym wzorze za dobrą cenę :)
Wszystko Jakość wygląd Szybkość zamówienia
17 mar 2024
16 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl
Paczka jeszcze nie dotarła…
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl
Szanowny Kliencie, Mamy nadzieję, że przyjmiesz nasze najszczersze przeprosiny za niedawne doświadczenia z nami. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie szybkie otrzymanie informacji, o które prosisz, a zadowolenie Cię jest naszym priorytetem. Dziękujemy za wyrozumiałość, z tego co widzimy paczka została dzisiaj dostarczona!
Wykonanie bardzo staranne, kombinezon bardzo przydatny na deszcz, wiatr, w okresach przejściowych i nawet w zimie. Bardzo gorąco polecam to nasz kolejny kombinezon
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl
Super ,dobra jakość towaru, córce bardzo się podobało, nosi z przyjemnością
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl
wszystko szybko zrealizowane. Produkt bardzo dobry zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl
Szybka i sprawna dostawa. Towar zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl

Szybką wysyłka. Kombinezony cudowne.
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl
Szybka dostawa. Wspaniałe produkty.
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl
Szanowny Kliencie, Przede wszystkim chcemy podziękować Ci za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami i zapewniamy, że zespół iELM będzie nadal oferować Ci najlepsze artykuły na przygody najmłodszych! Z wyrazami szacunku! 😊❤
3 mar 2024
Szybka wysyłka, extra produkt!
Polecam, świetny kombinezon!
18 lut 2024