Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl- Logo - Opinie

Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Opinie (6028) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (20 930)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

19 maj 2024
Bardzo niespodobał mi sie fakt ze na paczkę musiałam czekać 4 dni. Na stronie tez zero informacji,żadnego przedziału czasowego kiedy mogą być realizowane zamówienia,ile trzeba czekać itd Jest info „najszybciej jak to możliwe”…Przez 3 dni,paczka wisiała cały czas w statusie „w trakcie pakowania” , dopiero musiałam sie upomnieć mailowo żeby w koncu ja wysłali bo potrzebowałam jej szybciutko,bo akurat wyjeżdżałam,a pieski zostały by bez jedzonka. Myślałam ze producentom zależy aby zamówienia realizowane były sprawnie i szybciutko ale najwidoczniej na wszystko maja czas ;) zdecydowanie popracowałabym nad realizacja zamówień,poza tym okej.

Opinie nt. sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

20 maj 2024
Nie mam zastrzeżeń do paczki którą zamówiłem. Jedynie forma dostawy bardzo mnie rozczarowała. Kurier DHL postanowił umieści paczkę w automacie a wybrałem formę dostawy do domu. Moja sześćdziesięcioletnia mama musiał dźwigać 12kg paczkę do domu. Kurier stwierdził że nikogo nie było a mama była w domu cały dzień .
21 maj 2024
Dziękujemy za cenną opinię. Jest nam niezmiernie przykro za zaistniałą sytuację, jednakże nie mamy wpływu na sposób postępowania kurierów. Jeżeli ma Pan jakiekolwiek zastrzeżenia, co do sposobu dostawy, prosimy zgłosić reklamację do firmy kurierskiej DHL. Od siebie polecamy, aby przy następnym zamówieniu wybrać innego przewoźnika, z którym uniknie Pan podobnych problemów. Pozdrawiamy serdecznie.
16 maj 2024
Karmę zamówiłem w czwartek rano, a otrzymałem dopiero we wtorek. Trochę długo. Zmusiło mnie to do dodatkowego zakupu u innego dostawcy.
17 maj 2024
Dziękujemy za opinię. Bardzo przepraszamy za dłuższy czas realizacji. Jest to spowodowane wzmożoną ilością zamówień w ostatnim czasie. Pozdrawiam
21 maj 2024
Nie podoba mi się długi czas oczekiwania od zamówienia do dostawy.
21 maj 2024
Dziękujemy za opinię, która jest dla nas bardzo ważna. W ostatnim tygodniu mieliśmy opóźnienie z powodu wzmożonej ilości zamówień. Dokładamy wszelkich starań, aby paczka docierała do klienta w ciągu 48h. Mamy nadzieję, że dalsza nasza współpraca będzie układała się pomyślnie. Pozdrawiam.
Zamówiłam dodatkowo karmę za 1 gr i jej nie dostslam
21 maj 2024
Dziękujemy za opinię, która jest dla nas bardzo ważna. W zamówieniu nr 813114 nie ma wybranego gratisu, dlatego nie został od dołączony do paczki (nie jest on ujęty na fakturze jako produkt za 1 grosz). Może podczas składania zamówienia dokonywała Pani zmian w koszyku (np. dokładała bądź usuwała jakiś produkt) i gratis się usunął. Przy następnym zamówieniu, aby mieć pewność, że gratis zostanie dodany, prosimy o kontakt telefoniczny lub wiadomość przed wysłaniem paczki. Wystarczy, że poinformuje nas Pani o potrzebie dodania gratisu, a my zweryfikujemy to i dodamy produkt przed wygenerowaniem faktury. Dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do ponownych zakupów.
23 maj 2024
19 maj 2024
20 maj 2024
Dziękujemy za opinię, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam
3 maj 2024
Czasami puszki przychodza zgniecione. Niejedno krotnie zgłaszałam to panstwu. Jestem stała klientka a,z panstwa strony zadnego pozytywnego odzewu. Chociaz w postaci symbolicznego gratisu.
6 maj 2024
Dziękujemy za opinię, która jest dla nas bardzo ważna. Dokładamy wszelkich starań, aby puszki docierały do klienta bez wad. Nie mniej jednak do takich sytuacji dochodzi poprzez nieprawidłową obsługę paczek. Do każdego zamówienia składanego na stronie można wybrać produkt za grosz. Pozdrawiam
12 maj 2024
Za długi czas realizacji
13 maj 2024
Dziękujemy za opinię, która jest dla nas bardzo ważna. W ostatnim tygodniu mieliśmy opóźnienie z powodu wzmożonej ilości zamówień. Zapewniamy, że sytuacja miała charakter incydentalny. Pozdrawiam.
14 maj 2024
21 kwi 2024
22 kwi 2024
20 lut 2024

Karma Rafi

Tym razem piesek zareagował na karmę rozstrojem żołądka .Wrócimy do puszek Premium
20 lut 2024
Dzień dobry. Dziękujemy za przesłanie opinii, która jest dla nas bardzo ważna. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą sprzedażową, która może bardziej przypadnie do gustu pupilowi. Pozdrawiamy
30 sty 2024
Strona internetowa jest beznadziejna. Nie działa filtrowanie i wiele innych funkcji. Nic nie można zaznaczyć i przejść dalej. Nie mogę wybrać paczkomatu który mam najbliżej.
31 sty 2024
Dzień dobry. Dziękujemy za przesłanie opinii, która jest dla nas bardzo ważna. Niektóre paczkomaty czasami niestety nie przepuszczają paczek, o np. zbyt dużej wadze zamówienia. Prosimy o przesłanie listy produktów na adres e-mail: sklep@dolina-noteci.pl. Zweryfikujemy co mogło pójść nie tak. Pozdrawiam.
15 sty 2024

Ogólnie w porządku

Ogólnie ok, niemniej puszki będące najbardziej na krawędzi jak zwykle są powgniatane. Niektóre dość znacznie (do tego stopnia, że nie mogą stać prosto).
16 sty 2024
Dzień dobry. Dziękujemy za przesłanie opinii, która jest dla nas bardzo ważna. Prosimy o zgłoszenie reklamacji na adres mailowy: sklep@dolina-noteci.pl. Pozdrawiamy
17 lis 2023
zbyt długi czas oczekiwania zamawiałam w niedziele a paczka przyszła w czwartek, wcześniejsze zamówienia były realizowane dużo szybciej.
17 lis 2023
Najmocniej przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na przesyłkę. Był on spowodowany dużą liczbą zamówień. Wierzymy, że pomimo tej sytuacji nasza dalsza współpraca będzie układała się pomyślnie. Pozdrawiamy
27 sty 2024
Puszki zniszczone, zle zabezpieczone, wina albo przewoźnika ( rzuca towarem) lub sprzedającego bo źle zabezpieczył przesyłkę
29 sty 2024
Dziękujemy za opinię. Staramy się jak najlepiej zabezpieczać produkty, wysyłane do klientów. Niestety podczas transportu, przez niewłaściwą obsługę paczki, mogą zdarzyć się uszkodzenia. Prosimy o zgłoszenie reklamacji na adres e-mail: sklep@dolina-noteci.pl. Pozdrawiam
19 lis 2023
Zbyt długi czas realizacji. Być może z powodu złego przewoźnika. Mój kot ma podobne zdanie. Co do karmy, to ok.
20 lis 2023
Dziękujemy za opinię, chcielibyśmy poinformować, że według naszego regulaminu czas na wysyłkę zamówienia wynosi 48h, sam transport paczki wynosi około 1 dnia roboczego. Zamówienie zostało złożone 15 listopada po godzinie 15 i zostało wysłane 17 listopada po godzinie 10. Ze śledzenia przesyłki wynika, że paczka dzisiaj powinna zostać doręczona. Pozdrawiamy.
15 lis 2023
Zamówienie było złożone w niedzielę, przesyłka dotarła w środę. Wg Waszej dewizy 2 dni robocze, a wychodzi 3 dni
16 lis 2023
Dziękujemy za opinię, chcielibyśmy poinformować, że według naszego regulaminu czas na wysyłkę zamówienia wynosi 48h, sam transport paczki wynosi około 1 dnia. Pozdrawiamy.
13 sie 2023
Brak promocji
5 wrz 2023
Dziękujemy za opinię, zachęcamy do zapoznania się z ofertą tygodnia, która zmienia się w każdy poniedziałek.
28 paź 2023
UWAŻAJCIE zmienili skład MIXów puszki coraz więcej kosztują i mają więcej wody !!!