Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1180) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3957)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

12 sie 2023
Poprawić sprzedaz i zwroty przesylek
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do kierownictwa oddziału realizującego zamówienie. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie, dlatego Państwa opinia z pewnością będzie dla nas pomocna. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą już w pełni satysfakcjonujące.
18 maj 2023
Brak realizacji w podanym terminie
22 maj 2023
Bardzo nam przykro w związku z opóźnieniem w realizacji. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w terminie. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą już satysfakcjonujące.
1 lip 2023
Przyspieszyć realizację zamowień
3 lip 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane na czas, a Klienci usatysfakcjonowani zakupem.
30 maj 2023
zamówienie poprostu anulowano
31 maj 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe to prosimy o kontakt i opis sytuacji jaka miała miejsce. Sprawę przekażemy wówczas do wyjaśnienia.
7 sie 2023
Czas oczekiwania 4 tygodnie
10 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za opóźnienie, które wyniknęło podczas realizacji zamówienia. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieję, że mimo to jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanego towaru.
4 cze 2023
Długi czas oczekiwania
6 cze 2023
Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania. Poprosiliśmy o weryfikację i interwencję oddziału realizującego zamówienie, z prośbą o informację zwrotną w tej sprawie. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować.
24 sie 2023
Brak zamówienia
25 sie 2023
Prosimy o kontakt na adres email: e-sklep@abraonline.pl z dokładną informacją co ma Pni na myśli. Z tego co widzimy, zamówienie jest już zrealizowane.
16 gru 2023
Termin dostawy
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie złożone 14.11 i anulowane przez Państwa 16.11. W dniu składania zamówienia termin wynosił do 15 dni roboczych.
Brak zamówienia
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie zostało anulowane ze względu na Pani decyzję. Dokonała Pani innego wyboru.
26 maj 2023
pisać prawdę
29 maj 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Jeśli to możliwe to prosimy o kontakt i opis, co wpłynęło na nią. Dążymy do tego, aby stale podnosić świadczone przez Nas usługi.
10 gru 2023
9 gru 2023
8 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem e-skelp@abraonline.pl. Przepraszamy za powstałe niedogodności. Dziękujemy za realizację zamówienia.
2 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za realizację zamówienia. Mamy nadzieję, że wybrane produkty idealnie spisują się w Państwa wnętrzach.
20 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie zostało anulowane w związku z błędem systemowym. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
20 paź 2023
23 paź 2023
Prosimy o kontakt na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia i krótkim opisem problemu.
1 paź 2023
2 paź 2023