alkoholeswiata.com- Logo - Opinie

alkoholeswiata.com

Opinie (290) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (433)

Ważny od: 6 wrz 2023
alkoholeswiata.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 sie 2023
Zakupiony alkohol był przeznaczony na prezent urodzinowy. Jubilat zachwycony. Moje zamówienie zostało mega szybko zrealizowane. Kupiłam w niedziele wieczorem, a już w poniedziałek po 13 paczka była u mnie. Dobrze zapakowana. W środku słodki upominek, niby nic a jednak uroczy gest. Chętnie tu wrócę, szczerze polecam.M.
MP

Zmieńcie, proszę, firmę kurierską. Następnym razem jeśli zobaczę, że mój zakup ma dostarczyć mi FedEx to zrezygnuję z zakupu. FedEd to nie są kurierzy, są gorsi niż Poczta Polska za komuny. Długo pisałbym o tych tłukach ze wsi ale szkoda naszego czasu. Kurierom życzę aby połamali nogi - bo wtedy zmniejszy się ślad węglowy ich działalności a żaden, ŻADEN, klient nie zauważy zmiany.

Opinie nt. sklepu alkoholeswiata.com

Bardzo podoba mi się troska o klienta i dobra komunikacja oraz szybkość dostawy, Warto umożliwić dołączenie karteczki z życzeniami oraz poprawić funkcjonowanie aplikacji internetowej.
Termin dostawy i bezpieczeństwo przesyłki - super. Brak na stronie bogatszego opisu cech win. Wasze sherry ma uświetnić poobiedni deser z okazji 55. rocznicy naszego ślubu.
Jeśli chodzi o węgierskie alkohole nie posiadacie szerokiej oferty.. brakują mi takze oferty o tunezyjskie. tak to dostawa szybka, ale ceny troche za wysokie
JZ
Jarek Z.
Krzeszowice
Doskonale zapakowane. Pierwszy raz otrzymałem alko w dedykowanym opakowaniu zabezpieczone przed stłuczeniem. Polecam
Osobisty kontakt i doradztwo odnośnie substytutu zamówionego wina, którego zabrakło na stanie magazynowym
7 kwi 2024
Idealnie do tego typu prezentów :) Paczka była super zapakowana. Bardzo szyba wysyłka. Polecam ❤️
Obsługa, b miła, perfekcyjna, świetny kontakt, expresowe i perfekcyjna dostawa, w 100% polecam
Super szybka wysylka, wszystko bardzo dobrze zapakowane, polecam jak najbardziej
14 kwi 2024
Fantastyczna transakcja! Unikatowy BenRiach w dobrej cenie, czy może być lepiej?
Bardzo Szybko, Sprawnie i Bardzo dobrze zapakowane. Polecam !!!!
Szybka realizacja, produkt dobrze zabezpieczony, bardzo polecam
Szybko, sprawnie a towar zgodnie z opisem. Gorąco polecam
Bardzo szybka dostawa. Opakowanie bardzo dobre. Polecam
Ekspresowa wysyłka, towar zgodny z zamówieniem, polecam
Bardzo szybka dostawa, profesjonalna obsługa. Polecam
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Gorąco polecam.
31 mar 2024

Zadowolona.

Wszystko ok., szybka dostawa. Polecam.
Zabezpieczenie przesyłki perfekcyjne
Szybko i sprawnie :) gorąco polecam
Mogłoby być taniej, ale jest ok