Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1226) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4034)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Przysłać zamówiony towar

Pierwszy i ostatni raz

czas oczekiwania już ponad dwa miesiące na materac, kolory wyraźnie inne niż na zdjęciach przy komodzie, brak laminatu na półkach, bezradność i bezsilność lub bezużyteczność ludzi w sklepie stacjonarnym i osób na infolini, tragedia i porażka, kupiłeś w sklepie idź się kłócić do sklepu, kupiłeś w necie to pisz lub dzwoń,
od 10 kwietnia wciąż czekam na zamówienie i dalej go nie mam !!!
czas realizacji zamówienia yo było 10 dni roboczych, zadzwonili powiedzieli że jednak 14, zgodziłam się i mimo tego ten czas już upłynął a zamówienia nadal nie ma
Szybko i efektywnie