Abra MebleOpinie

: 879Dobry

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
AUTO CENTRUM sp. z o.o.

4.47/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

3 tygodni(e) temu
SOLIDNE WYKONANIE ALE MATERIAŁ TROCHĘ SŁABY
Sofa w porządku, niestety dotarła niekompletna, bez śrub i poduszki. Sklep stacjonarny uratował sytuację. Reklamacja uznana, jednak dosłana poduszka była wybrudzona. Trzeba popracować nad jakością obsługi...
Błyskawiczna dostawa. Niestety, żadnego wsparcia, jeśli chodzi o złożenie mebli :-(
magazyn w źle oznaczony .
Trudno oceniac sklep w trudnych warunkach epidemicznych. Odczucia mam mieszane. Nie mam pretensji o niewniesienie towaru do mieszkania, choc był to dla mnie duży kłopot. Mebel jest solidny, bez usterek, ale kolor jest zdecydowanie jaśniejszy niż na prezentowanym w internecie zdjęciu. Jest to różnica znacząca. Obsługa klienta jest bardzo miła, ale nie do końca skuteczna w udzielaniu informacji.
Brak bieżącej informacji o stanie realizacji zamówienia. Brak informacji o terminie realizacji. Sofa bardzo udana, dobrze i starannie wykonana. Do poprawy tylko logistyka, zamówienie 13.12 dostarczono 03.01.
Długi termin dostawy. W moim przypadku 20 dni od producenta do sklepu. Do sklepu na ul. Marywilskiej w Warszawie nie mogłam się dodzwonić Wysłałam maila. Dostałam odpowiedź, że wersalka już tam jest.
Długo się czeka na dostawę. Orientacyjny czas dostawy np. 21 dni powinien być znany w czasie zamówienia. Moim zdaniem informacja, że realizacja nastąpi powyżej 48h nie jest precyzyjna .
Obsługa telefoniczna miła jednak nie do końca wszystkiego się dowiedziałam . Dostawca cudowny ,miły człowiek. Meble lepiej wyglądają niż się użytkują .
sama odbierałam meble więc nie mogę jej ocenić, reszta w porządku , meble nawet lepiej wyglądają niż na zdjęciach. Polecam sklep.
Szafa bardzo ładna, ale wykonana ze słabych jakościowo materiałów. Złożenie jej też nie należy do najłatwiejszych.
Meble do samodzielnego montażu mają ponumerowane elementy do składania, ułatwia to ich montaż. Ogromny plus za to.
Za transport 3 ponieważ ja musiałem się dostosować do kierowcy a powinno być odwrotnie.
Mało towaru w sklepie na ekspozycji,towar trzeba zamiawiac "w ciemno" .
Sprawnie i szybko zalatwiona reklamacja. Polecam sklep
Meble mogłyby być bardziej dopracowane, solidniejsze.
Dość długi czas oczekiwania na towar.
Towar adekwatny do ceny. Polecam
Wszystko ok.