Abra Meble- Logo - Opinie

Abra MebleOpinie

: 2502Dobry

Opinie nt. sklepu Abra Meble

22 paź 2022
Na razie skręciłem tylko jedną komodę. Trochę się obawiałem, że płyta z której jest wykonana jest trochę cienka (wyczytałem gdzieś, że to 16mm), ale tu zaskoczenie - płyta w miejscach strategicznych ma grubość 17mm, a w pozostałych 16mm. Płyta przy tym jest bardzo sztywna i mocna, a przy tym bardzo ładna. Rysunek słojów drewna wyczuwalny pod palcem. Nie jestem pewien czy powierzchnia jest lakierowana - na wszelki wypadek pomalowałem blat lakierem bezpodkładowym (Vidaron - dobra cena za 0,75l ok. 30 PLN). Słaby punkt komody to nóżki - a właściwie ich brak. Mam zamiar z płyty 18mm wyciąć trzy wsporniki (komoda jest dwurzędowa - 2x3 szuflady) o szerokości ok. 10 cm , i dopiero do nich przymocować nóżki z prawdziwego zdarzenia, regulowane, tak aby mebel nie uległ uszkodzeniu np. w wyniku zalania mieszkania.

22 lis 2022
Zgłosiłem reklamację Narożnika Bergamo L lewy Viton 203 - po rozpakowaniu narożnika stwierdziłem uszkodzenie oparcia bocznego polegającego na wgnieceniu (dziura) konstrukcji szkieletowej i obicia tapicerskiego. Na zgłoszoną reklamację otrzymałem odpowiedź od Abra Meble: Szanowny Kliencie, uprzejmie informujemy, że zgłoszona reklamacja o numerze 0000325508 została uznana za niezasadną i odrzucona. W celu uzyskania szczegółowych informacji w sprawie, prosimy o kontakt ze sklepem. Dziękujemy. W sklepie firmowym ABRA w Inowrocławiu uzyskałem szczegółową informację w sprawie: Szanowny panie, w odpowiedzi na zgłoszoną nam w dniu 07.11.2022 roku reklamację informuję, że została ona odrzucona przez producenta. Przedstawiona „wada” to ozdobny wciąg na boczku, a nie uszkodzenie. Według mnie wgniecenie (dziura) w obiciu tapicerskim przedstawione na załączonych zdjęciach, to nie „ozdobny wciąg”. Na stronie internetowej sklepu Abra Meble na zdjęciach prezentujących Narożnik Bergamo L lewy Viton 203 nie ma żadnego „ozdobnego wciągu”, co obrazuje załączone zdjęcie. Rozpatrzenie złożonej reklamacji polegające na wmówieniu klientowi, że wgniecenie (dziura) to „ozdobny wciąg” uważam za żałosne i upokarzające. Nie polecam zakupów w Abra Meble.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

7 sty 2023
Strona internetowa nie połączona ze sklepami stacjonarnym.Towar ponad miesiąc temu zamówiony i nikt z pracowników nie umie powiedzieć kiedy będzie ( na stronie czas realizacji od 11 do 20 dni ).Odsyla sie klientów do najbliższej placówki gdzie ludzie wogóle zero zaangażowania w swoją pracę. Z otrzymanych wiadomości współpraca z firmami od których nie można uzyskać informacji o towarze,wiec ja tu wogole nic nie rozumiem mam tylko nadzieje ze moje zamowienie zostanie zrealizowane do końca i przynajmniej towar będzie spełniał moje oczekiwania.
9 sty 2023
Każdy ze sklepów stacjonarnych ma swój system wewnętrzny. Prosimy o kontakt pod adresem e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia.
12 sty 2023
Niestety szafa kupiona przez stronę internetową przyszła z uszkodzonym lustrem. Po kontakcie ze sklepem obsługa poinformowała że reklamacja będzie uznana, ale ostatecznie producent odrzucił reklamacje przez niby ,,uszkodzenie mechaniczne”. Lustro szafy przyszło w paczce praktycznie wcale nie zabezpieczone, nie było też żadnej informacji, że w paczce jest taki element. Są to moje ostatnie zakupy w tym sklepie. Nie polecam.
13 sty 2023
Dzień dobry, czy w momencie odbioru towaru został spisany protokół szkody z kurierem? Czy ma Pani może zdjęcia opakowania?
18 sty 2023
Zakup bez zastrzeżeń ale towar po bardzo krótkim okresie trafił na listę towarów objętych promocją tj w okresie przysługującego mi jeszcze zwrotu zakupionego produktu. Moja leżanka nie była używana i postawiłam sprawę jasno, że zwracam tą a kupuję po obniżonej cenie promocyjnej. Niestety nie uwzględniono mojego wniosku. Dałam spokój ale niesmak pozostał i dobrej opinii u mnie nie macie
19 sty 2023
W dniu zakupu towaru była Pani świadoma jego ceny i na taką się zgodziła. Dostała Pani również potwierdzenie na adres e-mail podany przy zamówieniu. W naszym sklepie internetowym stale są promocje na różny asortyment. Jeśli chciała Pani zwrócić towar w terminie 14 dni to miała Pani do tego prawo, nie skorzystała Pani z tej opcji. Żaden sklep nie wykonuje korekt cenowych z powodu bo coś kiedyś było w promocji...
Półka wisząca przyszła z wieloma wadami i jak również szafa jest wiele do życzenia. Nie jestem zadowolona z zakupu w tym sklepie
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przypominamy o możliwości złożenia reklamacji https://www.abra-meble.pl/reklamacje/
11 sty 2023
Zdecydowanie szybciej realizować zamówienie i dyscyplinować dostawców. Opóźnienia "biją " w Was
13 sty 2023
Dziękujemy za złożoną opinię. Przepraszamy za opóźnienie w realizacji.
Do chwili obecnej nie otrzymałam jeszcze zamówionego towaru.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie jest zrealizowane. Podczas składania zamówienia była podana informacja o 15-dniowym terminie oczekiwania.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, jeśli doszło do jakiś trudności podczas realizacji zamówienia prosimy o kontakt na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia oraz krótkiego opisu.
17 sty 2023