ielm.pl- Logo - Opinie

ielm.pl

Opinie (92) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (473)

31 lip 2023
Jakość produktu świetna, dostawa opóżniona - niezgodna z informacją mailową - płaciłam więcej, żeby produkt dotarł szybciej...

14 paź 2023
Rozczarowanie. Nie ma odbliasków. Dziecko nie widać na drogie w ciemności. W zeszłym roku kupiłam w tym sklepie kombinezon i na tej modeli były gwiazdki- paski odbliaskowe . A tu nie ma... Według mi , na takiego typu ubraniach, odbliaski powinny być .

Opinie nt. sklepu ielm.pl

14 paź 2023
24 sie 2023
Produkt na zdjęciu miał zdecydowanie inny kolor niż w rzeczywistości. Skomplikowana procedura płatności i zwrotu towaru
Odpowiedź ze sklepu ielm.pl
28 sie 2023
Szanowny Kliencie, Mamy nadzieję, że przyjmiesz nasze najszczersze przeprosiny za niedawne doświadczenia z nami. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie szybkie otrzymanie informacji, o które prosisz, a zadowolenie Cię jest naszym priorytetem. Dziękujemy za wyrozumiałość i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby udoskonalać nasze usługi. Z wyrazami szacunku!