Abra MebleOpinie

: 879Dobry

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
AUTO CENTRUM sp. z o.o.
Krakowska 199
38-400 Kraków
Jerzy Papierz

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.47/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

1 tydzień temu
Meble były słabo zabezpieczone do transportu przez co było sporo drobnych zarysowań itp. Nie reklamowałam, bo nie mogłam czekać kolejnego miesiąca, ale warto by to było poprawić.
producent wysłał uszkodzony towar nie mam zastrzeżeń do pracowników Abry
Kierowca łaskę robi że musi dostarczyć towar. Umówiona dostawa została dostarczona po czasie a w kontakcie z kierowcą usłyszałem stwierdzenie że jest to centrum i będzie miał problemy z zaparkowaniem. Nie rozumiem po co się podejmuje dostawy w określonych godzinach??? Mieszkanie jest w trakcie remontu i specjalnie musiałem prosić pracowników aby czekali na dostawę.
Długa dostawa prawie 2 tyg po czasie.Brak odpowiednich śróbek do złożenia szuflad spowodował sporą irytację do takich zakupów przez Internet.
Łóżko zamówione przez internet z odbiorem własnym w salonie na ul. Głebockiej. Przez tydzień zero kontaktu Dopiero gdy zadzwoniłem na infolinię okazało się, że po pierwsze ktoś z salonu powinien zadzwonić i potwierdzić zamówienie, a po drugie nie mogę odebrać łóżka z salonu, mimo iż była taka opcja przy składaniu zamówienia, lecz muszę jechać do magazynu na Matuszewską i tam je odebrać. Jak w PRLu