flomaro.pl

Opinie (92) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (92)

Ważny od: 20 cze 2023
flomaro.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 sty 2024
Chyba nic lepiej nie można. Jest bardzo dobrze. Jako że dopiero rozsmakowuję się w delikatesach, które dzięki FloMaRo mogę poznać, cieszyłabym się, gdyby obok oryginalnych nazw albo zamiast byłyby nazwy pisane w . polskim, np. kiełbasa hiszpańska pikantna. Bo muszę sprawdzać za każdym razem w Sieci, co jemy. Pozdrawiam całą ekipę FloMaRo

2 gru 2023
Napisałam do Państwa że brakuje w zamówieniu jednego artykułu ale zamiast wyjaśnienia dostaje propozycje oceny i upomnienie że jeszcze nie wystawiłam Wam laurki

Opinie nt. sklepu flomaro.pl

Bardzo dobry jakosciowo towar. Rzadko spotykana i wysublimowana oferta. Błyskawiczna, bezproblemowa obsługa. Bardzo polecam.
Po raz pierwszy kupiłam w tym sklepie, ale smak, jakość, sposób zapakowania spowodowało że planuje następne zakupy

Wszystko jak trzeba

Przesyłka dotarła bardzo szybko. Sery zapakowane próżniowo, opisane, z datą ważności.
Bardzo dobre produkty i szybka dostawa. Polecam
Świeże szybkie dostawy, dobre gatunki serów
4 lut 2024
szybka dostawa zamówionego towaru
Pyszne sery. Pełna profeska.
szybkość dostawy, jakość
Wszystko super