kolagencentrum.pl

Opinie (351) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (351)

Ważny od: 18 sie 2023
kolagencentrum.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 sie 2023
Trochę już tych kolagenów używałam, ale chyba w końcu znalazłam markę z którą chcę się identyfikować i przyjmować regularnie. Pomijając sam fakt kolagenu sklep ten wyróżnia się profesjonalną obsługą. Widać, że kolagen ten jest tworzony przez osoby, które znają się na tym i jest to ich pasją. Skorzystałam z ciekawości z konsultacji. Pan Wiktor odpowiedział wyczerpująco na wszystkie moje pytania, a sama rozmowa przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Szczerze polecam, bo to coś wyjątkowego :)

Zamawiając produkt nie wiedziałam, że jest niedostępny w waszym magazynie. Wypadałoby poinformować klienta, że czas dostawy jest zdecydowanie dłuższy niż ten, który deklarujecie.

Opinie nt. sklepu kolagencentrum.pl

Bardzo pozytywne odczucia
😍😍😍
Polecam :)
9 paź 2023
rzadko wystawiam opinie dla zakupów, ale tutaj jest zobligowana! super kolagen, czuje się po nich świetnie!! 😉
7 paź 2023
Bardzo wysokiej jakości kolagen. Dobrze się rozpuszcza i w smaku jest OK.
7 paź 2023
Z polecanie znajomego, zaczynam stosować :)
7 paź 2023
Stosujemy z całą rodzinką, super
Polecam!!
6 paź 2023
Skóra odżyła bardzo mocno.. nabrała koloru, nawilżyła się, a włosów nigdy nie miałam takich lśniących. Z czystym sumieniem polecam
6 paź 2023
Poleciła mi ten kolagen moja serdeczna przyjaciółka, która borykała się z olbrzymimi problemami skórnymi. Po wielu zabiegach i farmakologii miała bardzo zniszczoną cerę, a stosowała ten kolagen i po 2 miesiącach wygląda rewelacyjnie. zobaczymy...
polecam
6 paź 2023
Opakowanie mogłoby być większe bo sam kolagen KOZAK!!!!!!!!! Smaczny i skuteczny, zgodny z opisem <3
6 paź 2023
Opiszę mój zakup tak: Wydane ~120zł, po miesiącu skończyła się puszka i skończyły się moje problemy z chrupaniem i bólem barku, który mi towarzyszył 2 lata. Z czystym sumieniem polecam!
6 paź 2023
Zastanawiam się o co chodzi z tą nazwą Full Spectrum tego kolagenu... Skład faktycznie rozbudowany, podoba mi się, zobaczymy jak się sprawdzi
😍💞
5 paź 2023
Zdecydowanie mój faworyt :)
Polecam, super kolagen!
5 paź 2023
Długo szukałam odpowiedniego kolagenu i w końcu znalazłam 👍