Abra MebleOpinie

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
ABRA S.A.
ul. Łagiewnicka 33 a
30-417 Kraków
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000003143
Piotr Lisowski, Piotr Szczepanik

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.60 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

Łóżko zamówione przez internet z odbiorem własnym w salonie na ul. Głebockiej. Przez tydzień zero kontaktu Dopiero gdy zadzwoniłem na infolinię okazało się, że po pierwsze ktoś z salonu powinien zadzwonić i potwierdzić zamówienie, a po drugie nie mogę odebrać łóżka z salonu, mimo iż była taka opcja przy składaniu zamówienia, lecz muszę jechać do magazynu na Matuszewską i tam je odebrać. Jak w PRLu

Długa dostawa prawie 2 tyg po czasie.Brak odpowiednich śróbek do złożenia szuflad spowodował sporą irytację do takich zakupów przez Internet.

Kierowca łaskę robi że musi dostarczyć towar. Umówiona dostawa została dostarczona po czasie a w kontakcie z kierowcą usłyszałem stwierdzenie że jest to centrum i będzie miał problemy z zaparkowaniem. Nie rozumiem po co się podejmuje dostawy w określonych godzinach??? Mieszkanie jest w trakcie remontu i specjalnie musiałem prosić pracowników aby czekali na dostawę.

Mogę ocenić tylko sklep w którym dokonałam zakupu Na meble czekałam 2 tygodnie. W dostawie brak było jednej części. Najpierw otrzymałam informację, że moja reklamacja będzie rozpatrzona w terminie 2 tygodni, a następnie, że brakująca część będzie dostarczona w ciągu kolejnych 4 tygodni Mimo moich interwencji sklep nie zrobił absolutnie nic żeby to przyspieszyć. Sama załatwiłam to jednym telefonem