Abra MebleOpinie

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
ABRA S.A.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.60 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

Odradzam. Towar uszkodzony

brak info o przybyciu mebli,paczki przemoczone,masakra

Zamowienie 100109468 z dnia 7 sierpnia Stol Hera dostawa w ciagu 7-14 dni, brak dostawy do chwili obecnej Firma nie dba o klienta i nie moge zaufac ani polecic nikomu Poza tym uprzejmie pytam : czy ktos w tej Firmie bedzie mogl zajac sie moja sprawa ,dlaczego nadal zamowiony stol nie dotarl do mnie?

1-07-2019 dziś 5-08-2019 jeszcze nie mam zamówionego łózka