kolagencentrum.pl

Opinie (351) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (351)

Ważny od: 18 sie 2023
kolagencentrum.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 sie 2023
Trochę już tych kolagenów używałam, ale chyba w końcu znalazłam markę z którą chcę się identyfikować i przyjmować regularnie. Pomijając sam fakt kolagenu sklep ten wyróżnia się profesjonalną obsługą. Widać, że kolagen ten jest tworzony przez osoby, które znają się na tym i jest to ich pasją. Skorzystałam z ciekawości z konsultacji. Pan Wiktor odpowiedział wyczerpująco na wszystkie moje pytania, a sama rozmowa przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Szczerze polecam, bo to coś wyjątkowego :)

Zamawiając produkt nie wiedziałam, że jest niedostępny w waszym magazynie. Wypadałoby poinformować klienta, że czas dostawy jest zdecydowanie dłuższy niż ten, który deklarujecie.

Opinie nt. sklepu kolagencentrum.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry