Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
Domiporta sp. z o.o.
Krakowska 199
38-400 Kraków
Jerzy Papierz

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.19/5.00

Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Pracownicy sklepu ze Świdnicy, którzy zajmowali się obsługą mojego zamówienia pomocni i życzliwi. Byli ze mną w stałym kontakcie i informowali o postępach w realizacji tego zamówienia. Także ekipa dostarczająca meble spisała się na medal. Fachowa obsługa! Zamówiona sofa Otis bardzo wygodna, wysoka, więc dobrze się z niej wstaje. Jest także zgrabna, więc nie zajmuje dużo miejsca w pokoju, a po rozłożeniu powierzchnia spania jest naprawdę wystarczająca do komfortowego snu.
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Kupiłam basen z pompą. Niestety, już na poziomie zapłaty link okazał się linkiem do basenu bez pompy, w ogóle innym niż ten włożony do koszyka, co zauważyłam po czasie. Reklamowałam, wydzwanialam, niestety - tak to rozgrywają, żeby klient miał związane ręce. Mam screeny z koszyka, zachowane maile, mogę udostępnić swój telefon do dokładnej analizy zamówienia - w dzisiejszych czasach łatwo prześledzić całą transakcję. Dodam, przejrzyjcie dokładnie inne opinie, nie jestem jedyną w ten sposób "załatwioną". Mogłam basen oddać - ale dzieci czekałyby koleje tygodnie na następny, więc odpuściłam. Aż przykro, że abra online robi taką krecią robotę stacjonarnym Abra Meble, które ciężko pracują na swoją opinię. Nigdy więcej nie chcę żadnych interesów z tym sklepem online. Mam nadzieję, że ktoś z abra to czyta i wyciągnie jakiekolwiek wnioski
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, nie kupiła Pani basenu z pompą i taka informacja widniała w podsumowaniu zamówienia, które wysyłane jest do każdego Klienta po złożeniu zamówienia. Pragnę nadmienić, że zamówienie składała Pani samodzielnie więc niemożliwe jest, żeby ktoś wprowadził Panią w błąd. Baseny owszem miały takie same wymiary, ale różnica była już zaznaczona w nazwie produktu i w indeksie. Kupiła Pani basen o indeksie MR_8010917 (Basen stelażowy 305 X 76cm 56406), a nie MR_8025230 (Basen stelażowy 3,05mx0,76m 56406 z pompą kartuszową 1249L/H 58381, którego zdjęcia Pani załączała). Polecam ponowne prześledzenie ścieżki zakupu.
8 osób uznało to za pomocne

Filtruj Sortuj Od najnowszych
Wczoraj
Wszystko OK, bdb kontakt
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za przesłaną opinię. Zapraszamy ponownie :)
Pisać prawdziwe informacje na stronie dotyczące terminu dostawy. Dostarczyć cały towar w terminie.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną opinię. Prosimy o przesłanie wiadomości na e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia w celu zweryfikowania, gdzie pojawił się problem. Dziękujemy i przepraszamy za kłopot.
Lepiej można wykonać zakupiony produkt, żeby jego montaż nie był tak skomplikowany i wymagający posiadania odpowiedniego sprzętu oraz umiejętności wiercenia precyzyjnych otworów w płytach wiórowych.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, bardzo proszę o wysłanie maila na e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia w celu wyjaśnienia. Chcielibyśmy pomóc w tej sprawie. Pozdrawiam
 pomocny (1)
Szybki kontakt po zamówieniu i równie szybka realizacja.
Spoko obsługa
Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)
Szybka realizacja, szybka dostawa. Brak informacji od kierowcy o planowanej godzinie przyjazdu.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za opinię. Niestety nie każdy z naszych przewoźników jest w stanie udzielić takich informacji. Towar wysyłany był transportem sklepowym czy kurierem?
 pomocny (1)
Tempo realizacji zamówienia jak chyba żadnego sklepu w dobie pandemii. Tak trzymać.
Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)
polecam zakupy za zróżnicowany asortyment, fachową i profesjonalną obsługę, szybka realizacji
Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)
Termin dostawy deklarowany jako 10 dni. Pozniej, ze 5 tygodni. Teraz ze jeszcze tydzień. Pracownik sklepu internetowego twierdzi, ze sklep stacjonarny wprowadza w błąd i na odwrót.
 pomocny (4)
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, jeśli ma Pan jakieś uwagi odnośnie realizacji zamówienia bardzo prosiłabym o wysłanie maila na e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia. Pozdrawiamy
Super produkt-wymarzony szary narożnik. Szybka dostawa, fachowa i miła obsługa. Polecam zawsze.
Kanapa wygodna i praktyczna.Lustro ocenie jak rozpakuje,na razie mam remont mieszkania.
super mebelki, szybka realizacja, znakomita obsługa, polecam 150%
Wszystko ok, oby inni tak fukncjonowali.