Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
AUTO CENTRUM sp. z o.o.
Krakowska 199
38-400 Kraków
Jerzy Papierz

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.40/5.00

Kolejny raz robiłam zakupy w sklepie Abra, półkę którą teraz kupiłam "one 155" bardzo sobie chwalę. Wcześniej kupiłam z tej serii też krótsze. Półki fajne, proste w montażu, wszystko zgodne z opisem
Czytaj dalej

sama strona internetowa działa w sposób absolutnie amatorski nie ma możliwości zmiany raz wybranej formy płatności trzeba pisać maile o anulowanie zamówienia i robić i od nowa.poza tym każdy zamówienie musi być potwierdzony przez sklep stacjonarny co w tym przypadku zajęło słownie 9 dni.mimo że transport był ustawiony ze sklepu stacjonarnego na piątek to pan radośnie i spokojnie stwierdził że nie ma transportu i będzie w poniedziałek.biorąc pod uwagę że to okres urlopowy tylko mojej dobrej woli sklep zawdzięcza że sofani kwitnie w magazynie w zielonej górze do dzisiaj. Słownie dopóki nie zostaną wprowadzone zmiany w podejściu do klienta nie polecam.
 Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, Aktualnie pracujemy nad nową wersją strony i mamy nadzieję, że korzystanie z niej będzie wygodniejsze. Zmian w sposobie płatności mogą dokonywać Państwo przy składaniu zamówienia, później jest to niemożliwe. Niestety, na chwilę obecną konieczne jest takie potwierdzenie zamówienia; w celu weryfikacji bardzo prosimy o maila na adres e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia - chcielibyśmy wyjaśnić tę sytuację. Czekamy na informację zwrotną. Pozdrawiamy, Szkolenia obsługi prowadzone są na bieżąco, ale nie zaszkodzi ich powtórzyć, dziękujemy.

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

Szybko i sprawnie, polecam zakupy online!
Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja.
Sprzedawać towar który macie na stanie i nie mydlić oczu klientom
 Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, w celu wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail: e-sklep@abraonline.pl
Dopiero kupiona ,nie użytkowana jeszcze ale ...kolor piękny, wygodna do dziennego wypoczynku........l
Szybkość w skompletowaniu zamówienia.Terminowość.
Realizacja zamówień bez zastrzeżeń. Jakość mebli jak w takich cenach przyzwoita.
Poprawić a właściwie zmienić całkowicie interfejs strony internetowej.tak żeby była możliwość dokonywania zmian w sposobie płatności i samodzielnego potwierdzenia zamówienia bez angażowania sklepu stacjonarnego.no i jeśli chodzi o sklep stacjonarny w zielonej górze który potwierdza i fizycznie realizuje dostarczone zamówienia to.. szkolenie szkolenie i jeszcze raz szkolenie personelu bo podejście jest mówiąc łagodnie amatorsko lajtowe.
 Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, Aktualnie pracujemy nad nową wersją strony i mamy nadzieję, że korzystanie z niej będzie wygodniejsze. Zmian w sposobie płatności mogą dokonywać Państwo przy składaniu zamówienia, później jest to niemożliwe. Niestety, na chwilę obecną konieczne jest takie potwierdzenie zamówienia. Szkolenia obsługi prowadzone są na bieżąco, ale nie zaszkodzi ich powtórzyć, dziękujemy.
 Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Czekalam miesiac na towar.
Bardzo dobre ceny mebli. Fachowa obsługa. Świetna komunikacja z klientem. Zbyt długi czas oczekiwania na towar w porównaniu do informacji zawartej na stronie internetowej.
W wersalce brakowało dwóch otworów na nogi czego nie da się sprawdzić przy odbiorze mebla.
Wykluczyć opcje kurierskie ,problemem dla nich jest doręczenie przesyłki po godzinie 14 na dany adres !!!!!
wszystko bez uwag
Zamówienie internetowe sprawnie zrealizowane, problemy pojawiły się w momencie reklamacji. Długi czas oczekiwania na część szafy 5 tygodni, informacja o możliwości odbioru oraz obsługa klienta w sklepie pozostawia wiele do życzenia.
Szybka realizacja. Bardzo słaba instrukcja składania mebli
Świetna jakość wykonania. Polecam