dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.plOpinie

ważny od: 5 lis 2020
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep dolina-noteci.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie dolina-noteci.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 5 lis 2020
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

4 lut 2022
Hej mój piesek ma ponad 14 lat. Od 1.5 roku choruje na cukrzycę przez którą stracił wzrok. Początki były bardzo trudne zarówno jeśli chodzi o naukę poruszania jak i o jedzenie. Na początku dostawał suchą karmę dla cukrzyków z różnych firm tak dla zmiany smaku (oczywiście wcześniej moczoną) i jadł ją tak sobie. Teraz kupuję mu już jakiś czas mokrą karmę w puszce dla cukrzyków z doliny noteci i muszę przyznać że nie wierzyłam czy on będzie chciał ją jeść. Moje zaskoczenie jest tym większe że on powinien jeść jedną puszkę dziennie a czasami zjada półtorej bo tak mu smakuje. Karma ma mięsny zapach i naprawdę polecam ją każdemu kto ma pieska z cukrzycą. Sklep dolina noteci zasługuje na 10 gwiazdek zarówno za profesjonalne zapakowanie towaru , za super produkt oraz za miłą obsługę która zawsze dołącza do paczki miłe liściki kto akurat pakował daną paczkę. Serdecznie polecam.

30 lis 2021
Wysyłka szybka ale mam zastrzeżenia do gratisów ; karma 120 zł , w zestawie 140zł i gratis 3 puszki !!!!!! Jaki to gratis skoro 20 zł wyższej ceny na karmę pokrywają wartość puszek !!!! Wzięłam zestaw bo i tak potrzebuję puszki , ale nie toleruje robienia klientów w konia . a takie postępowanie zachwiało moim zaufaniem do was . Może nawet zmienię firmę , zwłaszcza że karma nie namięka w wodzie . Wg specjalistów niemieckich karma twarda , zanim zostanie strawiona może powodować uszkodzenie żołądka u psa . Małgorzata +3 psy

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Przy pierwszym swoim zamówieniu podałem swojego maila, którego w jakiś dziwny sposób zmieniliście i wymyśliliście jakieś hasło, którego ja nie znam. Teraz, gdy podaję maila, którego wy wymyśliliście, podaję hasło, które ja znam, wyskakuje błąd i przy ostatnim zakupie znowu wymyślacie jakiegoś kolejnego nowego maila z jakimś wyimaginowanym hasłem. Ja w takie gierki z wami grać nie będę i może poszukam jakiegoś innego dostawcy karmy dla moich psów
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
Dziękujemy za opinię. Informujemy, iż nie ingerujemy w dane wpisane przez klientów i nie zmieniamy ich na inne. Jeżeli adres mailowy został podany przez Pana podczas składania zamówienia to taki też pozostaje. Być może chodzi Panu o maila, który zostaje automatycznie wysyłany do klientów - chodzi o to, że klient ma możliwość ustawienia hasła do loginu wygenerowanego przez system, nie jest to oczywiście konieczne i można tego maila zignorować. Pozdrawiamy.
4 lis 2022
Jakość karmy którą kupujemy od 2 lat niestety się pogorszyła. Zapach jest intensywniejszy (wydaje mi się że jest więcej podrobów/odpadów w porównaniu do receptury sprzed 2 lat). Nasz pies jest alergikiem pokarmowym i może jeść wyłącznie jagnięcinę i wołowinę, a trudno znaleźć w normalnej cenie produkty bez drobiu. Poprawiła się za to obsługa zamówień, przesyłki docierają znacznie szybciej. Pozdrawiam Artur Chmielewski
7 lis 2022
Dziękujemy za przesłaną opinię. Skontaktujemy się z Panem w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiamy.
10 lis 2022
Dobre produkty. Psy zadowolone. Mogli by poprawić wysyłkę, jeśli chodzi o czas realizacji zamówienia.
10 lis 2022
Dziękujemy za opinię. Staramy się jak najszybciej wysyłać paczki do naszych klientów. Przypominamy, że na wysłanie zamówienia przysługuje nam 48h, a sam transport zajmuje 1dzień roboczy.. Pozdrawiamy.
Wprowadzić rabat/bonus/kod zniżkowy/ dla stałych klientów.
14 lis 2022
Karma dla kociąt jest dobra ! Dostawa szybka .
9 lis 2022
Podoba mi się jakość oferowanych produktów.
B.dobra karma . Chętnie pieski ją jedzą.
Dobra mokra karma dla psa
8 lis 2022
25 paź 2022
Szeroki asortyment karm mokrych i suchych szybka i terminową dostawa . chociaż zdarzają się w puszkach kości. Czasami są problemy z logowaniem .poza tym wszystko ok.pozdrawiam prezesa psa! Oskar
25 paź 2022
Dziękujemy za opinię. Skontaktujemy się, aby wyjaśnić problem. Pozdrawiamy:)
29 wrz 2022
Brakowało powiadomienia na telefon ,że paczka jest w paczkomacie . Było tylko w mailu.
30 wrz 2022
Dziękujemy za opinię. Być może w zamówieniu podany został błędny numer telefonu, dlatego też powiadomienie nie doszło. Pozdrawiamy.
26 paź 2022
Gratisowa reklamowa paczk.a produktu dla pupila
5 paź 2022
Zbyt długi czas oczekiwania na towar
5 paź 2022
Dziękujemy za opinię. Zamówienie zostało złożone 29.09, dnia 30.09 paczka została wysłana. Z racji, iż był weekend paczka została doręczona 03.10. Przypominamy, iż na wysyłkę zamówienia przysługuje nam 48h a sam transport zajmuje 1 dzień roboczy. Pozdrawiamy:)
19 paź 2022
Jakość dostarczonego towaru.
2 paź 2022
Długi czas do przesyłki
3 paź 2022
Dziękujemy za opinię. Staramy się jak najszybciej wysyłać paczki do klientów. W tym przypadku zamówienie zostało wysłane po dwóch godzinach od jego złożenia, a doręczenie nastąpiło kolejnego dnia roboczego. Pozdrawiamy:)