Abra MebleOpinie

: 877Dobry

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
AUTO CENTRUM sp. z o.o.

4.49/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

Abra i Merkury Market wysyłają z tego samego magazynu i kasują 2x za przesyłkę
Odradzam. Towar uszkodzony
brak info o przybyciu mebli,paczki przemoczone,masakra
Zamowienie 100109468 z dnia 7 sierpnia Stol Hera dostawa w ciagu 7-14 dni, brak dostawy do chwili obecnej Firma nie dba o klienta i nie moge zaufac ani polecic nikomu Poza tym uprzejmie pytam : czy ktos w tej Firmie bedzie mogl zajac sie moja sprawa ,dlaczego nadal zamowiony stol nie dotarl do mnie?
1-07-2019 dziś 5-08-2019 jeszcze nie mam zamówionego łózka