cewe.pl

Opinie (1208) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8276)

Ważny od: 21 sie 2019
cewe.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 cze 2023
Zaprojektowanie swojej fotoksiążki jest proste i intuitywne. Jednak zajmuje więcej czasu niż przypuszczałam, bo jeśli się chce dospasować rozmiar zdjęć i opisy stron do swoich potrzeb i na maxa wykorzystac każdą strone albumu to trzeba poswiecic kilka godzin czasu. Jedna rzecza jestem troche zawiedziona- jesli opakowanie prezentowym/ ozobnym kosztuje dodatkowe 60zl to oczekuje, ze moja fotoksiazka bedzie juz w tym opakowaniu, a nie tak jak to bylo w moim przypadku, ze dostalam fotoksiazke, ktora para Młoda rozpakowala jako pierwsza a opakowanie bylo osobno. Mysleli, ze w opakowaniu byl kolejny prezent. Nie mialam mozliwosci sama odebrac paczki i wsadzic fotoksiazki w ozdobne opakowanie. Ale szczerze mowiac, oczekiwalam, ze za dodatkowe 60zl bedzie to juz pieknie opakowanie i gotowe do obdarowania. A nie, ze dostane set, ktory musze sobie sama zlozyc, jak meble z ikei. Cewe- prosze wprowadzic dokladny opis i moze opcje do zaznaczenia czy fotoksoazka ma byc wyslana do zamawiajacego czy bezposrednio do innego odbiorcy jako prezent. Jak serwis to poprosze full serwis.
IS

11 paź 2023
Bardzo ciężki kontakt. Fotoksiążka przyszła z powyginanymi rogami, a zdjęcia bardzo kiepskiej jakości rozmazane i niewyraźne. Towar nie jest wart swojej ceny. Lepiej zamówić profesjonalny produkt u fotografa. Nie polecam !!!!

Opinie nt. sklepu cewe.pl

11 maj 2023
Jak mam ocenic cos czego nadal nie otrzymalam :(
Listwa za 40pln do kalendarza to żart i bubel w jednym. Więcej tego nie kupię i odradzam innym
21 lis 2023
Usługa, nieprofesjonalna. Otrzymałam zdjecia różnych formatów. Nie takiego jak zamawiałam.
29 lis 2023
Dziękujemy za opinię. Pragniemy podkreślić, że wszelkie informacje dotyczące jakości wykonywanych zdjęć oraz sposobu ich kadrowania znajdują się na naszej stronie internetowej. Laboranci nie ingerują w wybrane parametry zamówienia, realizują je zgodnie z dyspozycją.
Rozmiary koszulek zawyżone dość sporo niestety nadruk również nienajlepszej jakości.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Szanowna Pani, dziękujemy za wiadomość dotyczącą zamówienia. Pragniemy podkreślić, że wszelkie informacje dotyczące rozmiarów wykonywanych przez nas koszulek znajdują się na naszej stronie internetowej. W przypadku wątpliwości nasi specjaliści są do Pani dyspozycji, również w kwestiach dotyczących wykonanego wydruku. Serdecznie zapraszamy.
23 gru 2023

Opóźnienie

Byla obiecana dostawa przed świętami, a nie zostal album dostarczony. I po prezencie
23 gru 2023
Jakość wydruku niektórych zdjęć, tych bardziej nasyconych kolorami bardzo średnie…
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, że jakość odbitek nie sprostała Pani oczekiwaniom. W naszym serwisie istnieje możliwość zamówienia zdjęć z korekcją lub bez korekcji. Mamy nadzieję, że w przyszłości te informacje okażą się pomocne.
22 zł za podstawkę, która jest warta 2 zł to trochę przesada. Poza tym ok.
24 wrz 2023
Zdjęcie przyszło pomięte i w złej jakości. Cena nieadekwatna do jakości
10 paź 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za opinię dotyczącą zamówienia. Jest nam niezmiernie przykro, że z powodu zaistniałych okoliczności. Zapraszamy do złożenia reklamacji, zapewne będziemy mogli rozwiązać pozytywnie Pani zgłoszenie.
Zbyt dłuo czekałam na realizację zamówienia. Dodatkowo paczka zaginęła!
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Dziękujemy za podzielenie się opinią. Wraz z współpracującymi z nami firmami kurierskimi dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były dostarczane prawidłowo i w jak najszybszym terminie. Mamy nadzieje, że podjęte przez nas działania przyczyniły się do szybkiej dostawy przesyłki, a wykonana usługa sprawiła wiele radości.
18 lis 2023
zdjęcia nie są przycięte do tego samego rozmiaru, różnią się o kilka mm
29 lis 2023
Dziękujemy za opinię dotyczącą zamówienia. Zależy nam, aby każde otrzymane przez Klienta zamówienie spełniało jego oczekiwania. Jeśli pojawiły się przesłanki do niezadowolenia, nasi specjaliści chętnie wyjaśnią wszelkie kwestie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
10 sie 2023
Obraz został źle wydrilukowany, spira cześć znalazła się z tylu
29 sie 2023
Zależy nam, aby każde otrzymane przez Klienta zamówienie spełniało jego oczekiwania w 100%. Jeśli wykonany produkt nie jest satysfakcjonujący, może Pan skorzystać z Gwarancji 100% Satysfakcji. Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.
24 lis 2023
Wydruk był brudny co zauważyłem dopiero w domu. Nie polecam.
29 lis 2023
Bardzo nam przykro z powodu zaistniałych niedogodności. Zależy nam, aby każde otrzymane przez Klienta zamówienie spełniało jego oczekiwania w 100%. Jeśli wykonany produkt nie jest satysfakcjonujący, może Pan skorzystać z Gwarancji 100% Satysfakcji lub złożyć reklamację. Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.
14 maj 2023
Zdjęcia przyszły zagięte na rogach w rozerwanym opakowaniu.
15 maj 2023
Bardzo nam przykro z powodu zaistniałych niedogodności. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Bliższe informacje na temat dostarczonej przesyłki z pewnością pozwolą podjąć odpowiednią interwencję w firmie przewozowej i wyeliminować podobne zdarzenia w przyszłości.
15 lis 2023
Jeszcze nic nie dostałam, więc nie mogę rzetelnie ocenić.
29 lis 2023
Uprzejmie informujemy, że laboranci dokładają wszelkich starań, aby czas oczekiwania na zamówiony produkt był jak najkrótszy. Ze względów logistycznych, zredukowanie czasu dostawy poniżej gwarantowanego na stronie internetowej nie zawsze jest możliwe.
12 wrz 2023
Zdjęcia Ok, czas oczekiwania na wysłanie ZA DŁUGI!
21 wrz 2023
Bardzo nam miło, że udało nam się spełnić oczekiwania względem jakości wykonanych zdjęć. W kwestii terminów realizacji chcielibyśmy poinformować, że na naszej stronie internetowej można się zapoznać z pełnym terminarzem wykonywanych usług. Mamy nadzieję, że w przyszłości te informacje okażą się pomocne.
9 gru 2023
Nie ostre zdjęcie na wydruku, nikt nie zauważył.
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Uprzejmie informujemy, że kontrola jakości dotyczy głównie wad mogących powstać podczas cyklu produkcyjnego. Podyktowane jest bardzo dużą różnorodnością przesyłanych do nas projektów, celowo zawierających nieostre i poruszone zdjęcia. Jeśli chciałaby Pani zweryfikować sytuację prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@cewe.pl wraz z krótkim opisem problemu. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie.
22 gru 2023
Pocztex do tej pory nie dostarczył przesyłki
27 cze 2023
Nie otrzymałam jeszcze swoje zamówienie
12 lip 2023
Dziękujemy za opinię dotyczącą zamówienia. Każdego dnia pracujemy nad tym, żeby czas oczekiwania na nasze produkty był jak najkrótszy. W kwestii terminu dostawy zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Nasi konsultanci codziennie służą pomocą.
16 gru 2023
Nie wysyłajcie paczek Pocztą Polską
Odpowiedź ze sklepu cewe.pl
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy różne rodzaje dostaw, m.in. dostawy przez DPD, DHL i Pocztę Polską. Decyzję dotyczącą wyboru firmy przewozowej należy podjąć podczas składania zamówienia.
Quality of photo and font was low