Producent pokrowców na samochodowy, przyczepy kempingowe oraz łodzie- Logo - Opinie

Producent pokrowców na samochodowy, przyczepy kempingowe oraz łodzie

Opinie (278) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (560)

Ważny od: 15 kwi 2021
Producent pokrowców na samochodowy, przyczepy kempingowe oraz łodzie spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 lut 2024
Tu gdzie mieszkam często wieją bardzo silne wichury. Po zastosowaniu pasów pod zderzaki oraz dodatkowych pasów poprzecznych, przymocowanych do kół, pokrowiec trzyma sie i nie nadyma się tak bardzo. Mam nadzieję, że wytrzyma dłuższy czas. Bez pasów pokrowiec odleciał ale udało mi się go znaleźć na polu 150 m dalej, na szczęście nie podarł się, może dlatego, że jest 3 warstwowy.

13 lip 2023
zamawiałem pokrowiec na przyczepę o wymiarach 530-560.Moja przyczepa ma wymiar 555 a pokrowiec przyszedł co najmniej metr za wielki.

Opinie nt. sklepu Producent pokrowców na samochodowy, przyczepy kempingowe oraz łodzie

Pokrowiec powinien być więcej dopasowany do nadwozia.
Jakość dobra ale spodziewałem się lepszej
JD
Jan D.
Karpacz
23 mar 2024
10 mar 2024
11 lut 2024
Zakupiłam pokrowiec dedykowany do Forda Kuga ,określony rocznik- ale nie jest zbyt dopasowany .. Ok, spełnia zadanie. Według mnie mógłby mieć ściągacz gumowy na dole lub też w komplecie jakieś zaczepy o kół a nie tylko jakieś małe pętelki w miejscach oddalonych od kół
Przy pierwszej próbie zapakowania pokrowca do dedekowanej torby - mimo ostrożności- lamówka i uchwyty się urwały. Powinna by" zdecydowanie solidniejsza przy tej masie pokrowca.
Dobry materiał. Pasuje idealnie. Transakcja przebiegła pomyślnie.
7 lut 2024
wyrazniej zaznaczy c gdzie przód a gdzie tył.mf
18 sty 2024
PT
Pan T.
Gdańsk
26 cze 2023
Włóknina z której uszyty jest pokrowiec wygląda na trwałą i mocną, jest dosyć gruba. Pokrowiec przez to jest dosyć ciężki i zajmuje sporo miejsca. Raczej na pewno nie podrapie ani nie zniszczy powłoki lakierniczej. Gumy na dole i ciężar własny plandeki dobrze trzymają w czasie wiatru U mnie chroni samochód przed sokami, żywicą z drzewa i ptasimi odchodami.
PS
Pawel S.
Warsaw
2 gru 2023

Ten sam typ - inne rozmiary

Rok temu zamawiałem identycznie opisany pokrowiec - sprawdził się bardzo dobrze. Obecny egzemplarz ma inny system mocowania (haczyki na gumce, pętle wszyte blisko przodu/tyłu - niepewne. Poprzednio pętle wszyte były głębiej w kierunku środka - możliwość pewniejszego mocowania). Ważniejsze, że zmieniły się wymiary boków - skrócone, odsłaniają sporą część progów po obu stronach.