cewe.pl

Opinie (1188) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8292)

Ważny od: 21 sie 2019
cewe.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 cze 2023
Zaprojektowanie swojej fotoksiążki jest proste i intuitywne. Jednak zajmuje więcej czasu niż przypuszczałam, bo jeśli się chce dospasować rozmiar zdjęć i opisy stron do swoich potrzeb i na maxa wykorzystac każdą strone albumu to trzeba poswiecic kilka godzin czasu. Jedna rzecza jestem troche zawiedziona- jesli opakowanie prezentowym/ ozobnym kosztuje dodatkowe 60zl to oczekuje, ze moja fotoksiazka bedzie juz w tym opakowaniu, a nie tak jak to bylo w moim przypadku, ze dostalam fotoksiazke, ktora para Młoda rozpakowala jako pierwsza a opakowanie bylo osobno. Mysleli, ze w opakowaniu byl kolejny prezent. Nie mialam mozliwosci sama odebrac paczki i wsadzic fotoksiazki w ozdobne opakowanie. Ale szczerze mowiac, oczekiwalam, ze za dodatkowe 60zl bedzie to juz pieknie opakowanie i gotowe do obdarowania. A nie, ze dostane set, ktory musze sobie sama zlozyc, jak meble z ikei. Cewe- prosze wprowadzic dokladny opis i moze opcje do zaznaczenia czy fotoksoazka ma byc wyslana do zamawiajacego czy bezposrednio do innego odbiorcy jako prezent. Jak serwis to poprosze full serwis.
IS

11 paź 2023
Bardzo ciężki kontakt. Fotoksiążka przyszła z powyginanymi rogami, a zdjęcia bardzo kiepskiej jakości rozmazane i niewyraźne. Towar nie jest wart swojej ceny. Lepiej zamówić profesjonalny produkt u fotografa. Nie polecam !!!!

Opinie nt. sklepu cewe.pl

27 paź 2023
Fotoplakat wysokiej jakości, wyglądał świetnie. Zrobiłam go na koncert i zespół, który podpisał się na nim, sam był pod ogromnym wrażeniem dobrze zrobionego plakatu :D
22 gru 2023
Świetna jakość zdjęć, chociaż podczas projektowania miałam wątpliwości co do tego, jak to wyjdzie. Dodatkowo przyjemny papier. Wyszło lepiej, niż się spodziewałam. :)
23 maj 2023

Fotoobraz na szkle

Szybka realizacja (szybciej niż termin deklarowany na stronie) , bardzo dobra jakość wykonania. Możliwość odbioru i zapłaty w punkcie - zero ryzyka przy szkle
11 cze 2023
Dobra jakość wydruku zdjęć. Poprawić stronę,aby zapisywała się ilość zdjęć do wydruku,rozmiar,gdy się powróci do poprzedniego kroku,bo wówczas się kasuje
24 gru 2023

Szybko i solidnie

Moje zamówienie breloczka zostało bardzo szybko zrealizowane a jakość jest fantastyczna. Polecam gorąco i sam na pewno jeszcze skorzystam z oferty CEWE
5 sty 2024

Świetnie

Proste zamówienie, widoczny status, informacja o tym, że zlecenie gotowe, A potem wiadomość że gotowe w punkcie do odbioru. Pełny profesjonalizm.
5 cze 2023
Super szybko i w pełni profesjonalnie wykonane zamówienie. Jedynym minusem jest wysoka cena - ale tak to jest - płaci się za wysoką jakość.

Wszystko super

Tworzenie kalendarza bardzo proste i intuicyjne, dużo możliwości oraz różnych szablonów. Szybka realizacja i dostawa. Bardzo dobra jakoś.
2 gru 2023

Zamówienie zostało zrealizowane w terminie. Zamówiłam album dla męża na urodziny. Super wykonanie, piękny prezent, jubilat zadowolony:-)
Fotoksiążka świetna jakość , nawet zdjecia słabej jakości wyglądały dobrze. Poza tym termin dotrzymany a to było bardzo ważne dla mnie .
2 lis 2023
Jakość wykonania produktu bardzo dobra jednak brak możliwości zapłaty blikiem za zamówienie bardzo obniżyło jakość obsługi zamówienia.
24 gru 2023

Zdjęcia wydrukowane tak jak chciałem

Nie było żadnych problemów. Zamówienie zostało zrealizowane na czas, dostarczone na czas i odebrane w bardzo dobrym stanie, polecam.
23 gru 2023
Sprawna realizacja zamówienia, terminowa. Kalendarze estetycznie wykonane. Intuicyjny i prosty w obsłudze proces zamawiania online.
Czas realizacji super. Do poprawy aplikcja do przygotowywania projektów kalendarzy - nie można skalować (zmieniac rozmiaru) zdjęć :(
7 gru 2023
Kreator jest bardzo prosty w obsłudze i efekt wygląda dokładnie jak na wizualizacji, świetna jakość wydruku, ramy i całokształtu. <3
25 cze 2023
Jestem bardzo zadowolona z programu online, w którym można modyfikować zdjęcia w CEWE i z szybkości wykonania usługi oraz wysyłki.
20 lis 2023

Personalizowany kalendarz

Szybka realizacja zakupu i super wykonanie, interfejs do tworzenia kalendarza też 5/5 - czytelny i prosty w obsłudze, polecam! :)
Bardzo dobra jakość zdjęć, sprawna dostawa (przed deklarowanym czasem), kompetentna pomoc przy przygotowywaniu materiałów online.
8 gru 2023

Świetna i szybka obsługa

Zaprojektowanie kalendarza online zajęło mi dosłownie chwilę. Przesyłka przyszła szybko a jakość kalendarza była bez zarzutu.
7 gru 2023

Szybka obsluga

Zamowilam kalendarz, odbiorca zadowolony, szybka przesylka i zamowilam kolejny prezent, juz jest w drodze. Zycze powodzenia.