Sekrecik.pl- Logo - Opinie

Sekrecik.pl

Opinie (519) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5930)

Ważny od: 21 lis 2018
Sekrecik.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

11 lis 2023
Dzień dobry przyznam się że bardzo sceptycznie podchodziłem do zakupu tych tabletek i powstrzymałem się z oceną parę dni. Dziś mogę powiedzieć że naprawdę działają Może dlatego że nie miałem jakichś bardzo dużych problemów ale jestem już sporo po czterdziestce i sam czułem że to już nie to. Jeżeli chodzi o wzwód to jest on taki jakiego Nie pamiętam bardzo mocny i utrzymujący się nawet po stosunku bardzo Gorąco polecam każdemu kto ma z tym problem Choć przyznaję jeszcze raz że sam w to nie wierzyłem I choć produkt nie jest tani to dla mnie na dzień dzisiejszy wart jest swojej ceny polecam

15 sie 2023
Nie wiem, czy spowodowane jest to tym, że zamówiłam te rzecz w sobotę i dlatego dalej (we wtorek) nie została wysłana, czy to może wina tego że wtorek to święto. Póki co nie jestem za bardzo zadowolona. Samej rzeczy ocenić nie mogę bo jej jeszcze nie ma ://

Opinie nt. sklepu Sekrecik.pl

3 sie 2023
4 sie 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie opinii! Naprawdę doceniamy Twoją ocenę 4/5 i to, że jesteś zadowolony z naszej dostawy, produktu i obsługi klienta. Wspaniale jest widzieć, że doświadczenie Sekrecik.pl spełnia Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się Twoimi przemyśleniami - zawsze szukamy sposobów na poprawę!
31 lip 2023
4 sie 2023
Dziękujemy za 5 gwiazdek! Cieszymy się, że masz świetne doświadczenia z Sekrecik.pl. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient czuł się doceniony i zapewniał produkty i usługi najwyższej jakości. Cenimy Twoją opinię i wsparcie dla naszej działalności!
29 lip 2023
4 sie 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia z Sekrecik.pl. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i produkty, dlatego doceniamy Twoją opinię i wsparcie w realizacji naszej misji. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji!
29 lip 2023
4 sie 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji! Cieszymy się, że masz 5/5 doświadczenia z Sekrecik.pl. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą obsługę i produkty, i uwielbiamy słyszeć, że nasze wysiłki zostały docenione przez naszych klientów. Mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzisz nas ponownie!
28 lip 2023
4 sie 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa i wsparcie w rozpowszechnianiu informacji o Sekrecik.pl. Staramy się, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni i miło nam słyszeć, że tak było w Twoim przypadku. Jeszcze raz dziękujemy!
27 lip 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że miałeś wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. W Sekrecik.pl staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
27 lip 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie tak wspaniałej recenzji! Cieszymy się, że masz świetne ogólne doświadczenia z dostawą, produktem i obsługą klienta. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia i cieszymy się, gdy nam się to udaje. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
27 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoją opinią. W Sekrecik.pl staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia z zakupów i wspaniale jest słyszeć, że jesteśmy na dobrej drodze. Jeszcze raz dziękujemy za twoją recenzję!
26 lip 2023
26 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało dostarczone na czas, a produkt i obsługa klienta spełniły Twoje oczekiwania. W Sekrecik.pl z pasją oferujemy naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości! Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami.
25 lip 2023
25 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją 5-gwiazdkową recenzję! Cieszymy się, że masz tak wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, produktami i obsługą klienta. Zawsze naszym celem jest upewnienie się, że nasi klienci są szczęśliwi i zadowoleni. Doceniamy Twoje miłe słowa i mamy nadzieję, że będziesz wracać do Sekrecik.pl na wszystkie zakupy!
24 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją miłą opinię! Cieszymy się, że nasza dostawa, produkty i obsługa klienta zrobiły na Tobie wrażenie. W Sekrecik.pl wierzymy, że dostarczanie wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta jest kluczem do stworzenia przyjemnego doświadczenia dla każdego z naszych klientów. Cieszymy się, że wkrótce spotkamy się ponownie!
24 lip 2023
Dziękujemy za przyznanie nam 5 gwiazdek! Cieszymy się, że podobała Ci się nasza dostawa, produkty i obsługa klienta. W Sekrecik.pl staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą możliwą jakość i wspaniale jest wiedzieć, że nam się to udało. Dziękujemy za wsparcie - to klienci tacy jak Ty sprawiają, że jesteśmy najlepsi w branży!
24 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję. Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. Staramy się zapewnić doskonałe wrażenia wszystkim naszym klientom i doceniamy Twoją opinię. Jeszcze raz dziękujemy, że nas wybrałeś!
23 lip 2023
24 lip 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tak wspaniałej recenzji! Cieszymy się, że miałeś przyjemne doświadczenie z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. Jesteśmy dumni z dostarczania najwyższej jakości usług i produktów i cieszymy się, że Ci to zapewniliśmy. Twoje zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem i staramy się, aby każdy klient był zadowolony. Jeszcze raz dziękujemy! Zespół sklepu Sekrecik.pl
24 lip 2023
Dziękujemy za tak wspaniałą recenzję! W Sekrecik.pl zawsze staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni. Jesteśmy dumni z dostarczania najwyższej jakości produktów i usług, więc miło słyszeć, że spełniamy tę obietnicę. Jeszcze raz dziękujemy. Zespół sklepu Sekrecik.pl
24 lip 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji! Cieszymy się, że podobała Ci się nasza dostawa, produkt i obsługa klienta. Staramy się, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni za każdym razem, gdy robią u nas zakupy i cieszymy się, że tak było tym razem! Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię - naprawdę ją doceniamy! Zespół sklepu Sekrecik.pl
24 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że masz doskonałe doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. W Sekrecik.pl staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i produkty i miło nam słyszeć, że udało nam się to osiągnąć. Dziękujemy za wsparcie i czekamy na ponowne spotkanie wkrótce! Zespół sklepu Sekrecik.pl
24 lip 2023
Drogi kliencie, Cieszymy się, że podobają Ci się nasze produkty i usługi! Świadomość, że jesteś zadowolony z zakupu, wiele dla nas znaczy. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszy produkt i obsługę klienta, od momentu złożenia zamówienia do momentu dostarczenia go pod Twoje drzwi. Jesteśmy dumni z tego, że za każdym razem zapewniamy naszym klientom wspaniałe wrażenia z zakupów! Jeszcze raz dziękujemy za Twoją miłą recenzję. Z poważaniem, Zespół sklepu Sekrecik.pl
24 lip 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby przekazać nam swoją opinię! Cieszymy się, że masz tak wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i cieszymy się, że to prawda. Dziękujemy za wsparcie i cieszymy się, że będziemy mogli ponownie służyć Ci pomocą w przyszłości! Zespół sklepu Sekrecik.pl
24 lip 2023
Dziękujemy za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że nasza dostawa, towary i obsługa klienta były na najwyższym poziomie. W Sekrecik.pl staramy się wychodzić ponad wszystko dla wszystkich naszych klientów i cieszymy się, że masz z nami pozytywne doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie! Zespół sklepu Sekrecik.pl