Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1348) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4201)

3 gru 2023
Świetny kontakt z klientem. Jasny . Przyjazny. Jeśli trzeba czekać na towar pracownik Abra kontaktuję się jasno, rzeczowo o przyjaźnie informuje i doradza. Polecam. Poza tym można znaleźć lepsze ceny niż u konkurencji.

1 sie 2023
Zamówienie internetowe zostało potwierdzono przez pracownika sklepu stacjonarnego gdzie miał być odebrany zamówiony stół. Towar dotarł do mnie szybciej niż było deklarowano w sklepie. Niestety opinię popsuły przepychanki ze sklepem co do odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni. Sklep nalegał, że skręcenie stołu w celu jego zobaczenia w domu, wyklucza możliwość zwrotu towaru. Dopiero po prawie tygodniu udało się zwrócić towar. Raczej już nie skorzystam z oferty danego sklepu.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

28 maj 2024
Do poprawy czas realizacji zamówienia . Podane na stronie 10dni robiczysz dostawa po 17. Lepiej może zmienić zakres na stronie i będzie klientowi łatwiej oczekiwać a nie weryfikować codziennie czy dzisiaj muszę być dostępna bo przyjedzie zamówienie . Reszta Ok Lubię Wasze produkty ale nie lubię czasu dostaw 3 zamówienie i każde ze sporym opóźnieniem dostarczone
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za cenne uwagi - przekażemy je do osób decyzyjnych. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupionych produktów.
22 maj 2024

Długie oczekiwanie na towar.

Dostawa zamówionego towaru do 9 dni roboczych. Faktura została wystawiona za towar od razu. Po 14 dniach roboczych napisałam e-maila z zapytaniem. Towar dostarczono prawie miesiąc od zamówienia. Powinni pisać że dostawa miesiąc. Zakupiłam bym towar w innej firmie Niestety firma nie rzetelna.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji Pani zamówienia. Oczekiwaliśmy na dostawę, która uległa opóźnieniu. Oczywiście, powinna Pani dostać tę wiadomość wcześniej.
18 maj 2024
Chodzi mi o bok narożnika, chciałam przesunąć go do przodu kolanem , pękło w środku jak jakaś tekturka. Zrobiła się dziura pod materiałem. Uważam że trzeba poprawić boki w środku,zamiast tekturki chociaż płytę pilśniową.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, prosimy o zgłoszenie reklamacji, dzięki temu Pani uwagi zostaną przekazane do producenta tego wyrobu.

Nie jestem zadowolona.

Nie podoba mi się fakt, że komoda przyszła w zniszczonym opakowaniu. Ponadto komoda dotarła uszkodzona (pęknięta).
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, czy ma Pani zdjęcia opakowania i uszkodzeń? Prosimy o złożenie reklamacji na adres e-sklep@abraonline.pl z wypełnieniem formularza reklamacji, dostarczeniem zdjęć i podaniem numerów elementów uszkodzonych. Dziękujemy :) Przepraszamy za powstałe niedogodności i czekamy na wiadomość :)
Chyba by było ok ale mija miesiąc a ja nadal czekam na łóżko wiec bardzo srednio
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
W dniu 5-05-2024, kiedy zamówienie zostało złożone przy produkcie widniała informacja o czasie jego realizacji: "Od 21 do 30 dni roboczych". Informacja ta została powielona w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Zamówienie jest w trakcie realizacji, termin nie upłynął. Prosimy o cierpliwość, a w przypadku pytań o kontakt z salonem realizującym zamówienie.
Opóźnienia w zamówieniu i bez informacji kiedy wg dany towar dojdzie.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w dostawie Pani zamówienia. W mailu wysłanym do Pani w dniu 21-06-2024 poinformowaliśmy, że produkt "oczekuje na najbliższy transport do sklepu. (...) sklep będzie kontaktował się z Państwem. Prosimy oczekiwać na telefon." Dziękujemy za odbiór towaru :)
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie zostało zrealizowane jeszcze przed terminem przez nas podanym. Co miało zatem wpływ na taką ocenę? Prosimy o kontakt na adres e-skelp@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia.
28 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za realizację zamówienia :)
18 kwi 2024
Zamówienie zniknęło w trakcie wysyłki, brak informacji w sklepie gdzie jest przesyłka, długi okres oczekiwania.
22 kwi 2024
Zamówienie nie znika w trakcie wysyłki :) Czas realizacji zamówienia był podany przy produkcie w momencie składania zamówienia, ponadto - został powtórzony w mailu potwierdzającym zamówienie.
5 maj 2024
Dość długi czas dostawy i jedna z lamp przyszla uszkodzona
6 maj 2024
Zamówienie zostało złożone 04.04.2024 20:24:55 z terminem realizacji 9dni roboczych. Dostarczone do sklepu zostało w dniu 17.04, zatem w terminie. Za uszkodzenie przepraszamy, prosimy o złożenie reklamacji.
9 maj 2024
14 maj 2024
Dziękujemy za realizację zamówienia :)
14 mar 2024
Brykiet dobrze się pali. Super Wszystko ok.
20 mar 2024
Dziękujemy, cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupu :) Liczymy na 5* następnym razem :)
31 mar 2024
W paczkę nie było zestawu montazowego
3 kwi 2024
Bardzo przepraszamy za brak w paczce. Niestety nie mamy możliwości weryfikacji komponentów znajdujących się w pudełku po dostarczeniu z fabryki. Prosimy o złożenie reklamacji. Protokół można pobrać na stronie: https://www.abra-meble.pl/reklamacje Przepraszamy za powstałe niedogodności.
7 kwi 2024
Wydłużony czas oczekiwania na meble
8 kwi 2024
Przepraszamy za wydłużony czas realizacji. Dziękujemy za finalizację zamówienia.
10 kwi 2024
11 kwi 2024
Jeśli chcą Państwo podzielić się z nami doświadczeniem z zakupów w naszym sklepie zapraszamy do kontaktu :)
9 kwi 2024
11 kwi 2024
3 kwi 2024
15 mar 2024
25 lut 2024
Zły kontakt ze sklepem, pracownicy nie odbierają telefonów. Brak powiadomienia, że zakupiony towar można odebrać.
28 lut 2024
Prosimy o szerszy opis sytuacji w celu jej zbadania na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl z podaniem numeru zamówienia. Kiedy telefony nie były odbierane (data, godzina)? Czekamy na komplet informacji w celu wyjaśnienia sprawy.
26 lut 2024
28 lut 2024
Dziękujemy, jeśli chcieliby się Państwo podzielić z nami swoim doświadczeniem, co możemy naprawić, zachęcamy do kontaktu :)