kolagencentrum.pl

Opinie (351) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (351)

Ważny od: 18 sie 2023
kolagencentrum.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 sie 2023
Trochę już tych kolagenów używałam, ale chyba w końcu znalazłam markę z którą chcę się identyfikować i przyjmować regularnie. Pomijając sam fakt kolagenu sklep ten wyróżnia się profesjonalną obsługą. Widać, że kolagen ten jest tworzony przez osoby, które znają się na tym i jest to ich pasją. Skorzystałam z ciekawości z konsultacji. Pan Wiktor odpowiedział wyczerpująco na wszystkie moje pytania, a sama rozmowa przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Szczerze polecam, bo to coś wyjątkowego :)

Zamawiając produkt nie wiedziałam, że jest niedostępny w waszym magazynie. Wypadałoby poinformować klienta, że czas dostawy jest zdecydowanie dłuższy niż ten, który deklarujecie.

Opinie nt. sklepu kolagencentrum.pl

Opinia.

21 wrz 2023
Znakomita obsługa, szybko odpowiedzieli na moje pytania i doradzili mi. Po 3 tygodniach codziennego picia tego kolagenu widzę duże pozytywne zmiany. Bole w stawach zniknęły, zagęściły mi się włosy i nie przesusza mi się skóra jak wcześniej. Oceniam na 5
6 paź 2023
Poleciła mi ten kolagen moja serdeczna przyjaciółka, która borykała się z olbrzymimi problemami skórnymi. Po wielu zabiegach i farmakologii miała bardzo zniszczoną cerę, a stosowała ten kolagen i po 2 miesiącach wygląda rewelacyjnie. zobaczymy...
22 sie 2023
Szczerze polecam kolagencentrum.pl. Korzystałem z kolagenów innych producentów i teraz już wiem, że jakość jest bardzo ważna. Dopiero teraz, po rozpoczęciu przyjmowania kolagenu z kolagencentrum.pl odczuwam pozytywne efekty jego działania.
22 sie 2023
Ten kolagen w proszku to absolutna rewelacja! Dodanie go do moich codziennych napojów było prostym sposobem na poprawę kondycji mojej skóry. Widzę różnicę po kilku tygodniach, a moja skóra jest teraz bardziej nawilżona i jędrna.
5 wrz 2023
Bardzo polecam skorzystać z konsultacji. Pan doradził, który kolagen będzie dla mnie najlepszy i dlaczego. Sporządził też plan suplementacji zgodnie z moimi potrzebami i trybem życia. Obsługa sklepu to najwyższa półka!!!
23 sie 2023
Po sprawdzeniu kilku już innych konkurencyjnych kolagenów muszę przyznać, że ten z Kolagencentrum podbił moje serce i ciało. Smak, rozpuszczalność i gęstość pokazuje, że to możliwe najlepszy produkt na rynku. Polecam
22 sie 2023
Ten kolagenowy proszek to mój wszechstronny skarb! Stosuję go nie tylko jako dodatek do napojów, ale także dodaję do jogurtów czy musli. Widzę poprawę kondycji skóry, a także polepszenie stanu moich paznokci.
22 sie 2023
Przy moich problemach z kolanami już dużo różnych preparatów było testowanych, ale żaden nie okazał się tak skuteczny jak ten. Przyjemny w smaku, dobrze się rozpuszcza w wodzie. Efekty są i to mnie cieszy
22 sie 2023
Kolagen to mój sekret na zachowanie młodzieńczego wyglądu. Dzięki temu sklepowi mogę wybierać spośród wielu opcji, a efekty są po prostu niesamowite. Moja skóra jest teraz bardziej promienna i gładka.
22 sie 2023
Zakupy w tym sklepie to inwestycja w siebie. Kolagen nie tylko poprawił kondycję mojej skóry, ale także wzmocnił moje paznokcie i włosy. Wybór produktów jest spory, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
22 sie 2023
Wybór tego kolagenu był strzałem w dziesiątkę. Dzięki niemu mogę działać na kondycję mojej skóry od wewnątrz. Widzę, że zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra jest nawilżona i bardziej jędrna.
23 sie 2023
Efekty się pojawiły po tygodniu stosowania. Rozwiązanie, że ten kolagen jest tak wygodny w stosowaniu powoduje, że regularność jest czymś normalnym pewnie dlatego są efekty, tak czy siak polecam
23 sie 2023
Jestem aktywna sportowo i kolagen z tego sklepu są moim tajnym składnikiem sukcesu. Dzięki nim moje ciało lepiej regeneruje się po treningach, a moja wytrzymałość fizyczna się zwiększyła.
23 sie 2023
Prawdziwy kolagen dające fantastyczne efekty w nieprzesadzonych cenach. Dziękuję Wam, bo naprawdę bardzo pomogły mi Wasze produkty w zmaganiu się się z codziennymi wyzwaniami. Polecam !!
6 paź 2023
Opiszę mój zakup tak: Wydane ~120zł, po miesiącu skończyła się puszka i skończyły się moje problemy z chrupaniem i bólem barku, który mi towarzyszył 2 lata. Z czystym sumieniem polecam!
23 sie 2023
Stosowanie kolagenu naprawdę się zmieniło moje życie . Przedtem czułam się zestresowana, zmęczona i niezdrowa, ale teraz mam znacznie więcej energii i zauważalnie lepsze samopoczucie.
22 sie 2023
Bierzemy kolagen razem z mężem. Czujemy się bardzo dobrze. Kolagen jest łatwy w przyjmowaniu i dobry w smaku. Cieszy nas to, że nie ma żadnych sztucznych składników. Polecamy :)
26 wrz 2023
Z dużym dystansem podchodziłam do tego zakupu ze względu na mocno konkurencyjną cenę. Fakty są takie, że jest to znakomity i jakościowy produkt. Konsystencja i smak rewelacja