Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl- Logo - Opinie

Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Opinie (5983) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (20 877)

Ważny od: 5 lis 2020
Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

19 maj 2024
Bardzo niespodobał mi sie fakt ze na paczkę musiałam czekać 4 dni. Na stronie tez zero informacji,żadnego przedziału czasowego kiedy mogą być realizowane zamówienia,ile trzeba czekać itd Jest info „najszybciej jak to możliwe”…Przez 3 dni,paczka wisiała cały czas w statusie „w trakcie pakowania” , dopiero musiałam sie upomnieć mailowo żeby w koncu ja wysłali bo potrzebowałam jej szybciutko,bo akurat wyjeżdżałam,a pieski zostały by bez jedzonka. Myślałam ze producentom zależy aby zamówienia realizowane były sprawnie i szybciutko ale najwidoczniej na wszystko maja czas ;) zdecydowanie popracowałabym nad realizacja zamówień,poza tym okej.

Opinie nt. sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry