kolagencentrum.pl

Opinie (351) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (351)

Ważny od: 18 sie 2023
kolagencentrum.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

22 sie 2023
Trochę już tych kolagenów używałam, ale chyba w końcu znalazłam markę z którą chcę się identyfikować i przyjmować regularnie. Pomijając sam fakt kolagenu sklep ten wyróżnia się profesjonalną obsługą. Widać, że kolagen ten jest tworzony przez osoby, które znają się na tym i jest to ich pasją. Skorzystałam z ciekawości z konsultacji. Pan Wiktor odpowiedział wyczerpująco na wszystkie moje pytania, a sama rozmowa przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Szczerze polecam, bo to coś wyjątkowego :)

Zamawiając produkt nie wiedziałam, że jest niedostępny w waszym magazynie. Wypadałoby poinformować klienta, że czas dostawy jest zdecydowanie dłuższy niż ten, który deklarujecie.

Opinie nt. sklepu kolagencentrum.pl

19 sie 2023
Daje 4 gwiazdki ponieważ kurier nie chciał wejść na herbatę. Produkt po kilku dniach oceniam pozytywnie, dostawa bardzo szybka
21 sie 2023
18 sie 2023