alkoholeswiata.com- Logo - Opinie

alkoholeswiata.com

Opinie (296) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (447)

Ważny od: 6 wrz 2023
alkoholeswiata.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 sie 2023
Zakupiony alkohol był przeznaczony na prezent urodzinowy. Jubilat zachwycony. Moje zamówienie zostało mega szybko zrealizowane. Kupiłam w niedziele wieczorem, a już w poniedziałek po 13 paczka była u mnie. Dobrze zapakowana. W środku słodki upominek, niby nic a jednak uroczy gest. Chętnie tu wrócę, szczerze polecam.M.
MP

Zmieńcie, proszę, firmę kurierską. Następnym razem jeśli zobaczę, że mój zakup ma dostarczyć mi FedEx to zrezygnuję z zakupu. FedEd to nie są kurierzy, są gorsi niż Poczta Polska za komuny. Długo pisałbym o tych tłukach ze wsi ale szkoda naszego czasu. Kurierom życzę aby połamali nogi - bo wtedy zmniejszy się ślad węglowy ich działalności a żaden, ŻADEN, klient nie zauważy zmiany.

Opinie nt. sklepu alkoholeswiata.com

21 cze 2023
16 cze 2023
6 wrz 2023
Dziękujemy za opinię. Mamy obsesję na punkcie szybkości dostawy i obsługi klienta :-) Przy następnych zakupach również postaramy się nie zawieść oczekiwań. W najbliższych dniach będziemy mieli nowe kategorie- szkło i miody pszczele. Miody specjalnie wyselekcjonowane z najlepszych pasiek. Bardzo proszę o śledzenie nowości sklepu :-)
15 cze 2023
22 maj 2023
15 maj 2023

Zmieńcie FedEx na firmę kurierską

22 gru 2023
Panie Tadeuszu, bardzo dziękuję za zakupy w naszym sklepie i w pełni rozumiem Pana rozczarowanie. Współpracowaliśmy z największymi firmami kurierskimi w Polsce. Każda z nich zatrudnia po kilka tysięcy kurierów W tak dużej grupie pracowników zawsze znajdą się osoby , które nie powinny tam pracować, nierzetelne i nieodpowiedzialne. Psują one opinię pozostałych osób, które często zostawiają w robocie kawał swego życia. Po kilku zmianach firm kurierskich zauważyliśmy, ze to nic nie daje. Są regiony obsługiwane wzorowo i takie, w których są niekończące się reklamacje. Fedex wydaje się firmą o najmniejszym procencie reklamacji i nierzetelnych doręczeń. Mogę jedynie ubolewać, że niezależnie od firmy kurierskiej i naszego bardzo dużego zaangażowania to ..na koniec dnia my dostajemy jedynkę od klientów.😢 Pozdrawiam serdecznie, Robert
7 lip 2023

Nie mogę polecić

Zakupiłam alkohol, który nie był dostępny... Po otrzymanej informacji, produkt dalej widniał jako dostępny na stronie. Niestety zepsuło mi to planowany prezent, także nie mogę wystawić pozytywne opinii...
6 wrz 2023
Dziękujemy za opinię Pani Aleksandro, Jest mi wyjątkowo przykro z tego powodu. Żadne tłumaczenie nie naprawi już zaistniałej sytuacji. W ramach wyjaśnienia chciałem tylko powiedzieć, że był to okres zmiany dostawcy hostingu i ...niestety " rozjechały" nam się stany magazynowe. Po kilku dniach wszystko wróciło do normy, ale "zepsuty Pani prezent" już stał się faktem. Przy następnych zakupach chciałbym zaproponować mały upominek. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny.
5 sie 2023

Oferta i odbiór

Bardzo ograniczony wybór "Absolut smakowy 0,5l, 0,7l" standardowy, nie kolekcyjny, niedogodna zmiana miejsca odbioru.
6 wrz 2023
Dziękujemy za opinię. Bardzo przepraszam za niedogodności Przy następnych zakupach proszę o kontakt telefoniczny. Postaramy się dostarczyć zamówione produkty. W najbliższych dniach będziemy mieli nowe kategorie- szkło i miody pszczele. Miody specjalnie wyselekcjonowane z najlepszych pasiek. Bardzo proszę o śledzenie nowości sklepu :-)
20 lip 2023
Ocena dotyczy opakowania, jest niedyskretne. Od razu widać co przyszło a nie wszyscy muszą wiedzieć.
6 wrz 2023
Bardzo dziękuję za opinię. Wydawało nam się, że zakupy alkoholu nie są niczym wstydliwym, ale bardzo przepraszam za niedyskrecję. Proszę przy kolejnych zakupach zaznaczyć, że przesyłka nie powinna zawierać jakichkolwiek znaków rozpoznawczych, a na pewno dostosujemy wysyłkę do oczekiwań
24 gru 2023
Zamówienie anulowane
26 gru 2023
Witam serdecznie, Bardzo nam przykro, że w Wigilię nie udało się zrobić zakupów. Niestety, już nie pracowaliśmy. Zapraszamy na pierwszy dzień po świętach. Zdążymy z dostawą przed Sylwestrem. Szkoda, że miało to wpływ na Pani opinię 😢😢 Pozdrawiamy i zapraszamy, Robert