Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1209) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4011)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

7 lip 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe to prosimy o kontakt i opis, co wpłynęło na nią. Dążymy do tego, aby stale podnosić świadczone przez Nas usługi.
6 lip 2023
Zamówiłam lampę wisząca do kuchni jednoramienna z trzema punktami oświetleniowymi opłaciłam, wyczekalam ponad tydzien i otrzymałam trzy lampki stojące do pokoju dziecięcego ze słownikami. Reklamacji na infolinię nie przyjmują trzeba mailem czas oczekiwania na realizacji 14 dni. 14 dni zawinił sklep a ja mam czekać za rozpatrzenie reklamacji. Udało się to szczęśliwie zakończyć w ciągu 10 dni. Dla mnie porażka. Nie zamierzam korzystać w najbliższym czasie z oferty sklepu.
7 lip 2023
Bardzo nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Cieszymy się, że udało się szybko ją rozwiązać. Mamy nadzieje, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego asortymentu.

polecam

Kupiłem terakotę. Brakowało mi informacji na temat statusu zamównienia ale ostatecznie towar przyjechał w uzgodnionym terminie. Na ogromny plus fakt, że podczas remontu, terakota przez prawie miesiąc leżała na magazynie i nikt nie miał z tym problemu. Doceniam takie podejście.
5 lip 2023
Oczekiwanie na towar to jakiś kosmos. Na najzwyklejszy regał musiałabym czekać 3-4 tygodnie. Informację otrzymałam dopiero po zamówieniu towaru. Strona mało przejrzysta, asortyment ubogi. Jest masa dużo lepszych sklepów meblowych, np. Agata Meble.
7 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Bardzo nam przykro w związku z wydłużonym czasem oczekiwania na zamówienie. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego asortymentu.
5 lip 2023
4 lip 2023

Narożnik.

Narożnik który zakupiłam. Informować dokładnie jakie są zasady płacenia i odbioru towaru i w jakich godzinach. Wynajęłam przyczepkę i okazało się że nie mogę odebrać narożnika bo magazyn jest czynny do 16:00. Brak takiej informacji naraził mnie na dodatkowy koszt 🤨.
3 lip 2023
Kontakt z klientem na duży plus
2 lip 2023
1 lip 2023
Ładne i nowoczesne meble na każdą kieszeń . To jest moja opinia ,bo ja dopiero po 43 latach postanowiłam zmienić wystrój salonu.
1 lip 2023
Ciężko jest podzielić jakąkolwiek pozytywną opinią kiedy na dostawę towaru czekam już 31 dni i echo, a jakikolwiek odzew ze strony dostawcy chociażby co do przyczyn zwłoki,ma miejsce dopiero po zapytaniu. Brak inwencji wlasnej w tym zakresie ze strony firmy Abra Meble na pewno nie napawa optymizmem i tym samym nie zachęca klienta do zrobienia u nich kolejnych zakupów.
3 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie z prośbą o interwencję i informację zwrotną.
GK
Przyspieszyć realizację zamowień
3 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane na czas, a Klienci usatysfakcjonowani zakupem.
30 cze 2023

Szybko i sprawnie - polecam ten sklep.

Zamówienie zrealizowano szybciej, niż zapowiadano około 30 dni. Powiadomiona mnie telefonicznie o dostarczeniu zamówienia do sklepu. W sklepie miła i uprzejma obsługa.. Na zadane pytania o inne meble otrzymałam wyczerpującą odpowiedź.