dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.plOpinie

ważny od: 5.11.2020
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep dolina-noteci.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie dolina-noteci.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 5.11.2020
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Hej mój piesek ma ponad 14 lat. Od 1.5 roku choruje na cukrzycę przez którą stracił wzrok. Początki były bardzo trudne zarówno jeśli chodzi o naukę poruszania jak i o jedzenie. Na początku dostawał suchą karmę dla cukrzyków z różnych firm tak dla zmiany smaku (oczywiście wcześniej moczoną) i jadł ją tak sobie. Teraz kupuję mu już jakiś czas mokrą karmę w puszce dla cukrzyków z doliny noteci i muszę przyznać że nie wierzyłam czy on będzie chciał ją jeść. Moje zaskoczenie jest tym większe że on powinien jeść jedną puszkę dziennie a czasami zjada półtorej bo tak mu smakuje. Karma ma mięsny zapach i naprawdę polecam ją każdemu kto ma pieska z cukrzycą. Sklep dolina noteci zasługuje na 10 gwiazdek zarówno za profesjonalne zapakowanie towaru , za super produkt oraz za miłą obsługę która zawsze dołącza do paczki miłe liściki kto akurat pakował daną paczkę. Serdecznie polecam.

Niestety, zawiodłem się. Karmę Rafi kupuję już bardzo długo, jest ona ulubionym przysmakiem mojego psa. Zawsze kupowałem w osiedlowym sklepie, i jak zawsze większą ilość( całe pudło). Niestety kiedyś nie dojechała dostawa i zmuszony byłem kupić bezpośrednio u Państwa. Przesyłka dotarła, od razu podałem jeden baton psu, ale poczułem dziwny zapach. Pies jej nie zjadł , ale myślałem że nie jest głodny. Na wieczór dostał 2 batony a karma tak samo źle pachniała. Czuć z niej jakby ferment kaszy bądź podpsute mięso (wprost jakby zdechlizna leśna) , niestety karma raczej nadaje się albo do zwrotu albo do śmieci. Dziwię się, że taka firma może zrobić taaką wpadkę.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Karma dla psa jest bardzo dobra a przede wszystkim polska. Chciałabym żeby było więcej informacji o danej karmie jak np. informacje w zooplusie. Poza tym jest wszystko ok.
Jestem wiernym klientem od kilku lat. Mój ulubiony sklep dla zwierzaków. Zawsze jestem zadowolona, szybka wysyłka, kontakt z klientem. Bardzo polecam!
Po złym doświadczeniu po innym sprzedawcy, byłam szczęśliwa że paczka przyszła cała :D Diego szczęśliwy,zajada się puszkami. Pozdrawiam
Czy może być lepiej? No nie wiem. Jak dla mnie jest już wystarczająco dobrze. Chyba że zaczniecie opisywać walory smakowe karmy 😅
Muszę spytać mojego psa i kota czy kupowana w Dolinie Noteci karma im smakuje? Chociaż nie mam wątpliwości co powiedzą.
Wszystko super:) tylko moja sunia ma na imię Kulek, napisaliście Klusek i był niezły ubaw;) nawet kurier się pośmiał:D
Karma dobrej jakości w dobrej cenie. Łatwe zamawianie przez internet oraz konsultantów którzy wyczerpująco doradzą.
Szybka obsługa Na przysnaczki krótko czekałam co jest dla mnie ważne i za to bardzo dziękuję
Szybka przesyłka, minimum formalności, świetnie zapakowany towar, fajne napisy na kartce, kto pakował towar
Jackowi musiało bardzo smakować. Bardzo długo oblizywał się patrząc mi głęboko w oczy z prośbą o jeszcze🐕🐾
Cudowna obsługa, szybka wysyłka, wszystko dobrze zapakowane! Mój buldozek uwielbia mokre jedzenie z DN! ❤️
Zlecenie zrealizowane ekspresowo, Dostawa też.. Pyszna karma dla naszych podopiecznych! Dziękujemy!
Witam Jakość karmy b.dobra. Zamawiam już czwarty raz. Szybka wysyłka. Polecam firmę wszystkim.
Szybki czas realizacji dostawy. Nasz pieseł bardzo lubi jedzenie z Doliny Noteci. dziękujemy
Moim zdaniem nic nie trzeba zmieniać ,różne smaki, łatwość otwierania,moim pupilom smakuje
Super szybkie dostawy, doskonale podane, wysłane bezpośrednio do naszych pupili, imiennie!
Szybka realizacja zamówienia i bieżące informowanie o jego statusie. Pięknie zapakowane!
Zakupione produkty okazały się bardzo smaczne dla mojej Fredzi, wyroby wysokiej jakości
Szybka dostawa, zawsze dobrze zapakowane, mój psiuncio naprawdę bardzo lubi te karmy
zamówienie jak i dostarczenie szybko zostało zrealizowane . Mój Pies Was uwielbia