hurtownia-kesi.pl- Logo - Opinie

hurtownia-kesi.pl

Opinie (160) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (341)

Ważny od: 1 paź 2019
hurtownia-kesi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Mam rzeczy z tej hurtowni od kilku lat I teraz moge powiedziec, ze nawet po tych kilku latach I nic sie z nimi nie dzieje. Kolor, ksztalt i komfort noszenia jest wciaz taki sam. Mieszkam w UK, ale gdy cos potrzebuje zawsze kupuje w hurtowni Kesi. Polecam
JP
Joanna P.
Burton on Trent

Hello! We would like to thank you for your cooperation! Among the advantages, we can certainly highlight the speed of sending the order and communication. The parcel arrived incredibly quickly. Thanks for your speed! Also, everything was very well packaged. Thank you for your accuracy. However, the ordered dress turned out to be dirty. We tried to clean the product a little, but we couldn't. I also send you photos. Unfortunately, we were forced to send such a product to our client. Please check the item before shipping. This is why we reduce points. Some products had threads sticking out, but that's not a big problem. Everything else is very good! Thank you!

Opinie nt. sklepu hurtownia-kesi.pl

8 sie 2023
Hurtownia podaje dużo informacji o produkcji takich jak skład materiału i wymiary ubrań - co jest bardzo pomocne przy dokonywaniu zakupów.
4 wrz 2023
Dobra jakość Ubrania są dobrej jakości i na czasie, szybka dostawa i wszystko zgodnie z opisem. Bardzo dobry kontakt z hurtownią.
27 paź 2023
Wszystko w jak najlepszym porządku. Szybka wysyłka, ciuszki dobrej jakości. I wymiary jak w opisie. Polecam
8 gru 2023

Lilashop

Piękne ubrania , szybka wysyłka ,świetny kontakt z hurtownia . Polecam 😊 ja na pewno wrócę 😊
Odpowiedź ze sklepu hurtownia-kesi.pl
12 gru 2023
Bardzo dziękujemy za entuzjastyczną opinię. Cieszymy się, że nasze ubrania spełniły Twoje oczekiwania, a nasza szybka wysyłka oraz świetny kontakt z naszą hurtownią przyczyniły się do pozytywnego doświadczenia zakupowego. To dla nas ogromna radość, że możemy dostarczyć naszym klientom nie tylko piękne produkty, ale także satysfakcję z obsługi. Jesteśmy wdzięczni za Twoje polecenie i już teraz z niecierpliwością oczekujemy na Twoje kolejne zakupy. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy lub masz pytania, zawsze możesz na nas liczyć. Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia przy kolejnych zakupach.
15 maj 2023
Szybka wysyła, wysokiej jakości towar i obsługa telefoniczna bardzo miła i pomocna Polecam
Wszystko ok, nie mam żadnych zastrzeżen. Paczki porządnie zapakowane. Dziękuję :)
15 maj 2023
Szybka dostawa, produkty dobrej jakości i możliwość kupowania na sztuki. Polecam.
30 lip 2023
Szybka realizacja zamówienia. Towar bardzo dobrze zabezpieczony do transportu.
30 sie 2023
Super kontakt, bardzo szybka wysyłka, produkty zgodne z opisem, polecam!!!
24 paź 2023
Bardzo szybka dostawa, odzież wysokiej jakości, jestem bardzo zadowolona
24 lip 2023
Szybka dostawa, sympatyczna obsługa i zawsze znajdą wyjście z sytuacji
18 maj 2023
Wszystko jest super, ale płatność kartą mogła by być i w złotówkach
2 gru 2023
Wszystko zgodne z opisem super kontakt szybka wysyłka. Pozdrawiam
18 maj 2023
szybkość realizacji zamówienia, system płatności, ceny produktów
26 gru 2023
Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem a same opisy szczegółowe
Odpowiedź ze sklepu hurtownia-kesi.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że byłaś zadowolona z naszych usług. Szybka wysyłka, zgodność towaru z opisem oraz szczegółowe opisy są dla nas priorytetem, i miło nam, że udało się spełnić Twoje oczekiwania. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczyć naszym klientom nie tylko wysoką jakość produktów, ale również efektywną obsługę. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować dodatkowej pomocy czy informacji, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dziękujemy za zaufanie i za wybór naszej firmy. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Cię ponownie w przyszłości. Życzymy udanych zakupów i fantastycznego dnia.
15 lis 2023
Szybka, sprawna obsługa, dobry opis zamawianego towaru
28 paź 2023
Towar zgodny z opisem ,dobry kontakt ,szybka wysyłka.
20 maj 2023
Polecam, ubrania super gatunek. Ekspresowa wysyłka
14 wrz 2023
odpowiednia jakość produktów i przystępne ceny :)
23 wrz 2023
Świetny towar, super jakość . Hurtownia na 6+