Abra MebleOpinie

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
ABRA S.A.
ul. Łagiewnicka 33 a
30-417 Kraków
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000003143
Piotr Lisowski, Piotr Szczepanik

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.60 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

Brak bieżącej informacji o stanie realizacji zamówienia. Brak informacji o terminie realizacji. Sofa bardzo udana, dobrze i starannie wykonana. Do poprawy tylko logistyka, zamówienie 13.12 dostarczono 03.01.

Obsługa telefoniczna miła jednak nie do końca wszystkiego się dowiedziałam . Dostawca cudowny ,miły człowiek. Meble lepiej wyglądają niż się użytkują .

sama odbierałam meble więc nie mogę jej ocenić, reszta w porządku , meble nawet lepiej wyglądają niż na zdjęciach. Polecam sklep.

Długo się czeka na dostawę. Orientacyjny czas dostawy np. 21 dni powinien być znany w czasie zamówienia. Moim zdaniem informacja, że realizacja nastąpi powyżej 48h nie jest precyzyjna .

Sprawnie i szybko zalatwiona reklamacja. Polecam sklep

Towar adekwatny do ceny. Polecam

Wszystko ok.

Dość długi czas oczekiwania na towar.

Za transport 3 ponieważ ja musiałem się dostosować do kierowcy a powinno być odwrotnie.

Długi termin dostawy. W moim przypadku 20 dni od producenta do sklepu. Do sklepu na ul. Marywilskiej w Warszawie nie mogłam się dodzwonić Wysłałam maila. Dostałam odpowiedź, że wersalka już tam jest.

Meble mogłyby być bardziej dopracowane, solidniejsze.

Szafa bardzo ładna, ale wykonana ze słabych jakościowo materiałów. Złożenie jej też nie należy do najłatwiejszych.

Meble do samodzielnego montażu mają ponumerowane elementy do składania, ułatwia to ich montaż. Ogromny plus za to.

Mało towaru w sklepie na ekspozycji,towar trzeba zamiawiac "w ciemno" .

XYX

Tani narożnik w dobrym obiciu.Niestety musialam juz złożyć reklamacje ponieważ wew.jest pęknięta płyta.Pomijając ten fakt sam mebel oceniam na super w tej cenie 900zl

Towar odpowiedni do ceny, wizualnie ładne.

Nie polecam tego wieszaka, haczyki plastikowe zlamaly się zaraz po powieszeniu dwóch kurtek. Mogliby już dac metalowe haczyki nie kosztuje to majątek. Przy montowaniu haczykow większość gwintów przekrecila się. Nie polecam. Wiem że może nie jest to drogi wieszak za ta cena ale jakieś granice przyzwoitości są.

Bardzo ładne meble, dostawa dużo szybsza niż zapowiadano. Polecam.