Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
AUTO CENTRUM sp. z o.o.
Krakowska 199
38-400 Kraków
Jerzy Papierz

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.25/5.00

Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Pracownicy sklepu ze Świdnicy, którzy zajmowali się obsługą mojego zamówienia pomocni i życzliwi. Byli ze mną w stałym kontakcie i informowali o postępach w realizacji tego zamówienia. Także ekipa dostarczająca meble spisała się na medal. Fachowa obsługa! Zamówiona sofa Otis bardzo wygodna, wysoka, więc dobrze się z niej wstaje. Jest także zgrabna, więc nie zajmuje dużo miejsca w pokoju, a po rozłożeniu powierzchnia spania jest naprawdę wystarczająca do komfortowego snu.
Czytaj dalej

Kupiłam basen z pompą. Niestety, już na poziomie zapłaty link okazał się linkiem do basenu bez pompy, w ogóle innym niż ten włożony do koszyka, co zauważyłam po czasie. Reklamowałam, wydzwanialam, niestety - tak to rozgrywają, żeby klient miał związane ręce. Mam screeny z koszyka, zachowane maile, mogę udostępnić swój telefon do dokładnej analizy zamówienia - w dzisiejszych czasach łatwo prześledzić całą transakcję. Dodam, przejrzyjcie dokładnie inne opinie, nie jestem jedyną w ten sposób "załatwioną". Mogłam basen oddać - ale dzieci czekałyby koleje tygodnie na następny, więc odpuściłam. Aż przykro, że abra online robi taką krecią robotę stacjonarnym Abra Meble, które ciężko pracują na swoją opinię. Nigdy więcej nie chcę żadnych interesów z tym sklepem online. Mam nadzieję, że ktoś z abra to czyta i wyciągnie jakiekolwiek wnioski
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, nie kupiła Pani basenu z pompą i taka informacja widniała w podsumowaniu zamówienia, które wysyłane jest do każdego Klienta po złożeniu zamówienia. Pragnę nadmienić, że zamówienie składała Pani samodzielnie więc niemożliwe jest, żeby ktoś wprowadził Panią w błąd. Baseny owszem miały takie same wymiary, ale różnica była już zaznaczona w nazwie produktu i w indeksie. Kupiła Pani basen o indeksie MR_8010917 (Basen stelażowy 305 X 76cm 56406), a nie MR_8025230 (Basen stelażowy 3,05mx0,76m 56406 z pompą kartuszową 1249L/H 58381, którego zdjęcia Pani załączała). Polecam ponowne prześledzenie ścieżki zakupu.

Odpowiedź ze sklepu Abra Meble

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

Sofa dostarczona na czas, problemem była drugi produkt nie na stanie o którym zapomniano, jednak po interwencji dostarczono go bardzo szybko.
pojemność komody wystarczająca ,materiał słaby
Szybkość w skompletowaniu zamówienia.Terminowość.
Bardzo dobre ceny mebli. Fachowa obsługa. Świetna komunikacja z klientem. Zbyt długi czas oczekiwania na towar w porównaniu do informacji zawartej na stronie internetowej.
W wersalce brakowało dwóch otworów na nogi czego nie da się sprawdzić przy odbiorze mebla.
Szybka realizacja. Bardzo słaba instrukcja składania mebli
Trudno oceniac sklep w trudnych warunkach epidemicznych. Odczucia mam mieszane. Nie mam pretensji o niewniesienie towaru do mieszkania, choc był to dla mnie duży kłopot. Mebel jest solidny, bez usterek, ale kolor jest zdecydowanie jaśniejszy niż na prezentowanym w internecie zdjęciu. Jest to różnica znacząca. Obsługa klienta jest bardzo miła, ale nie do końca skuteczna w udzielaniu informacji.
Sofa w porządku, niestety dotarła niekompletna, bez śrub i poduszki. Sklep stacjonarny uratował sytuację. Reklamacja uznana, jednak dosłana poduszka była wybrudzona. Trzeba popracować nad jakością obsługi...
Brak bieżącej informacji o stanie realizacji zamówienia. Brak informacji o terminie realizacji. Sofa bardzo udana, dobrze i starannie wykonana. Do poprawy tylko logistyka, zamówienie 13.12 dostarczono 03.01.
Długo się czeka na dostawę. Orientacyjny czas dostawy np. 21 dni powinien być znany w czasie zamówienia. Moim zdaniem informacja, że realizacja nastąpi powyżej 48h nie jest precyzyjna .
Obsługa telefoniczna miła jednak nie do końca wszystkiego się dowiedziałam . Dostawca cudowny ,miły człowiek. Meble lepiej wyglądają niż się użytkują .
sama odbierałam meble więc nie mogę jej ocenić, reszta w porządku , meble nawet lepiej wyglądają niż na zdjęciach. Polecam sklep.
Błyskawiczna dostawa. Niestety, żadnego wsparcia, jeśli chodzi o złożenie mebli :-(
Sprawnie i szybko zalatwiona reklamacja. Polecam sklep
SOLIDNE WYKONANIE ALE MATERIAŁ TROCHĘ SŁABY
ZA DŁUGI CZAS OCZEKIWANIA 16 DNI