Producent pokrowców na samochodowy, przyczepy kempingowe oraz łodzie- Logo - Opinie

Producent pokrowców na samochodowy, przyczepy kempingowe oraz łodzie

Opinie (278) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (560)

Ważny od: 15 kwi 2021
Producent pokrowców na samochodowy, przyczepy kempingowe oraz łodzie spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 lut 2024
Tu gdzie mieszkam często wieją bardzo silne wichury. Po zastosowaniu pasów pod zderzaki oraz dodatkowych pasów poprzecznych, przymocowanych do kół, pokrowiec trzyma sie i nie nadyma się tak bardzo. Mam nadzieję, że wytrzyma dłuższy czas. Bez pasów pokrowiec odleciał ale udało mi się go znaleźć na polu 150 m dalej, na szczęście nie podarł się, może dlatego, że jest 3 warstwowy.

13 lip 2023
zamawiałem pokrowiec na przyczepę o wymiarach 530-560.Moja przyczepa ma wymiar 555 a pokrowiec przyszedł co najmniej metr za wielki.

Opinie nt. sklepu Producent pokrowców na samochodowy, przyczepy kempingowe oraz łodzie

Audi s4 b5

Pokrowiec jest za duży dotyka powierzchni ziemi co nie powinno tak być.Pozdrawiam.
Niestety tylne dywaniki nie od Q5 - za male
Zamówiłem pokrowiec dla Samochodu Mini Coper a otrzymałem jakiś niepasujący wór może do Countrymana, czy producent wie o jakie auto chodzi i co to znaczy dopasowanie. Szkoda słów na taki poziom usług.
3 sty 2024
Zamówilismy pokrowiec. Niestety okazalo sie ze nie pasuje. Napisalismy wypowiedzenie i towar zostal odeslany w terminie. Niestety nikt nie skontaktowal sie z nami oraz nie odesano nam pieniedzy.
7 lip 2023
Brak taśmy mocującej