Abra Meble- Logo - Opinie

: 2056Dobry

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Opinie łącznie (2056)

23 lis 2021
Sklep i produkty oceniam dobrze, ale dostawa to porażka. Zostało mi przywiezione drewniane łóżko piętrowe i zostawione pod drzwiami klatki. Dostawca "łaskawie" dowiózł mi je wózkiem pod samą klatkę po czym powiedział, że dostawa nie obejmuje wniesienia. Dodam, że zapłaciłam maksymalną kwotę za transport - 150 zł. W ten oto sposób zostałam pod klatką sama z wielką paczką ważącą więcej niż ja zmuszona prosić o pomoc nieznajomych ludzi. Ta sytuacja zaważyła na tym, że w przyszłości nie skorzystam ze sklepu Abra, choć produkty mają tanie i dobre, a większość mebli kupiłam właśnie tam.

30 paź 2021
Osoby pracujące na magazynie w Sosnowcu nie potrafią poprawnie zapakować elementów szafy. Wysłali szafę do Krakowa bez najważniejszej części, korpusu!!!!! Czas odbioru zamówienia wydłużył się o kolejny tydzień!!! Jakość szafy również pozostawia wiele do życzenia… jedna strona od drugiej różni się prawie 2 cm! Po złożeniu szafa cała się dygocze. Na pewno już w tym sklepie niczego nie kupię.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

21 wrz 2022
Sklep kłamie w swojej ofercie. Towar miał zostać dostarczony w ciagu maksymalnie dwóch tygodni, natomiast ja otrzymałem go dopiero po czterech na dodatek wybrakowany! Najgorszy sklep z możliwych
Długie oczekiwanie na przesylkę i brak podstawowych śrub do łączenia elementów za to nadmiar bezużytecznych śrub.Pakowacz niech poćwiczy montaż żeby nauczyć się co do montażu potrzebne
8 wrz 2022
Umieszczać poprawne informacje co do realizacji zamówień na waszej stronie internetowej na stronie na przykład jest 10 dni roboczych a ja czekałem 4 tygodnie
Opis produktu nie jest zgodny ze stanem faktycznym, brak możliwości zwrotu produktu a konieczność zgłoszenia reklamacji.
16 wrz 2022
Przed zakupem informacja na stronie dostawa 5-7 po kliknięciu kupuje telefon z informacją że dostawa w okolicach 30 dni
10 wrz 2022
Meble brudne słabej jakości miały być białe a nawet koło białego nie stały ,uszkodzone do tego długie oczekiwanie ,
Kontakt z klientem, prawdziwe informacje na strone www odnoścnie czasu realizacji.
22 wrz 2022
Zamówienie złożone ponad miesiąc temu, do dziś nie doszło.
11 wrz 2022
Czekam dalej na meble zamówione miesiac temu
19 wrz 2022
20 wrz 2022
Nic
11 wrz 2022
20 sie 2022
Polecam, ale omijać sklep Abra szerokim łukiem! Miesiąc czekałam na moje zamówienie, żeby dowiedzieć się równo po 4 tygodniach, że producent przestał produkować komode która zamówiłam ze strony internetowej. Ponadto, zamiast jakiejś rekompensaty za zaistniałą sytuacje, to przy zwrocie środków na konto jeszcze obniżyli mi kwotę tego nieotrzymanego towaru! Zwrócono mi mniej niż zapłaciłam zasłaniając się jakaś ściemą z inną ceną na fv korygującej nie pokrywającą się z kwotą w moim zamówieniu!!! Totalny brak profesjonalizmu i żenada! Uważajcie, nie dajcie się naciąć tej firmie! Ja znalazłam dokładnie te same meble na innej stronie i tam zamawiam, a do Abra Meble juz nie wrócę i ostrzegam wszystkich przed nimi!
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
23 sie 2022
Mebel został zamówiony u producenta w dniu złożenia przez Panią zamówienia, nie otrzymaliśmy wtedy informacji, że zamówienie nie zostanie zrealizowane. Jest nam bardzo przykro z tego powodu. Co zamówionych produktów otrzymała Pani zniżkę 50zł, która "rozbiła się" proporcjonalnie do kwoty zamówionych mebli. Została zwrócona kwota mebla z faktury. Szkoda, że nie poczekała Pani na odpowiedź. Sklep wykona jeszcze jedną korektę, aby spełnić Pani oczekiwania.