dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.plOpinie

ważny od: 5.11.2020
Sklep dolina-noteci.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie dolina-noteci.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 5.11.2020

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Hej mój piesek ma ponad 14 lat. Od 1.5 roku choruje na cukrzycę przez którą stracił wzrok. Początki były bardzo trudne zarówno jeśli chodzi o naukę poruszania jak i o jedzenie. Na początku dostawał suchą karmę dla cukrzyków z różnych firm tak dla zmiany smaku (oczywiście wcześniej moczoną) i jadł ją tak sobie. Teraz kupuję mu już jakiś czas mokrą karmę w puszce dla cukrzyków z doliny noteci i muszę przyznać że nie wierzyłam czy on będzie chciał ją jeść. Moje zaskoczenie jest tym większe że on powinien jeść jedną puszkę dziennie a czasami zjada półtorej bo tak mu smakuje. Karma ma mięsny zapach i naprawdę polecam ją każdemu kto ma pieska z cukrzycą. Sklep dolina noteci zasługuje na 10 gwiazdek zarówno za profesjonalne zapakowanie towaru , za super produkt oraz za miłą obsługę która zawsze dołącza do paczki miłe liściki kto akurat pakował daną paczkę. Serdecznie polecam.

Niestety, zawiodłem się. Karmę Rafi kupuję już bardzo długo, jest ona ulubionym przysmakiem mojego psa. Zawsze kupowałem w osiedlowym sklepie, i jak zawsze większą ilość( całe pudło). Niestety kiedyś nie dojechała dostawa i zmuszony byłem kupić bezpośrednio u Państwa. Przesyłka dotarła, od razu podałem jeden baton psu, ale poczułem dziwny zapach. Pies jej nie zjadł , ale myślałem że nie jest głodny. Na wieczór dostał 2 batony a karma tak samo źle pachniała. Czuć z niej jakby ferment kaszy bądź podpsute mięso (wprost jakby zdechlizna leśna) , niestety karma raczej nadaje się albo do zwrotu albo do śmieci. Dziwię się, że taka firma może zrobić taaką wpadkę.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Już w drugim zamówieniu otrzymuję pokarm 800g. w puszkach, które są mocno pogięte. Nie było by nic nienormalnego, gdyby nie to, że opakowanie przesyłki nie jest uszkodzone, ani też porwane, a puszki są pogięte.
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
Dziękujemy za opinię. Staramy się jak najlepiej zabezpieczać produkty, aby do klienta dotarły nieuszkodzone. Niemniej jednak do takich sytuacji dochodzi podczas transportu, powodem jest niewłaściwa obsługa paczki przez kuriera. Kiedy paczka jest rzucana - puszki, które są dość delikatne, wewnątrz kartonu obijają się o siebie na co nieustannie zwracamy uwagę naszym przewoźnikom. W przypadku podobnych sytuacji prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta, wymienimy puszki na wolne od jakichkolwiek wad. Pozdrawiamy.
Produkty dla psa seniora bardzo dobre , problem jedynie z jakością dostarczonej przesyłki . Pierwszy raz zdarzyło się że sześć puszek było zgniecionych , widocznie była rzucana . pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
Podobają się saszetki z jedzeniem,są lżejsze w przesyłce gdy kupuje się większą ilość.Szkoda że wracacie do puszek.
Niestety zamiast 10 zamówionych saszetek otrzymałem 9. Zakładam, że nastąpiło to przez pomyłkę.
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
Dziękujemy za opinię. Zamówienie składało się z 9 saszetek, a więc wysłany towar jest zgodny z zamówieniem. Pozdrawiamy:)
Kolejny zakup - jestem zadowolona
kolejny dobry zakup
Podobały mi się koperty od Prezesa z korespondencją, to bardzo miłe i zabawne, było imię pakującego. Niestety, w ostatnich bodaj że trzech ,przesyłkach zabrakło koperty co mnie zmartwiło. Karmy zamawiane moje trzy psy chętnie zjadają chętnie i nic im nie szkodzi. Pozdrawiam w moim i moich podopiecznych imieniu. Mariola, Sliczna, Gretta i Zyga
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
Dziękujemy za opinię. Koperty cały czas dorzucane są do paczek, być może doszło do przeoczenia za co najmocniej przepraszamy. Pozdrawiamy:)
Szkoda, że nie wysyłacie już przykrywki do otwartej puszki, stara już się zniszczyła. Trochę za dużo w niektórych puszkach jest tluszczu
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
Dziękujemy za opinię. Niestety już nie dorzucamy przykrywki na puszki do zamówień, jednak są dostępne na naszej stronie internetowej i można je zakupić. Pozdrawiamy.
Ok. Zawsze mi zastanawiają otwarte pudełka z saszetkami . wszystko się zgadza, ale nie wiem dlaczego jest to takie pootwierane
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
Dziękujemy za opinię. Pudełka mogły ulec delikatnemu uszkodzeniu podczas transportu przesyłki za co najmocniej przepraszamy. Zwrócimy na to większą uwagę. Pozdrawiamy.
Szkoda tylko, że ceny w sklepie internetowym są wyższe niż w sklepach detalicznych....
DLA MNIE CZAS DOSTAWY A DLA PSA KARMA OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Całkiem sprawnie poszło i dostawa ok
Polecam .Bardzo solidny dostawca
Szybko i bez problemów.