Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1180) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3957)

1 sie 2023

Opinie nt. sklepu Abra Meble

10 lis 2023
Płyty posiadają bardzo dużo odprysków co sprawia że wyglądają jakby były już użytkowane kilka lat.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Mieli Państwo możliwość reklamować produkt lub go zwrócić. Towar został zwrócony, środki do Państwa przesłane, a zamówienie zostało anulowane. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
6 paź 2023
chcecie poprawić jakość usług ? - to wreszcie to zamówienie zrealizujcie , czekam od 05 września
17 paź 2023
Dziękujemy za kontakt. Bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Sklep będzie się kontaktował niezwłocznie w sprawie dostarczenia tego towaru.
13 gru 2023

Brak realizacji

Po tygodniu oczekiwania poinformowano mnie, że zestawu mebli wystawionego na aukcji nie posiadają,
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie trafiło do realizacji 26.10.2023, a 30.10.2023 zostało już anulowane, ponieważ dostaliśmy informację o wycofaniu towaru i braku możliwości jego dostarczenia. W związku z brakiem towaru wykonaliśmy dokumenty korygujące i zwrot środków w ten sam dzień.
DŁUGI TERMIN OCZEKIWANIA NA TOWAR I TOWAR USZKODZONY , NA REKKLAMACJE CZEKAM JUZ PONAD 2 TYGODNIE
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie złożone 8.11 i odebrane 13.11. Przepraszamy za powstałe uszkodzenia. Czas na akceptację lub odrzucenie zgłoszenia reklamacyjnego wynosi 14 dni. Reklamacja zostanie zrealizowana jak najszybciej to możliwe. Prosimy oczekiwać na informacje.
11 paź 2023
Meble słabej jakości, elementy w innych kolorach . Bardzo długi czas reklamacji. Nie polecam
17 paź 2023
Jeśli mebel nie spełniał Państwa oczekiwań mieli prawo odstąpić Państwo od umowy w terminie 14dni od odbioru towaru. Reklamacje rozpatrywane są w terminie do 14dni, a elementy wysyłane są jak tylko występują w magazynie.
23 cze 2023

Porażka.

Czekam na zwrot 200 zł za opóźnienie w dostawie jaccuzzi. Żałosna to rekompensata, ale czekam.
26 cze 2023
Bardzo na przykro w związku z wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizowane były w terminie.
20 paź 2023
wziąść się do roboty, jak na razie to od ponad miesiąca czekam na zrealizowanie zamówienia
23 paź 2023
Interwencja w Państwa sprawie została podjęta. Prosimy oczekiwać na kontakt ze strony sklepu. Za wszystkie utrudnienia najmocniej przepraszamy.
17 paź 2023

Dwa miesiące czekam na realizacje zamówienia

18 sierpnia złożyłam zamówienie. Do tej pory nie zostało zrealizowane!!!! Dwa miesiące!!!!!
17 paź 2023
Zamówienie już dawno powinno być zrealizowane. Przepraszamy za opóźnienie. Prośba o pilny kontakt została przekazana.
Pomimo że termin dostawy minął nadal nie mam zamówionych i OPŁACONYCH WRAZ Z DOSTAWĄ mebli
7 gru 2023
Dzień dobry, przepraszamy za opóźnienie. Przekazujemy prośbę o pilny kontakt do salonu przypisanego do realizacji zamówienia.
13 paź 2023
Dbać o jakość dostarczanych produktów alby były w pełni kompletne + INSTRUKCJA do montażu
17 paź 2023
Za skompletowany towar odpowiada producent, ponieważ fizycznie nie ma takiej możliwości, aby każdy towar rozpakowywać i pakować z powrotem. Jeśli zauważyli Państwo braki w paczce należało zgłosić reklamację: https://www.abra-meble.pl/reklamacje
1 paź 2023

Termin dostawy

W ogłoszeniu było 14 dni roboczych, minął prawie miesiąc kalendarzowy, towaru nadal nie ma
2 paź 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować. Przepraszamy za niedogodności.
14 lis 2023
Trudno ocenić cos na co nadal się czeka .Ogromny minus za brak realizacji w terminie.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji. Mamy nadzieję, że jest Pani zadowolona z zamówionego asortymentu :)
29 sie 2023
Brak możliwości odwołania zamówienie. Przy dzisiejszej konkurencji to kiepska zasada.
31 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zgodnie z informacją w systemie zamówienie jest anulowane. Jeśli możemy jakoś pomóc to zachęcamy do kontaktu na adres email: e-sklep@abraonline.pl. Pozdrawiamy
Wszystko napisałem co trzeba poprawić wcześniej. Komunikacje wewnątrz firmy tez.
17 sie 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Zostanie ona przekazana do kierownictwa oddziału realizującego zamówienie. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie, dlatego Państwa opinia z pewnością będzie dla nas pomocna. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą już w pełni satysfakcjonujące.
21 paź 2023
Nadal nie otrzymałam towaru, a minął conajmniej tydzień od max daty dostarczenia.
23 paź 2023
23 wrz 2023
Dałbym 0 gwiazdek, ale w miarę sytuację uratowal dyrektor regionalny Pan Adam.
25 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i niedogodności z tym związane. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była nieustannie na najwyższym poziomie, dlatego Państwa opinia będzie dla nas pomocna.
21 maj 2023
Oceniam na zero ponieważ minął miesiąc a zamówienia jak nie było tak nie ma.
22 maj 2023
Bardzo przepraszamy za opóźnienie. Sprawa została przekazana do oddziału realizującego zamówienie z prośbą o interwencję. Pracownicy będą się z Państwem kontaktować w tej sprawie.
18 maj 2023
Po miesiącu brak zamówienie sklep nie wie na jakim etapie się znajduje...
22 maj 2023
Sprawa została przekazana do wyjaśnienia. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować.
9 paź 2023
Po ponad miesiącu od złożenia zamówienia nie zostało ono zrealizowane.
17 paź 2023
Czas realizacji uległ wydłużeniu, w związku z czym anulowali Państwo zamówienie.
26 kwi 2023
Towar wysłano po trzech tygodniach dopiero po moich telefonach .Porażka
5 maj 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizowane były na czas, a informacje o opóźnieniu przekazywane na bieżąco. Czas realizacji podany przy składaniu zamówienia z reguły jest dotrzymywany. Niestety, jak wszędzie, zdążają się pojedyncze wyjątki niestety niezależne od nas, za co bardzo przepraszamy. Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą satysfakcjonujące.