Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl- Logo - Opinie

Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Opinie (6028) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (20 930)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

19 maj 2024
Bardzo niespodobał mi sie fakt ze na paczkę musiałam czekać 4 dni. Na stronie tez zero informacji,żadnego przedziału czasowego kiedy mogą być realizowane zamówienia,ile trzeba czekać itd Jest info „najszybciej jak to możliwe”…Przez 3 dni,paczka wisiała cały czas w statusie „w trakcie pakowania” , dopiero musiałam sie upomnieć mailowo żeby w koncu ja wysłali bo potrzebowałam jej szybciutko,bo akurat wyjeżdżałam,a pieski zostały by bez jedzonka. Myślałam ze producentom zależy aby zamówienia realizowane były sprawnie i szybciutko ale najwidoczniej na wszystko maja czas ;) zdecydowanie popracowałabym nad realizacja zamówień,poza tym okej.

Opinie nt. sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Karma o dobrym składzie. Duży wybór, w tym karmy specjalistyczne. Zapakowane w mocne kartony. Szybka dostawa. Polecam.
16 maj 2024
Karma bardzo dobrej jakości. Smakuje mojemu psu. Jednak jedną gwiazdkę odejmuję za długi czas dostawy.
17 maj 2024
Pamiętam czasy kiedy karma dotarczana byla szybciej....
BD
29 maj 2024
brak niespodzianek dla stałego klienta
20 maj 2024
szybka darmowa dostawa, psu smakuje
17 maj 2024
Jakość, ale mały wybór smaków
31 maj 2024
29 maj 2024