Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1209) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4011)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

GK
1 lip 2023
1 lip 2023
Przyspieszyć realizację zamowień
3 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane na czas, a Klienci usatysfakcjonowani zakupem.
30 cze 2023

Szybko i sprawnie - polecam ten sklep.

Zamówienie zrealizowano szybciej, niż zapowiadano około 30 dni. Powiadomiona mnie telefonicznie o dostarczeniu zamówienia do sklepu. W sklepie miła i uprzejma obsługa.. Na zadane pytania o inne meble otrzymałam wyczerpującą odpowiedź.
30 cze 2023

Aby poprawić jakość usług proponuję więcej zaangażowania w kontakt z klientem od zamówienia do odbioru towaru jedyny kontakt ze strony sklepu to wysłanie dowodu zakupu żadnych innych informacji co do przebiegu zamówienia. Żadnych informacji na jakim etapi

Aby poprawić jakość usług proponuję dostarczać towar w umówionym terminie oraz informowanie klienta o wszelkich niezgodnościach co do zamówienia towar zamiany nie dojechał w wyznaczonym terminie oraz nie został dostarczony do punktu do którego był zamówiony.
3 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego zamówienia.

Dostawa

czas oczekiwania

Może być

Podoba mi się możliwość darmowej dostawy do sklepu. Natomiast nie podoba mi się że nie można odebrać zamówienia w sobotę.
29 cze 2023
Pomylenie zamowienia .. duzy czas oczekiwania ..
30 cze 2023
Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z pomyłką w zamówieniu oraz długim czasem oczekiwania. Na bieżąco staramy się podnosić jakość świadczonych przez nas usług, a Państwa opinia z pewnością będzie nam w tym pomocna.
29 cze 2023
Nie mam nic do powiedzenia wszystko super
28 cze 2023
Zdecydowanie nie polecam zakupów w tym sklepie... Na zakupioną szafę czekałam ponad 3 tygodnie... Telefonicznie poszukiwałam szafy po calej Polsce.. Finalnie szafa przyszła potrzaskana... powiedzieli, że nie można zwrócić i żeby ją zaleklamowć okazało się, że reklamację odrzucili.. Brak słów...
30 cze 2023
Z informacji uzyskanych ze sklepu realizującego zamówienie wynika, że wszystko zakończyło się pomyślnie, a nowa szyba do witryny będzie do Państwa dostarczona. Mamy nadzieję, że jesteście Państwo usatysfakcjonowani finalizacją zamówienia. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy
28 cze 2023
BD
Beata D.
Gdańsk
27 cze 2023
Kanapa wygodna, super że jest opcja wniesienia mebla. To bardzo ułatwia zycie klientom.
Niestety towar był uszkodzony
30 cze 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe to prosimy o kontakt przez naszą skrzynkę email: e-sklep@abraonline.pl lub bezpośrednio ze sklepem realizującym zamówienie celem złożenia reklamacji.
25 cze 2023
25 cze 2023
Z ostrożnością, ale polecam . Na ostatnią chwilę, nie bez kłopotów, ale jednak zamówienie zostało zrealizowane. Uff.. dla nas to było ważne.
24 cze 2023
23 cze 2023