Abra MebleOpinie

: 879Dobry

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
AUTO CENTRUM sp. z o.o.
Krakowska 199
38-400 Kraków
Jerzy Papierz

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.47/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

1 tydzień temu
Szybką i sprawna dostawa. Meble dobrze wykonane.
Wszystko ok, dobry kontakt
Polecam sklep ABRA w Zawierciu, miła, bezproblemowa obsługa, kontakt telefoniczny bez zastrzeżeń.
meble super, dostawa o.l tydzien szybciej niz bylo napisane na stronie,.serdecznie polecam
Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Towar zgodny z zamówieniem i opisem.
Bardzo dobry produkt. Bardzo dobra obsługa. Wszystko profesjonalnie.
Wszystko zgodne z opisem. Sprawna i szybka obsługa.
wszystko sprawnie i zgodnie z zamówieniem
Wszystko przebiegło szybko i sprawnie
Komoda ładna, cena zadawalająca.
Bardzo dobry kontakt .Polecam
Jesteśmy zadowoleni z zakupu.
Jak najbardziej polecam...
Wszystko było o.k.
Wszystko super
Zamawiłam kanapę przez internet z odbiorem w sklepie stacjonarnym. Wszystko poszlo sprawnie i abardoz szybko. A kanapa - jedyna wśrod tego typu zamiennie prawa i lewa co było dla mnie istotne.
Szybka dostawa towar zgodny z opisem. Meble bardzo ładnie się prezentują w przedpokoju. Wykonanie adekwatne do ceny. Polecam
Jestem zadowolony w tej cenie raczej nie znajdzie się nic lepszego
polecam gorąco