Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble - Dobrej jakości meble w najniższej cenie !

Jesteśmy ogólnopolską siecią sklepów o ponad 25-letniej tradycji, specjalizującą się w handlu meblami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ponad 100 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce, a także sklep internetowy z możliwością dostawy pod wybrany adres. Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność. Szczególnie dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się wysoką jakością, dostępną zawsze w dobrej cenie. Swoją ofertę nieustannie dostosowujemy do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów – tak, aby zapewnić im szeroki wybór produktów, wyjątkowych pod względem wzornictwa i kolorystyki. Nasze starania zostały docenione. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień branżowych, m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, Diamenty „Forbesa” 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi Klienta 2013 oraz znak Superbrands 2014. Zapraszamy!
Domiporta sp. z o.o.
Krakowska 199
38-400 Kraków
Jerzy Papierz

Opinie nt. sklepu Abra Meble

4.18/5.00

Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Pracownicy sklepu ze Świdnicy, którzy zajmowali się obsługą mojego zamówienia pomocni i życzliwi. Byli ze mną w stałym kontakcie i informowali o postępach w realizacji tego zamówienia. Także ekipa dostarczająca meble spisała się na medal. Fachowa obsługa! Zamówiona sofa Otis bardzo wygodna, wysoka, więc dobrze się z niej wstaje. Jest także zgrabna, więc nie zajmuje dużo miejsca w pokoju, a po rozłożeniu powierzchnia spania jest naprawdę wystarczająca do komfortowego snu.
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Kupiłam basen z pompą. Niestety, już na poziomie zapłaty link okazał się linkiem do basenu bez pompy, w ogóle innym niż ten włożony do koszyka, co zauważyłam po czasie. Reklamowałam, wydzwanialam, niestety - tak to rozgrywają, żeby klient miał związane ręce. Mam screeny z koszyka, zachowane maile, mogę udostępnić swój telefon do dokładnej analizy zamówienia - w dzisiejszych czasach łatwo prześledzić całą transakcję. Dodam, przejrzyjcie dokładnie inne opinie, nie jestem jedyną w ten sposób "załatwioną". Mogłam basen oddać - ale dzieci czekałyby koleje tygodnie na następny, więc odpuściłam. Aż przykro, że abra online robi taką krecią robotę stacjonarnym Abra Meble, które ciężko pracują na swoją opinię. Nigdy więcej nie chcę żadnych interesów z tym sklepem online. Mam nadzieję, że ktoś z abra to czyta i wyciągnie jakiekolwiek wnioski
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dzień dobry, nie kupiła Pani basenu z pompą i taka informacja widniała w podsumowaniu zamówienia, które wysyłane jest do każdego Klienta po złożeniu zamówienia. Pragnę nadmienić, że zamówienie składała Pani samodzielnie więc niemożliwe jest, żeby ktoś wprowadził Panią w błąd. Baseny owszem miały takie same wymiary, ale różnica była już zaznaczona w nazwie produktu i w indeksie. Kupiła Pani basen o indeksie MR_8010917 (Basen stelażowy 305 X 76cm 56406), a nie MR_8025230 (Basen stelażowy 3,05mx0,76m 56406 z pompą kartuszową 1249L/H 58381, którego zdjęcia Pani załączała). Polecam ponowne prześledzenie ścieżki zakupu.
8 osób uznało to za pomocne

Doświadczenia innych klientów sklepu Abra Meble

Filtruj  Sortuj Trafność
wszystko pozytywnie załatwione
 pomocny (1)
Miła i kompetentna obsługa.Panie są pomocne nawet dzis jak przyszła moja komoda którą zamówiłam Sprzedawczyni szukała terminu aby dobrać mi termin dogodny do odebrania towaru.Od wielu lat kupujemy meble w Abrze i zawsze jesteśmy zadowoleni.Pozdrawiamy Iza i Janusz Wszeborowscy
Jestem bardzo zadowolona. Zamówienie przyjechało kompletne, niczego nie brakowało, a same meble dobrej jakości. Cieszę się, że wszystko przebiegło bez komplikacji i teraz salon wygląda świetnie :)
Zamawiłam kanapę przez internet z odbiorem w sklepie stacjonarnym. Wszystko poszlo sprawnie i abardoz szybko. A kanapa - jedyna wśrod tego typu zamiennie prawa i lewa co było dla mnie istotne.
Sklep z tradycją , uczciwość ,charakter,jakość w stosunku do ceny nie oszukujmy się jak chcesz meble za takie pieniądze to i tak klasa wysoka Polecam Toksykolog Staszek Dariusz Łaznów
Realizacja zamówienia przebiegła sprawnie. Towar odpowiadał opisowi . Mam jedno małe zastrzeżenie do płatności za dwie przesyłki z jednego zamówienia .
Szybka dostawa towar zgodny z opisem. Meble bardzo ładnie się prezentują w przedpokoju. Wykonanie adekwatne do ceny. Polecam
Dopiero kupiona ,nie użytkowana jeszcze ale ...kolor piękny, wygodna do dziennego wypoczynku........l
Wykluczyć opcje kurierskie ,problemem dla nich jest doręczenie przesyłki po godzinie 14 na dany adres !!!!!
Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą , montaż mebli dobrze opisany w instrukcji . Jestem zadowolona z zakupu.
Szybszy czas realizacji zamówienia oraz możliwość odbioru zamówienia w Sobotę w sklepie Abbra Tomaszów Maz
Polecam sklep ABRA w Zawierciu, miła, bezproblemowa obsługa, kontakt telefoniczny bez zastrzeżeń.
meble super, dostawa o.l tydzien szybciej niz bylo napisane na stronie,.serdecznie polecam
Szafka nocna jest super. Bardzo solidnie i ładnie wykonana. Zgodna z opisem. Polecam.
Realizacja zamówień bez zastrzeżeń. Jakość mebli jak w takich cenach przyzwoita.
Jak zawsze niezawodna firma oraz personel bardzo miły, przy tym profesjonalny.