posciel-hurt.pl- Logo - Opinie

posciel-hurt.pl

Opinie (232) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (537)

Ważny od: 22 lip 2022
posciel-hurt.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 kwi 2024
pościel bardzo dobrej jakości i co najważniejsze wymiary pościeli i poszewek pasują do siebie, co nie zawsze się zgadza w przypadku innych producentów. Kołdra niby na 160x200 i poszewki niby też, a wisi materiał z każdej strony. W pościel hurt takich rzeczy nie doświadczycie.
MM
Marta M.
Elbląg

25 cze 2023
Niestety kolory prześcieradeł są całkowicie inne od tych, które widać na stronie, oczywiście można liczyć się z delikatną różnicą, ale zamówiłam dwa w różnych kolorach i żaden z tych kolorów nawet nie przypominał zamówionego, prześcieradła były co najmniej 2-3-krotnie ciemniejsze niż na zdjęciu

Opinie nt. sklepu posciel-hurt.pl

Wysłać za pobraniem
12 lip 2023

Dramat, beznadzieja,

Beznadziejna, szok, dramat. Zamówione prześcieradło wg aukcji wymiar 160*200. Opisane na opakowaniu jako prześcieradło 160*200. Faktyczny wymiar 154*218. DRAMAT. Za wąskie, za długie. Beznadziejnie wygląda To tylko świadczy o sprzedającym, że nie ma pojęcia co sprzedaje. NIE POLECAM.....👎
Jedyny plus to szybka wysyłka. Nadruk bardzo niskiej jakości. Granatowa pościel po wypraniu w 30 stopniach przy wieszaniu jej na suszarkę zafarbowała mi całe dłonie. Nie warte swojej ceny. Nie polecam.
4 cze 2023
16 sty 2024
Pisac ze posciel jest z satyny, kiedy po otwarciu sklad wewnetrzny pokazuje 100%POLIESTER. SŁABO
7 lis 2023
Pościel przyszła w zupełnie innym kolorze niż na zdjęciu
13 sty 2024
Jedno z prześcieradeł brudne do tego z dziurą
12 gru 2023
Kolor niezgodny z zamówieniem .
16 sty 2024
Jeszcze nie przyszło