Abra Meble- Logo - Opinie

: 2056Dobry

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Opinie łącznie (2056)

23 lis 2021
Sklep i produkty oceniam dobrze, ale dostawa to porażka. Zostało mi przywiezione drewniane łóżko piętrowe i zostawione pod drzwiami klatki. Dostawca "łaskawie" dowiózł mi je wózkiem pod samą klatkę po czym powiedział, że dostawa nie obejmuje wniesienia. Dodam, że zapłaciłam maksymalną kwotę za transport - 150 zł. W ten oto sposób zostałam pod klatką sama z wielką paczką ważącą więcej niż ja zmuszona prosić o pomoc nieznajomych ludzi. Ta sytuacja zaważyła na tym, że w przyszłości nie skorzystam ze sklepu Abra, choć produkty mają tanie i dobre, a większość mebli kupiłam właśnie tam.

30 paź 2021
Osoby pracujące na magazynie w Sosnowcu nie potrafią poprawnie zapakować elementów szafy. Wysłali szafę do Krakowa bez najważniejszej części, korpusu!!!!! Czas odbioru zamówienia wydłużył się o kolejny tydzień!!! Jakość szafy również pozostawia wiele do życzenia… jedna strona od drugiej różni się prawie 2 cm! Po złożeniu szafa cała się dygocze. Na pewno już w tym sklepie niczego nie kupię.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

11 wrz 2022
komoda po złożeniu wygląda ladnie, jednak podczas skladania 2 deseczki byly nadpekniete i trzeba bylo podkleic
8 wrz 2022
Firma przewozowa nie dysponowała wózkiem transportowym, co przy ciężkim produkcie (90kg) ogranicza możliwości wniesienia na posesję
19 wrz 2022
Wysylka zostala Tydzien wczesniej wyslana jak powinna byc. Bardzo bym sie cieszyl, gdyba Pracownicy w Gliwicach nauczyli sie czytac. Meble byly Super, Pracownik przy zamöwieniu Super, ale jak juz napisalem Pracownik Magazynu jakby umial czytac i zarazem zrozumial Text, to niebylo by niepotrzebnych i niemilych Komentarzy.
8 wrz 2022
Brak jest w ofercie usługi montażu.
22 wrz 2022
21 wrz 2022
19 wrz 2022
13 wrz 2022
10 wrz 2022
7 wrz 2022
1 wrz 2022
Produkty zgodne z opisem, nie miały uszkodzeń. Jedyny problem, to nie dostarczenie komody i zamieszanie dotyczące realizacji zamówienia w ustalonym terminie.
2 wrz 2022
Kontakt z kupujących. Jedyna wada to że na stronie jest krótki termin realizacji po zakupie jest znacznie dłuższy ale dotrzymamy co do dnia. Sklep sam się kontaktuje bat miła obsługa. Polecam.
20 sie 2022
Dotrzymano terminu dostawy,wszystko zgodnie ze zleceniem.
3 wrz 2022