hurtownia-kesi.pl- Logo - Opinie

hurtownia-kesi.pl

Opinie (160) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (341)

Ważny od: 1 paź 2019
hurtownia-kesi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Mam rzeczy z tej hurtowni od kilku lat I teraz moge powiedziec, ze nawet po tych kilku latach I nic sie z nimi nie dzieje. Kolor, ksztalt i komfort noszenia jest wciaz taki sam. Mieszkam w UK, ale gdy cos potrzebuje zawsze kupuje w hurtowni Kesi. Polecam
Burton on Trent

Hello! We would like to thank you for your cooperation! Among the advantages, we can certainly highlight the speed of sending the order and communication. The parcel arrived incredibly quickly. Thanks for your speed! Also, everything was very well packaged. Thank you for your accuracy. However, the ordered dress turned out to be dirty. We tried to clean the product a little, but we couldn't. I also send you photos. Unfortunately, we were forced to send such a product to our client. Please check the item before shipping. This is why we reduce points. Some products had threads sticking out, but that's not a big problem. Everything else is very good! Thank you!

Opinie nt. sklepu hurtownia-kesi.pl

18 lut 2024
14 lut 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją ocenę naszej dostawy oraz towaru na pięć gwiazdek! To dla nas ogromna radość, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania. Zapraszamy do ponownych zakupów w przyszłości.
14 lut 2024
Serdecznie dziękujemy za Twoją ocenę na pięć gwiazdek! Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszego doskonalenia naszych usług. Cieszymy się, że mogliśmy sprostać Twoim oczekiwaniom.

Bardzo dobra

Szybkie realizacje wszystko dokładnie opisane i zgodne wszystko z opisem , atrakcyjne ceny i wychodzenie naprzeciw nowi powstałym firmą ze można zakupić nawet pojedyncze sztuki
4 sty 2024
Polecam serdecznie zamawiałam akurat zapachy do wnętrz paczka przepięknie zapakowana każdy produkt osobno nic nie było uszkodzone polecam z całego serducha
5 sty 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją serdeczną rekomendację!. Jesteśmy zachwyceni, że Twoje doświadczenie z zamówieniem zapachów do wnętrz było tak pozytywne. To dla nas ogromna radość słyszeć, że paczka była przepięknie zapakowana, a każdy produkt dotarł do Ciebie w nienaruszonym stanie. Doceniamy również Twoje zaufanie i czas poświęcony na podzielenie się swoimi pozytywnymi wrażeniami. Jeśli będziesz potrzebować czegokolwiek w przyszłości, bądź to nowe zamówienie, czy pomoc w sprawie produktów, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.
7 sty 2024
Najlepsi Pracownicy traktuja I malych I duzych klientow tak samo. Nawet przy zamowieniu jednej rzeczy traktuja wyjatkowo.
10 sty 2024
To niesamowite usłyszeć, że Twoje doświadczenia z naszymi pracownikami były tak pozytywne! Cieszymy się, że nasz zespół traktuje wszystkich klientów z równym szacunkiem i profesjonalizmem, niezależnie od wielkości zamówienia. Dla nas każdy klient jest ważny, i staramy się zapewnić wyjątkowe doświadczenie obsługi. Twoje słowa są dla nas dużym uznaniem i dodatkową motywacją do utrzymania wysokich standardów obsługi klienta. Jeśli masz jakiekolwiek sugestie lub pytania, zawsze jesteśmy gotowi służyć pomocą.
Polecam Ciuszki piękne i jakościowo perfekcyjne. Ceny odpowiednie do jakości ,fajne promocje. Polecam z całego serca.
24 sty 2024
Dziękujemy za pozytywne rekomendacje. To dla nas ogromna radość, że nasza odzież spotkała się z Twoim uznaniem pod względem estetyki i jakości. Cieszymy się, że doceniasz nasze ceny za adekwatne do oferowanej jakości, a dodatkowe promocje sprawiają, że nasze produkty są jeszcze bardziej atrakcyjne. Serdecznie dziękujemy za polecenie z całego serca.
7 sty 2024
Ekspresowa wysylka, towar zawsze mam na drugi dzien od chwili zamowienia
10 sty 2024
To wspaniałe, że jesteś zadowolony z ekspresowej wysyłki i szybkiego otrzymywania zamówionego towaru. Nasz zespół bardzo się cieszy z Twojej pozytywnej opinii na temat czasu dostawy. Dla nas priorytetem jest dostarczenie produktów sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dziękujemy za wybór naszej hurtowni.
Wszystko ok. Obsługa na najwyższym poziomie.
24 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Jesteśmy zachwyceni, że wszystko spełniło Twoje oczekiwania, a nasza obsługa była na najwyższym poziomie. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania czy potrzebujesz pomocy, zawsze możesz na nas liczyć. Dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy ponownie.
Atrakcyjne ceny ,towar super spakowany .
26 sty 2024
Bardzo się cieszę, że Twoje doświadczenia były pozytywne! Atrakcyjne ceny i staranne spakowanie towaru to dla nas priorytet, a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Dziękujemy za wybór naszego sklepu.
31 sty 2024
Szybkość dostawy oraz jakość produktow
14 sty 2024
Super, że można zamawiać na szt
18 sty 2024
Cieszę się, że masz pozytywne odczucia co do możliwości zamawiania produktów bez minimalnej wartości w koszyku. Współczesne usługi zakupów online dają klientom większą elastyczność i kontrolę nad ilością produktów, które chcą nabyć. To również ułatwia dostosowanie zamówienia do indywidualnych potrzeb i preferencji. Mam nadzieję, że korzystanie z tej opcji przynosi Ci wygodę i satysfakcję podczas zakupów.
27 sty 2024
26 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię o naszym sklepie! Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Do zobaczenia ponownie.
Odpowiedź ze sklepu hurtownia-kesi.pl
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię dotyczącą jakości naszego towaru, dostawy i obsługi klienta. Cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania i zapraszamy do ponownych zakupów.
8 sty 2024
10 sty 2024
Dziękujemy za Twoją ocenę! Cieszymy się, że dostawa, jakość towaru i obsługa klienta spełniły Twoje oczekiwania. To dla nas ogromna radość słyszeć, że jesteś zadowolony z tych aspektów naszych usług.
10 sty 2024
Dziękujemy za wybór naszej hurtowni-kesi i za pięciogwiazdkową opinię. Jeśli kiedykolwiek będziesz mieć dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Życzymy udanych zakupów i jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
8 sie 2023
Hurtownia podaje dużo informacji o produkcji takich jak skład materiału i wymiary ubrań - co jest bardzo pomocne przy dokonywaniu zakupów.