Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl- Logo - Opinie

Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

Opinie (5428) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (20 108)

Ważny od: 5 lis 2020
Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

18 maj 2023
Brak jakichkolwiek informacji zwrotnych z firmą. Brak dla piesków gadżetów co kiedyś było normą. Firma zdobyła renomę a teraz ma w nosie klientów. Nie będę już korzystać z usług Doliny Noteci. Po za tym bardzo popsóła się jakość karmy mokrej jest niechętnie zjadana przez pieski.

Opinie nt. sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl

23 paź 2023
21 paź 2023

Żal, ze nie ma w sklepach

Zakuje, ze DN nie jest dostępna w sklepach dla zwierząt.
19 paź 2023
18 paź 2023

Obniżająca się jakość produktów

W każdym zamówieniu dostaję przynajmniej 35% puszek uszkodzonych zdeformowanych. Nie jest to wina kuriera, bo w 95% pogniecione puszki znajdują się w środku pakietu. Jakość karmy również drastycznie spada. W szczególności duża ilość odłamków kości w puszkach o długości do nawet 2 cm zakończone ostrymi odłamkami. Coraz częściej myślę o zmianie karmy. Kupuję małe puszeczki bo mam pieska rasy chihuhua i dla niego 2 cm ostre odłamki kości to poważny uszczerbek na zdrowiu. Od jakiegoś czasu jestem zawiedziona Państwa polityką jakości.
14 paź 2023
Nie intuicyjna strona internetowa. Problem z prostym logowaniem na swoje konto w e-sklepie
12 paź 2023
9 paź 2023
7 paź 2023
6 paź 2023
1 paź 2023
25 wrz 2023
Szybką dostawą ale zamówione 2 opakowania suchej karmy były uszkodzone.
21 wrz 2023
Produkty dla psa są dobre, mój psiak z chęcią je zjada.
11 wrz 2023
5 wrz 2023
Solidne opakowanie, ekologiczne wypełnienie pozwalające na stabilizację zawartości. 1 gwiazdka mniej za brak zamówionego produktu "Dolina Noteci Superfood danie z cielęciny karma suszona..."
28 sie 2023
Dostawy powinny być realizowane na paczkomaty Inpost !
24 sie 2023
23 sie 2023
Zamówienie o 9 rano w środę a wysyłka dopiero w piątek po południu wiec paczka przyszła dopiero w poniedziałek, myśle ze to trochę za długo.
22 sie 2023
Mój kot jest zadowolony. Smakuje mu i co najważniejsze żadnych zaburzeń pokarmowych. Co do ceny to jest ok. Brakuje tylko jakiegoś smaczka jako gratisu od firmy.
18 sie 2023

Opinia

Paczka zgadzała się z faktycznym zamówieniem. Długi czas oczekiwania :(
6 sie 2023

RABAT PRZY ZAKUPACH "FIKCJA"

Odpowiada mi bardzo karma mokra, zróżnicowana, dla mojegi jamnika WATSONA, jest bardzo "smaczna", widać, że mu smakuje, różnorodne opakowania i saszetki i puszki z bardzo dobrym zamknięciem, o ile Watsona nie zje całej puszki. Napisałam taki nagłówek, bo robię zakupy u państwa regularnie, a jeszcze nigdy nie "załapałam się" na rabat. Pomijając darmową dostawę oczywiście, dostawę która jest bardzo szybka, orofesjonalna Ewa ŚWIRKOWSKA
Odpowiedź ze sklepu Dolina Noteci - sklep internetowy Dolina-Noteci.pl
7 sie 2023
Dziękujemy za opinię. Kod rabatowy został do Pani wysłany na maila po zrealizowanym zamówieniu, kod jest ważny 50 dni. Nagłówek maila, w którym znajduje się kod: "Dolina Noteci - Potwierdzenie wysłania zamówienia ..." Pozdrawiamy