dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (6504) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (21 578)

Najistotniejsza pozytywna opinia

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

Najistotniejsza negatywna opinia

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

21 cze 2024

Nie dostosowano się do prośby

W uwagach wpisałam, żeby zamówienie wyszło innego dnia, niż następnego, ponieważ nikogo nie było w domu, a paczki były bardzo ciężkie, żeby je nieść z punktu odbioru. Mimo to paczka przyszła dokładnie tego dnia kiedy prosiłam żeby nie przychodziła. Kontakt do kuriera również nie został przekazany mimo prośby.
25 cze 2024
Dziękujemy za Pani opinię, która jest dla nas bardzo ważna. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz wszelkie niedogodności związane z dostawą zamówienia. Osoba kompletująca zamówienie przeoczyła Pani komentarz dotyczący preferowanego terminu dostawy. Została już upomniana o tym zdarzeniu i odpowiednio poinstruowana, aby takie błędy nie miały miejsca w przyszłości. Chcielibyśmy również poinformować, że kurierzy nie mają obowiązku kontaktu przed dostawą, i niestety nie mamy wpływu na to, czy podejmą próbę kontaktu czy nie. Mamy nadzieję, że mimo tego incydentu pozostanie Pani w gronie naszych klientów. Pozdrawiamy
14 cze 2024
To dramat 2 tygodnie czekam na przesylke
25 cze 2024
19 maj 2024

Dostawa

Bardzo niespodobał mi sie fakt ze na paczkę musiałam czekać 4 dni. Na stronie tez zero informacji,żadnego przedziału czasowego kiedy mogą być realizowane zamówienia,ile trzeba czekać itd Jest info „najszybciej jak to możliwe”…Przez 3 dni,paczka wisiała cały czas w statusie „w trakcie pakowania” , dopiero musiałam sie upomnieć mailowo żeby w koncu ja wysłali bo potrzebowałam jej szybciutko,bo akurat wyjeżdżałam,a pieski zostały by bez jedzonka. Myślałam ze producentom zależy aby zamówienia realizowane były sprawnie i szybciutko ale najwidoczniej na wszystko maja czas ;) zdecydowanie popracowałabym nad realizacja zamówień,poza tym okej.
20 maj 2024
Dziękujemy za opinię, która jest dla nas bardzo ważna. Opóźniona wysyłka zamówień wynikała z wzmożonej ilości zamówień w ostatnim czasie. Paczki staramy się pakować jak najszybciej, aby w ciągu 48H były u klienta. Mamy nadzieję, że dalsza nasza współpraca będzie układała się pomyślnie. Pozdrawiamy
3 cze 2024
Zamówienie nie dostarczone piesek dwa dni głodny
4 cze 2024
Dzień dobry, przykro nam, że jest Pani niezadowolona z czasu realizacji zamówienia. Jest on uzależniony od wielu różnych czynników, np. okresy świąteczne. Staramy się wysyłać zamówienia jak najszybciej, zgodnie z naszym regulaminem robimy to maksymalnie w ciągu 48 godzin. Od momentu złożenia zamówienia Pani przesyłka została doręczona w ciągu dwóch dni roboczych. Pozdrawiam.
9 cze 2024
Nie otrzymałam zamówienia
11 cze 2024
Dziękujemy za opinię i chcielibyśmy poinformować, że zamówienie zostało przez nas wysłane, jednak wróciło na nasz magazyn jako nieodebrane. Ze statusów przesyłki wynika, że odbiorca odmówił przyjęcia paczki, dlatego został utworzony zwrot w naszym systemie. Prosimy o kontakt, abyśmy mogli ustalić dalsze kroki w celu ponownego wysłania lub zachęcamy do złożenia nowego zamówienia, abyśmy mogli jak najszybciej przystąpić do jego realizacji. Pozdrawiamy
30 maj 2024
31 maj 2024
Dziękujemy za opinię, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam
29 maj 2024
31 maj 2024
22 maj 2024
23 maj 2024
2 maj 2024

Termin dostawy

6 maj 2024
23 kwi 2024
Informacje na stronie nie są transparentne, przyznajcie rabat na pierwsze zakupy wyłącznie na nieprzecenione produkty a nie jest to wyłuszczone jasno na stronie.
24 kwi 2024
Dzień dobry. Dziękujemy za przesłanie opinii, która jest dla nas bardzo ważna. Przy zakładce do uzyskania 10% rabatu, widnieje informacja o niełączących się promocjach. Pozdrawiam
11 maj 2024
Już napisałam ,że paczka była niepełna brakowało jednego opakowania suszonej wołowiny.Nie otrzymałam odpowiedzi na moje pismo-reklamacje.
13 maj 2024
Dzień dobry, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Panią w sprawie paczki. Nie wpłynęła do nas żadna wiadomość dot. niezgodności otrzymanego towaru z zamówieniem. Pozdrawiam
25 kwi 2024
Przesyłka nie zawierała tego co zamówiłam. Zupełna dowolność w realizacji zamówienia.
25 kwi 2024
JP
Jolanta P.
Białystok
27 lis 2023
Zamówiłam przesyłkę z dostarczeniem przez kuriera, poniewaz mam swoje lata i ciężko mi wnosić zakupy na 4 piętro na którym mieszkam.Dostałam informację od firmy przewozowej, że przesyłka będzie dostarczona w sobotę w g .12.00 -14.00. Cały dzień byłam w domu a około 15.00 dostałam informację, że kurier nie zastał mnie w domu ( co było nieprawda) i przesyłka jest do odbioru w punkcie. Teraz jestem zmuszona przynieść zakupy z odległego punktu. Więcej nie skorzystam z usług tej firmy transportowej DHL. Jolanta Potęga
28 lis 2023
Dziękujemy za opinię, jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Informujemy, że ma Pani możliwość złożenia skargi na kuriera w firmie kurierskiej DHL, gdyż nie mamy wpływu na postępowanie przewoźnika. Pozdrawiamy.
GM
Grażyna M.
Warszawa
7 sty 2024
Otrzymałam 6 puszek uszkodzonych (powgniatanych). Opakowanie nieuszkodzone, niemożliwe więc uszkodzenie w transporcie przesyłki. Uszkodzone puszki zapakowano mi w magazynie.
9 sty 2024
31 sty 2024

Brak imienia

Jak do chwili obecnej wszystko ok tylko od ostanich 3 przesyłek brak imienia dla kogo jest adresowana przesyłak po mimo informcji zapisanej w zamówieniu stą tak niska ocena
1 lut 2024
Dzień Dobry, dziękujemy za opinię. Niestety nie widzimy, żeby w zamówieniach była informacja o imieniu. Imię pupila należy zawsze wpisywać podczas składania zamówienia. Ostatni raz kiedy zostało wpisane, było w zamówieniu z kwietnia 2023 roku. Pozdrawiam
22 sty 2024
Zamówiona podkładka w fatalnym stanie Puszki pogniecione i otwarte Jestem stałym klientem ale żeby tak zapakować produkty to należy rzetelnie przeszkolić pracowników
23 sty 2024
22 wrz 2023
Jak zwykle punktualność dostawy.Pupil w dalszym ciągu konsumuje apetytem. Prosiłabym o dołączanie od czasu do czasu pokrywki do konserw.
27 wrz 2023
Dziękujemy za wiadomość, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiamy
19 lis 2023
Jak zawsze bardzo dlugi czas od zlozenia zamowienia do jego wysylki. Dostalem prosbe o ocene zamowienia, a nie dostalem zamowienia.
20 lis 2023
Dziękujemy za opinię, chcielibyśmy poinformować, że według naszego regulaminu czas na wysyłkę zamówienia wynosi 48h, sam transport paczki wynosi około 1 dnia roboczego. Zamówienie zostało złożone 15 listopada po godzinie 20 i zostało wysłane 17 listopada po godzinie 9. Pozdrawiamy.
31 paź 2023
zawsze moj piesek dostawal jakiś prezencik tym razem mimo ze jestem stałym klientem nic nie bylo...duzy minus
2 lis 2023
Dziękujemy za opinię, klient podczas składania zamówienia ma możliwość wyboru prezentu, który znajduje się w karuzeli produktów za 1 grosz, po przejściu do koszyka. Nasi stali klienci otrzymują również kody rabatowe na każdym złożonym zamówieniu. Pozdrawiamy.
14 lis 2023
Nawet nie będę się rozpisywał bo szkoda słów