Abra Meble- Logo - Opinie

: 2056Dobry

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Opinie łącznie (2056)

23 lis 2021
Sklep i produkty oceniam dobrze, ale dostawa to porażka. Zostało mi przywiezione drewniane łóżko piętrowe i zostawione pod drzwiami klatki. Dostawca "łaskawie" dowiózł mi je wózkiem pod samą klatkę po czym powiedział, że dostawa nie obejmuje wniesienia. Dodam, że zapłaciłam maksymalną kwotę za transport - 150 zł. W ten oto sposób zostałam pod klatką sama z wielką paczką ważącą więcej niż ja zmuszona prosić o pomoc nieznajomych ludzi. Ta sytuacja zaważyła na tym, że w przyszłości nie skorzystam ze sklepu Abra, choć produkty mają tanie i dobre, a większość mebli kupiłam właśnie tam.

30 paź 2021
Osoby pracujące na magazynie w Sosnowcu nie potrafią poprawnie zapakować elementów szafy. Wysłali szafę do Krakowa bez najważniejszej części, korpusu!!!!! Czas odbioru zamówienia wydłużył się o kolejny tydzień!!! Jakość szafy również pozostawia wiele do życzenia… jedna strona od drugiej różni się prawie 2 cm! Po złożeniu szafa cała się dygocze. Na pewno już w tym sklepie niczego nie kupię.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Jest to porażka. Za pierwszym razem przy zamówieniu szafy osoba obsługująca zamówienie jako adres dostawy podała adres z faktury, czyli zupełnie inne miejsce. Na drugie zamówienie wciąż czekam, mimo, że dostawa miała być do 20 dni roboczych maksymalnie. Sklep ma wywalone, nie informuje o opóźnieniach, a przecież to istotne. Druga gwiazdka za fajne meble, które zamówiłam. Zamówiłabym dodatkowe meble do kompletu gdzie indziej, ale na moje nieszczęście tylko abra ma je w swojej ofercie.
Sklep ni dotrzymuje terminu realizacji zamówienia Po upływie maksymalnego terminu 20 dni roboczych nie otrzymałem zamówionego towaru, oraz informacji o aktualnym stanie realizacji.
12 wrz 2022
10 sie 2022
Zakupiłam krzesła w sklepie internetowym, czas oczekiwania to 13 dni roboczych, dla mnie bardzo długo.W magazynie pan szukał pół godziny zamówienia, aby mi go wydać.
12 sie 2022
W momencie składania zamówienia czas realizacji wynosił 5-10 dni roboczych. W związku z tym, że zamówienie nie dotarło na czas do magazynu musieliśmy poczekać na kolejną dostawę, która spowodowała opóźnienie. Przepraszamy za zaistniałą sytuację, jednakże informacja o dłuższym czasie realizacji była już podana zanim dodała Pani ten produkt do koszyka.
31 sie 2022
Realizować zamówienia w terminie
8 wrz 2022
Dzień dobry, dziękujemy za złożoną opinię. Przepraszamy za opóźnienie i dziękujemy za realizację zamówienia.
1 wrz 2022
8 wrz 2022
Dziękujemy za wystawioną notę. Jeśli chciałaby się Pani z nami podzielić opinią, co można ulepszyć - prosimy o kontakt pod adresem e-sklep@abraonline.pl
26 sie 2022
31 sie 2022
Dziękujemy za wystawioną opinię, jeśli chciałaby się Pani podzielić z nami uwagami zapraszamy do kontaktu: e-sklep@abraonline.pl
13 lip 2022
Ogólnie szafka Ok, ale opis niezgodny z rzeczywistością. Głębokość szafki podawana jest 18cm ale nigdzie nie jest podane, że szafka musi być zamontowana jakieś 6 cm od ściany i w sumie jej głębokość nie wynosi 18cm a prawie 24cm.
19 lip 2022
Dzień dobry, podane wymiary na Naszej stronie nie dotyczą produktów po montażu, tylko przed, aby każdy Klient, zamawiając produkt przez stronę internetową, mógł zobrazować sobie intersujący go przedmiot i sprawdzić, czy spełnia jego wymagania.
16 lip 2022
Osoba sprzedająca nie zna się na towarze, (fontanna). Zaproponowała mnie kontakt z producentem podając numer telefonu. Ten kto sprzedaje powinien znać towar. Tak myślę. Pozdrawiam
19 lip 2022
Dzień dobry, staramy się umieszczać w opisach wszystkie niezbędne informacje dla Klienta. Zdarzają się sytuacje, w których nie każdy pracownik jest w stanie udzielić wszystkich informacji. Szukamy wtedy odpowiedzi u Producenta, a następnie przekazujemy informacje do Klienta. Jeżeli w dalszym ciągu posiada Pan pytania o produkt, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: e-sklep@abraonline.pl
13 lip 2022
Odbiór towaru z rampy w Starogardzie Gdańskim to jakaś tragedia. Brak możliwości sprowadzenia palety klientowi.
19 lip 2022
Dzień dobry, czy kontaktował się Pan ze sklepem w celu ustalenia odpowiedniego rozwiązania? Zachęcamy do kontaktu drogą mailową pod adresem: e-sklep@abraonline.pl w celu wyjaśnienia sytuacji.
2 sie 2022
8 sie 2022
Dziękujemy za ocenę. Jeśli mają Państwo jakiś problem z zamówieniem prosimy o kontakt pod adresem e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia. Pozdrawiamy
23 cze 2022
Zakupiony basen przyszedł uszkodzony, do tego czas wysyłki był koszmarnie długi, mimo informacji że baseny są dostępne, sklep z interwencji telefonicznej nic sobie robię nie robił, w trakcie wysyłki.. brak tez jakiej kolwiek rekompensaty z poniesionych przemnie strat z tego tytułu. Miało byś szybko i przyjemnie jednak wyszło słabo nie polecam.
27 cze 2022
Dzień dobry, czy reklamacja została zgłoszona? Prosimy o informację zwrotną na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl
2 lip 2022
Zamówiony towar otrzymałem nie po 3 dniach a po 14 dniach, bez żadnej informacji o wydłużonym terminie dostawy.
4 lip 2022
Dzień dobry, przepraszamy za wydłużony czas realizacji. Brak dostawy uniemożliwił wysyłkę towaru we wcześniejszym terminie.
7 lip 2022
Niska jakość sprzedawanych produktów.
13 lip 2022
Dzień dobry, w naszej ofercie posiadamy meble na każdą kieszeń. Meble w niższych cenach są niższej jakości. W przyszłości zapraszamy do naszych salonów w celu weryfikacji, czy dany mebel jest dla Państwa odpowiedni.
5 lip 2022
7 lip 2022
Dzień dobry, zachęcamy do kontaktu drogą mailową pod adresem: e-sklep@abraonline.pl w celu podzielenia się opinią.
15 lut 2022
Zakupy w tym sklepie róbcie tylko w ostateczności. Deklarowana dostępność 5-10 dni. Po 3 tygodniach oczekiwania próbowałem się czegoś dowiedzieć. Sklep stacjonarny gdzie miałem odebrać towar miał sprawę gdzieś. W dodatku w opryskliwym tonie. Infolinia sklepu internetowego dla odmiany też niewiele wiedziała i kierowała do sklepu stacjonarnego. Dopiero jak udało mi się skontaktować z kierownikiem regionu, to zamówienie ruszyło i dotarło. Odbiór w Warszawie to też porażka. Magazyn ukryty głęboko na terenie FSO, na towar czekałem ponad 40min. Bo to za trudne dla sklepu przekazać info na magazyn, że ktoś właśnie idzie odebrać towar i można by go przygotować... Zdecydowanie nie polecam
17 lut 2022
Dziękujemy za opinię. Przepraszamy za wydłużający się czas realizacji. Infolinia jest kontaktem ogólnym, który może pokierować, natomiast realizacją zamówienia zajmuje się konkretny sklep i taką też informację dostał Pan w momencie potwierdzenia złożenia zamówienia. W przypadku problemów z realizacją należy kontaktować się z pracownikami w danym obiekcie. Pozdrawiamy
7 sty 2022
Dlatego taka opinia gdyz sostalam regal ktory ma uszkodzone 2 elementy i od 7.12 nie dostalam jeszcze nowych ekementow nie wiem dlaczego tak dlugo przeciez jest 2 tygodnie na reklamacje
10 sty 2022
Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni, natomiast czas realizacji rozpatrzonej reklamacji musi być jak najszybszy, jednak nie jest on dokładnie określony. Bardzo prosimy o kontakt ze sklepem realizującym w celu ustalenia szczegółów.
30 mar 2022
Czas dostawy bardzo długi,jak zamawiałem na stronie było napisane dostawa w 5 dni roboczych ,przesyłkę dostałem po 15 dniach roboczych
11 kwi 2022
Dzień dobry, przepraszamy za opóźnienie. Mamy nadzieję, ze są Państwo zadowoleni z dostarczonego produktu.
21 lis 2021
Proszę zamieszczać w ofercie sklepu internetowego prawdziwe dane dot. terminu realizacji zamówienia, bez wprowadzania klientów w błąd.
25 lis 2021
Dzień dobry, jakiego zamówienia dotyczy opinia? Prosimy o prywatną wiadomość na e-sklep@abraonline.pl
17 lis 2021
niestety termin realizacji makabryczny. z 3 szt zamówionych szafek na 1 czekałam prawie 2 mc
18 lis 2021
Dzień dobry, Prosimy o przesłanie wiadomości prywatnej na adres: e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia.